Sakarun

Sakarun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Zadaru: 1-dniowa wycieczka łodzią na plażę Sakarun i Dugi Otok

1. Z Zadaru: 1-dniowa wycieczka łodzią na plażę Sakarun i Dugi Otok

Odkryj naturalne piękno plaży Sakarun podczas tej całodniowej wycieczki katamaranem i poznaj północno-zachodnie wybrzeże Zadaru. Spotkaj się z załogą w porcie miejskim i wskocz na przestronny katamaran, który zabierze Cię wzdłuż północno-zachodnich wybrzeży Zadaru w drodze na plażę Sakarun. Podczas podróży podziwiaj piękne widoki na pobliskie wyspy, zanim wpłyniesz do portu Božava. Wsiądź do autobusu i udaj się na plażę Sakarun. Masz 4 godziny wolnego czasu na zwiedzanie okolicy we własnym tempie. Zrelaksuj się na białej piaszczystej plaży, popływaj w turkusowych wodach lub zjedz coś w jednej z wielu restauracji na plaży. Na koniec dnia wskocz z powrotem do autobusu i wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Zadaru.

Z Zadaru: Sakarun Beach & Sunken Ship Snorkeling Tour

2. Z Zadaru: Sakarun Beach & Sunken Ship Snorkeling Tour

Odkryj malowniczą plażę Sakarun i zatopiony statek podczas rejsu z przewodnikiem z Zadaru połączonego z nurkowaniem z rurką. Nurkuj pod falami i obserwuj kolorowe ryby wypływające z wraku, po czym odpocznij na rajskiej plaży. Udaj się do przystani Marina Tankerkomerc i spotkaj się z przyjaznym kapitanem i grupą, z którą spędzisz resztę dnia. Wejdź na pokład łodzi i pożegnaj się z miastem, wypływając w morze. Gdy dotrzesz do wraku statku, załóż sprzęt do snorkelingu i zanurz się w wodzie. Płyń spokojnie po powierzchni oceanu lub zanurkuj pod wodą, aby z bliska zobaczyć morskie stworzenia i zatopiony statek. Wróć na pokład łodzi i wysusz się, płynąc w kierunku plaży Sakarun. Poczuj pod stopami ciepły biały piasek i odpocznij w cieniu bujnego lasu sosnowego. Delektuj się promieniami słońca, po czym popływaj w turkusowych wodach.

Z Zadaru: rejs po wyspie Dugi Otok

3. Z Zadaru: rejs po wyspie Dugi Otok

Ciesz się wycieczką łodzią Dugi Otok i odkryj liczne prywatne zatoki, plaże i tajne miejsca. Zeskocz z klifów i odkryj majestatyczną Jaskinię Morską Golubinka, największą jaskinię morską na całym archipelagu. Pływaj w krystalicznie czystych morzach Wielkiej Białej Kamiennej Plaży - Veli Žal. Zanurkuj z rurką wokół wraku statku z dzikimi rybami, zrelaksuj się w piaszczystej lagunie Sakarun i odkryj najwyższą latarnię morską na Morzu Adriatyckim. Wybierz się na przejażdżkę tunelami wojskowymi, odwiedź uroczą wioskę Božava i odkryj wyspiarski styl życia.

Plaża Sakarun: wycieczka całodniowa z przewodnikiem z Zadaru

4. Plaża Sakarun: wycieczka całodniowa z przewodnikiem z Zadaru

Wejdź na pokład łodzi na Starym Mieście i popłyń na najpiękniejsze wyspy archipelagu Zadar podczas tej 1-dniowej wycieczki. Ciesz się panoramą jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie i podziwiaj widoki na wyspy Tri sestrice, Sestrunj i Molat. Po dotarciu do Dugi Otok, gdzie znajduje się plaża Saharun, wysiądziesz w małej wiosce Božava (lub Soline). Stamtąd autobus zabierze Cię do miejsca docelowego, plaży Saharun, gdzie spędzisz 4 godziny wolnego czasu. Transfer na plażę Saharun zajmuje grupie około 10 minut. Plaża Saharun jest chroniona jako znaczący obszar naturalny chorwackiej sieci ekologicznej i słynie z szerokiego pasa białego piasku o długości prawie kilometra. Na plaży znajduje się kilka punktów gastronomicznych oferujących przekąski i lekkie posiłki. Po rozkoszowaniu się plażą przygotuj się na powrotny transfer autobusem do Božavy (lub Soline). Na koniec możesz ponownie zrelaksować się podczas półtoragodzinnego rejsu statkiem z powrotem do Zadaru, gdzie nasza podróż kończy się około godziny 18:00.

Z Zadaru: całodniowa wycieczka kajakiem po Dugim Otoku

5. Z Zadaru: całodniowa wycieczka kajakiem po Dugim Otoku

Podczas tej całodniowej wyprawy poznasz naturalne piękno Dugiego Otoku – naturalnej wyspy, znajdującej się na zachód od Zadaru. Po Twoim przybyciu van zabierze Cię nad zatokę, gdzie rozpocznie się Twoja kajakowa przygoda. Podczas wycieczki napotkasz ukryte zatoczki, rozliczne jaskinie oraz strzeliste klify. Później, gdy powrócisz do punktu początkowego, bus odwiezie Cię na północ wyspy na lunch. Następnie popłyniesz kajakiem do zatopionego statku, który oferuje niesamowite wrażenia podczas snorkelingu. Finałowa część wycieczki obejmuje białą, piaszczystą plażę Sakarun, gdzie możesz się zrelaksować, popływać lub zagrać w lokalną grę Picigin - prawdziwą gratkę dla wszystkich.

Zadar: Dugi Otok, Park Kornati, wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

6. Zadar: Dugi Otok, Park Kornati, wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

Odkryj wrak włoskiego statku towarowego „Michelle”, plażę Sakarun i jaskinię Golubinka podczas całodniowej wycieczki łodzią motorową z Zadaru. Odwiedź plażę Lojena w Parku Narodowym Kornati i klify Lagnići na wyspie Dugi Otok. Pływaj w krystalicznie czystych wodach i ciesz się wolnym czasem w Vrulje. Spotkaj się rano ze swoim kapitanem w porcie w Zadarze i wyrusz na swoją chorwacką przygodę. Przecinaj wodę w wygodnej łodzi motorowej RIB i utrzymuj energię dzięki przekąskom, napojom gazowanym i wodzie, szybując po wodzie. Zatrzymaj się na klifach Lagnići, w północnej części wyspy Dugi Otok, w pobliżu latarni morskiej Veli Rat. Snorkel odkrywa tajemnice rozbitka „Michelle”, który jest domem dla wielu ryb i niektórych formacji koralowych. Udaj się do piaszczystej zatoczki Sakarun, gdzie możesz wskoczyć do wody i zrelaksować się. Jedź dalej do jaskini Golubinka na zachodnim wybrzeżu wyspy, gdzie możesz nurkować w podwodnej jaskini i podziwiać lazurowy kolor morza. Rejs na plażę Lojena na wyspie Levrnaka, położonej na dziewiczych wodach Parku Narodowego Kornati. Zanurz się w tych chronionych wodach i poszukaj lokalnego życia morskiego. Udaj się do osłoniętej zatoki Vrulje, gdzie możesz mieć trochę wolnego czasu, aby zejść na brzeg i kupić pyszny lunch. Wreszcie dotrzyj do wyspy Mana, jednej z najsłynniejszych wysp archipelagu Kornaty ze względu na jej niezwykłe klify i historię wykorzystywania jej jako miejsca strzelania. Poświęć trochę wolnego czasu na nacieszenie się wodą lub podziwianie zabytków przed powrotem do miejsca spotkania w Zadarze.

Z Zadaru: Dugi Otok - wycieczka z przewodnikiem na desce z wiosłem

7. Z Zadaru: Dugi Otok - wycieczka z przewodnikiem na desce z wiosłem

Poznaj naturalną scenerię Dugiego Otoku podczas jednodniowej wycieczki z Zadaru. Wejdź do wojskowych tuneli łodzi podwodnych podczas wycieczki na stojąco i odwiedź latarnię morską Veli Rat. Zanurz się w lokalnej kulturze, grając w tradycyjną grę i delektując się kieliszkiem lokalnego wina na plaży. Płyń promem z portu Gaženička w Zadarze na Dugi Otok i spotkaj się tam ze swoim przewodnikiem. Wiosłuj wzdłuż ukrytych plaż i zobacz małe wyspy. Poruszaj się po starych tunelach wojskowych łodzi podwodnych, dbając o to, aby Twoje rzeczy były zawsze suche dzięki dołączonej suchej torbie i wodoodpornemu etui na telefon. Podziwiaj panoramiczne widoki z 36-metrowej murowanej wieży latarni morskiej Veli Rat. Zrelaksuj się na plaży Sakarun, najsłynniejszej plaży na Dugim Otoku, i zagraj w tradycyjną grę w „balote”, delektując się kieliszkiem lokalnego wina lub soku. Zakończ podróż przejażdżką klimatyzowaną furgonetką do punktu początkowego.

Sakarun, Veli Zal, jaskinia morska, oko smoka i nurkowanie z rurką

8. Sakarun, Veli Zal, jaskinia morska, oko smoka i nurkowanie z rurką

Odkryj to, co najlepsze w Dugi Otok podczas tej całodniowej wycieczki. Podróżuj w dobrym stylu łodzią motorową. Spotkaj się w porcie Jazine w Zadarze i wejdź na pokład wygodnej łodzi motorowej. Zwróć uwagę na słynne organy morskie w mieście i poznaj zasadę ich działania, oddalając się od portu. Podróżuj po krystalicznie błękitnych wodach, rozpoczynając całodniową morską przygodę. Wysiądź z łodzi na pierwszy przystanek przy wraku statku St. Michale zatopionym w 1984 roku na głębokości zaledwie 3-5 metrów. Zbadaj go za pomocą dostarczonego sprzętu do snorkelingu. Kontynuuj podróż przez błękitne wody do nierealnej jaskini morskiej Golubinka. Będziesz pływać wewnątrz tego cudu natury. Dodaj sobie adrenaliny i spróbuj skoków z klifu w pobliżu. Wskocz do pobliskiej dziury Dragon's Eye. Przepłyń przez krystalicznie czystą wodę do turkusowej zatoki Veli Zal. Wyskocz z łodzi i przepłyń przez krystalicznie czystą wodę na plażę. Lub pozostań na łodzi i ciesz się relaksem na słońcu lub w cieniu Bimini. Kontynuuj swoją morską przygodę na plaży Sakarun, jednej z najbardziej znanych plaż w Chorwacji! Zobacz na własne oczy jej naturalne piękno i ciesz się pływaniem w turkusowych, krystalicznie czystych wodach. Ponownie przepłyń przez wodę i zacumuj w małej chronionej zatoce, zaledwie 10 minut spacerem od domu oświetleniowego Veli Rat. Ta 42-metrowa wieża jest idealna do robienia niesamowitych selfie i / lub oszałamiających zdjęć krajobrazowych. Ponownie wskocz do motorówki i popłyń na inną wyspę. Zakończ wycieczkę lokalnymi pysznymi specjałami w małej restauracji należącej do rodziny rybackiej (lunch jest opcjonalny na własny koszt). Lub odwiedź piękną plażę / zatokę w pobliżu. Wskocz z powrotem na łódź na kolejną ekscytującą przejażdżkę z powrotem do Zadaru!

Z Zadaru: prywatna wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

9. Z Zadaru: prywatna wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

Dołącz do nas na prywatnej wycieczce łodzią motorową z Zadaru na plażę Sakarun. W drodze do celu odwiedzimy tunele wojskowe w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Božava, które znajduje się na Dugim Otoku. Dopłyniemy statkiem do końca tunelu, aby doświadczenie było jak najbardziej kompletne .Na drugim przystanku będzie zatopiony statek z lat 80-tych, który jest nie lada atrakcją dla miłośników nurkowania. Zakotwiczymy w bezpośrednim sąsiedztwie statku i spędzimy trochę czasu zwiedzając go jak najwięcej. W końcu docieramy na plażę Sakarun, która jest jedną z najpiękniejszych plaż w Chorwacji, ze względu na swój turkusowy kolor i czystość. W drodze powrotnej do Zadaru, jeśli chcesz, możesz zatrzymać się na lunch.

Zadar: Plaża Saharun i wycieczka łodzią motorową na Long Island z lunchem

10. Zadar: Plaża Saharun i wycieczka łodzią motorową na Long Island z lunchem

Ciesz się urokami długiej wyspy i najpiękniejszej plaży na Adriatyku - plaży Saharun. Wyrusz z Zadaru i udaj się na plażę, aby spędzić dzień na słońcu, morzu i nurkowaniu z rurką. Wyrusz z Zadaru i udaj się na plażę, aby spędzić dzień na słońcu, morzu i nurkowaniu z rurką. Po plażowaniu w krystalicznie czystym morzu udaj się do zatopionego statku, który znajduje się 5 minut jazdy od plaży Saharun. Po nurkowaniu z rurką odwiedź tunel wojskowy, a następnie zjedz lunch w rodzinnej restauracji. Wybierz menu mięsne, rybne lub wegetariańskie. Po obiedzie popływaj w pięknej naturalnej zatoczce, gdzie sosny dotykają morza. Wróć do Zadaru około godziny 17:30.

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Sakarun: najlepsze atrakcje w pobliżu

Sakarun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Zadaru: 1-dniowa wycieczka łodzią na plażę Sakarun i Dugi Otok

Z Zadaru: 1-dniowa wycieczka łodzią na plażę Sakarun i Dugi Otok

Odkryj naturalne piękno plaży Sakarun podczas tej całodniowej wycieczki katamaranem i poznaj północno-zachodnie wybrzeże Zadaru. Spotkaj się z załogą w porcie miejskim i wskocz na przestronny katamaran, który zabierze Cię wzdłuż północno-zachodnich wybrzeży Zadaru w drodze na plażę Sakarun. Podczas podróży podziwiaj piękne widoki na pobliskie wyspy, zanim wpłyniesz do portu Božava. Wsiądź do autobusu i udaj się na plażę Sakarun. Masz 4 godziny wolnego czasu na zwiedzanie okolicy we własnym tempie. Zrelaksuj się na białej piaszczystej plaży, popływaj w turkusowych wodach lub zjedz coś w jednej z wielu restauracji na plaży. Na koniec dnia wskocz z powrotem do autobusu i wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Zadaru.

Z Zadaru: Sakarun Beach & Sunken Ship Snorkeling Tour

Z Zadaru: Sakarun Beach & Sunken Ship Snorkeling Tour

Odkryj malowniczą plażę Sakarun i zatopiony statek podczas rejsu z przewodnikiem z Zadaru połączonego z nurkowaniem z rurką. Nurkuj pod falami i obserwuj kolorowe ryby wypływające z wraku, po czym odpocznij na rajskiej plaży. Udaj się do przystani Marina Tankerkomerc i spotkaj się z przyjaznym kapitanem i grupą, z którą spędzisz resztę dnia. Wejdź na pokład łodzi i pożegnaj się z miastem, wypływając w morze. Gdy dotrzesz do wraku statku, załóż sprzęt do snorkelingu i zanurz się w wodzie. Płyń spokojnie po powierzchni oceanu lub zanurkuj pod wodą, aby z bliska zobaczyć morskie stworzenia i zatopiony statek. Wróć na pokład łodzi i wysusz się, płynąc w kierunku plaży Sakarun. Poczuj pod stopami ciepły biały piasek i odpocznij w cieniu bujnego lasu sosnowego. Delektuj się promieniami słońca, po czym popływaj w turkusowych wodach.

Z Zadaru: rejs po wyspie Dugi Otok

Z Zadaru: rejs po wyspie Dugi Otok

Ciesz się wycieczką łodzią Dugi Otok i odkryj liczne prywatne zatoki, plaże i tajne miejsca. Zeskocz z klifów i odkryj majestatyczną Jaskinię Morską Golubinka, największą jaskinię morską na całym archipelagu. Pływaj w krystalicznie czystych morzach Wielkiej Białej Kamiennej Plaży - Veli Žal. Zanurkuj z rurką wokół wraku statku z dzikimi rybami, zrelaksuj się w piaszczystej lagunie Sakarun i odkryj najwyższą latarnię morską na Morzu Adriatyckim. Wybierz się na przejażdżkę tunelami wojskowymi, odwiedź uroczą wioskę Božava i odkryj wyspiarski styl życia.

Plaża Sakarun: wycieczka całodniowa z przewodnikiem z Zadaru

Plaża Sakarun: wycieczka całodniowa z przewodnikiem z Zadaru

Wejdź na pokład łodzi na Starym Mieście i popłyń na najpiękniejsze wyspy archipelagu Zadar podczas tej 1-dniowej wycieczki. Ciesz się panoramą jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie i podziwiaj widoki na wyspy Tri sestrice, Sestrunj i Molat. Po dotarciu do Dugi Otok, gdzie znajduje się plaża Saharun, wysiądziesz w małej wiosce Božava (lub Soline). Stamtąd autobus zabierze Cię do miejsca docelowego, plaży Saharun, gdzie spędzisz 4 godziny wolnego czasu. Transfer na plażę Saharun zajmuje grupie około 10 minut. Plaża Saharun jest chroniona jako znaczący obszar naturalny chorwackiej sieci ekologicznej i słynie z szerokiego pasa białego piasku o długości prawie kilometra. Na plaży znajduje się kilka punktów gastronomicznych oferujących przekąski i lekkie posiłki. Po rozkoszowaniu się plażą przygotuj się na powrotny transfer autobusem do Božavy (lub Soline). Na koniec możesz ponownie zrelaksować się podczas półtoragodzinnego rejsu statkiem z powrotem do Zadaru, gdzie nasza podróż kończy się około godziny 18:00.

Z Zadaru: całodniowa wycieczka kajakiem po Dugim Otoku

Z Zadaru: całodniowa wycieczka kajakiem po Dugim Otoku

Podczas tej całodniowej wyprawy poznasz naturalne piękno Dugiego Otoku – naturalnej wyspy, znajdującej się na zachód od Zadaru. Po Twoim przybyciu van zabierze Cię nad zatokę, gdzie rozpocznie się Twoja kajakowa przygoda. Podczas wycieczki napotkasz ukryte zatoczki, rozliczne jaskinie oraz strzeliste klify. Później, gdy powrócisz do punktu początkowego, bus odwiezie Cię na północ wyspy na lunch. Następnie popłyniesz kajakiem do zatopionego statku, który oferuje niesamowite wrażenia podczas snorkelingu. Finałowa część wycieczki obejmuje białą, piaszczystą plażę Sakarun, gdzie możesz się zrelaksować, popływać lub zagrać w lokalną grę Picigin - prawdziwą gratkę dla wszystkich.

Zadar: Dugi Otok, Park Kornati, wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

Zadar: Dugi Otok, Park Kornati, wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

Odkryj wrak włoskiego statku towarowego „Michelle”, plażę Sakarun i jaskinię Golubinka podczas całodniowej wycieczki łodzią motorową z Zadaru. Odwiedź plażę Lojena w Parku Narodowym Kornati i klify Lagnići na wyspie Dugi Otok. Pływaj w krystalicznie czystych wodach i ciesz się wolnym czasem w Vrulje. Spotkaj się rano ze swoim kapitanem w porcie w Zadarze i wyrusz na swoją chorwacką przygodę. Przecinaj wodę w wygodnej łodzi motorowej RIB i utrzymuj energię dzięki przekąskom, napojom gazowanym i wodzie, szybując po wodzie. Zatrzymaj się na klifach Lagnići, w północnej części wyspy Dugi Otok, w pobliżu latarni morskiej Veli Rat. Snorkel odkrywa tajemnice rozbitka „Michelle”, który jest domem dla wielu ryb i niektórych formacji koralowych. Udaj się do piaszczystej zatoczki Sakarun, gdzie możesz wskoczyć do wody i zrelaksować się. Jedź dalej do jaskini Golubinka na zachodnim wybrzeżu wyspy, gdzie możesz nurkować w podwodnej jaskini i podziwiać lazurowy kolor morza. Rejs na plażę Lojena na wyspie Levrnaka, położonej na dziewiczych wodach Parku Narodowego Kornati. Zanurz się w tych chronionych wodach i poszukaj lokalnego życia morskiego. Udaj się do osłoniętej zatoki Vrulje, gdzie możesz mieć trochę wolnego czasu, aby zejść na brzeg i kupić pyszny lunch. Wreszcie dotrzyj do wyspy Mana, jednej z najsłynniejszych wysp archipelagu Kornaty ze względu na jej niezwykłe klify i historię wykorzystywania jej jako miejsca strzelania. Poświęć trochę wolnego czasu na nacieszenie się wodą lub podziwianie zabytków przed powrotem do miejsca spotkania w Zadarze.

Z Zadaru: Dugi Otok - wycieczka z przewodnikiem na desce z wiosłem

Z Zadaru: Dugi Otok - wycieczka z przewodnikiem na desce z wiosłem

Poznaj naturalną scenerię Dugiego Otoku podczas jednodniowej wycieczki z Zadaru. Wejdź do wojskowych tuneli łodzi podwodnych podczas wycieczki na stojąco i odwiedź latarnię morską Veli Rat. Zanurz się w lokalnej kulturze, grając w tradycyjną grę i delektując się kieliszkiem lokalnego wina na plaży. Płyń promem z portu Gaženička w Zadarze na Dugi Otok i spotkaj się tam ze swoim przewodnikiem. Wiosłuj wzdłuż ukrytych plaż i zobacz małe wyspy. Poruszaj się po starych tunelach wojskowych łodzi podwodnych, dbając o to, aby Twoje rzeczy były zawsze suche dzięki dołączonej suchej torbie i wodoodpornemu etui na telefon. Podziwiaj panoramiczne widoki z 36-metrowej murowanej wieży latarni morskiej Veli Rat. Zrelaksuj się na plaży Sakarun, najsłynniejszej plaży na Dugim Otoku, i zagraj w tradycyjną grę w „balote”, delektując się kieliszkiem lokalnego wina lub soku. Zakończ podróż przejażdżką klimatyzowaną furgonetką do punktu początkowego.

Sakarun, Veli Zal, jaskinia morska, oko smoka i nurkowanie z rurką

Sakarun, Veli Zal, jaskinia morska, oko smoka i nurkowanie z rurką

Odkryj to, co najlepsze w Dugi Otok podczas tej całodniowej wycieczki. Podróżuj w dobrym stylu łodzią motorową. Spotkaj się w porcie Jazine w Zadarze i wejdź na pokład wygodnej łodzi motorowej. Zwróć uwagę na słynne organy morskie w mieście i poznaj zasadę ich działania, oddalając się od portu. Podróżuj po krystalicznie błękitnych wodach, rozpoczynając całodniową morską przygodę. Wysiądź z łodzi na pierwszy przystanek przy wraku statku St. Michale zatopionym w 1984 roku na głębokości zaledwie 3-5 metrów. Zbadaj go za pomocą dostarczonego sprzętu do snorkelingu. Kontynuuj podróż przez błękitne wody do nierealnej jaskini morskiej Golubinka. Będziesz pływać wewnątrz tego cudu natury. Dodaj sobie adrenaliny i spróbuj skoków z klifu w pobliżu. Wskocz do pobliskiej dziury Dragon's Eye. Przepłyń przez krystalicznie czystą wodę do turkusowej zatoki Veli Zal. Wyskocz z łodzi i przepłyń przez krystalicznie czystą wodę na plażę. Lub pozostań na łodzi i ciesz się relaksem na słońcu lub w cieniu Bimini. Kontynuuj swoją morską przygodę na plaży Sakarun, jednej z najbardziej znanych plaż w Chorwacji! Zobacz na własne oczy jej naturalne piękno i ciesz się pływaniem w turkusowych, krystalicznie czystych wodach. Ponownie przepłyń przez wodę i zacumuj w małej chronionej zatoce, zaledwie 10 minut spacerem od domu oświetleniowego Veli Rat. Ta 42-metrowa wieża jest idealna do robienia niesamowitych selfie i / lub oszałamiających zdjęć krajobrazowych. Ponownie wskocz do motorówki i popłyń na inną wyspę. Zakończ wycieczkę lokalnymi pysznymi specjałami w małej restauracji należącej do rodziny rybackiej (lunch jest opcjonalny na własny koszt). Lub odwiedź piękną plażę / zatokę w pobliżu. Wskocz z powrotem na łódź na kolejną ekscytującą przejażdżkę z powrotem do Zadaru!

Z Zadaru: prywatna wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

Z Zadaru: prywatna wycieczka łodzią motorową po plaży Sakarun

Dołącz do nas na prywatnej wycieczce łodzią motorową z Zadaru na plażę Sakarun. W drodze do celu odwiedzimy tunele wojskowe w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Božava, które znajduje się na Dugim Otoku. Dopłyniemy statkiem do końca tunelu, aby doświadczenie było jak najbardziej kompletne .Na drugim przystanku będzie zatopiony statek z lat 80-tych, który jest nie lada atrakcją dla miłośników nurkowania. Zakotwiczymy w bezpośrednim sąsiedztwie statku i spędzimy trochę czasu zwiedzając go jak najwięcej. W końcu docieramy na plażę Sakarun, która jest jedną z najpiękniejszych plaż w Chorwacji, ze względu na swój turkusowy kolor i czystość. W drodze powrotnej do Zadaru, jeśli chcesz, możesz zatrzymać się na lunch.

Zadar: Plaża Saharun i wycieczka łodzią motorową na Long Island z lunchem

Zadar: Plaża Saharun i wycieczka łodzią motorową na Long Island z lunchem

Ciesz się urokami długiej wyspy i najpiękniejszej plaży na Adriatyku - plaży Saharun. Wyrusz z Zadaru i udaj się na plażę, aby spędzić dzień na słońcu, morzu i nurkowaniu z rurką. Wyrusz z Zadaru i udaj się na plażę, aby spędzić dzień na słońcu, morzu i nurkowaniu z rurką. Po plażowaniu w krystalicznie czystym morzu udaj się do zatopionego statku, który znajduje się 5 minut jazdy od plaży Saharun. Po nurkowaniu z rurką odwiedź tunel wojskowy, a następnie zjedz lunch w rodzinnej restauracji. Wybierz menu mięsne, rybne lub wegetariańskie. Po obiedzie popływaj w pięknej naturalnej zatoczce, gdzie sosny dotykają morza. Wróć do Zadaru około godziny 17:30.

Żupania zadarska: Najciekawsze atrakcje

Sakarun: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Sakarun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sakarun? Kliknij tutaj.

Sakarun: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(557 recenzji)

Wycieczka do Sakarun była świetna. Wspaniała wycieczka i plaża, a nasz kapitan Mario był numerem 1. Jeśli masz problemy z plecami, to nie jest to wycieczka dla ciebie, bo będziesz uderzać w fale łodzią, która osiąga prędkość 35 węzłów. Jeśli nie lubisz się zmoczyć, cóż, płyniesz łodzią motorową, więc nie możesz pozostać suchy, ale jeśli nie masz nic przeciwko zmoczeniu, będzie to najzabawniejsza podróż w historii. Dużo się śmialiśmy, mieliśmy mnóstwo bezpłatnych drinków na plaży, a kapitan był przyjazny i miły. Z powodu bora musieliśmy dla własnego bezpieczeństwa zamienić relikt na statek grecki i komercyjny w zatoce, ale nie było to problemem. Dzięki Mario za zabawę, którą rządzisz!!!!!

Rejs łodzią był stosunkowo długi, ale przyjemny. Nurkowanie na statku było wyjątkowe, a plaża fantastyczna. Zarezerwowalibyśmy tę wycieczkę dokładnie w ten sam sposób ponownie. Ogólnie rzecz biorąc, miło byłoby mieć na wszystko trochę więcej czasu.

Krystalicznie czysta woda, punktualne odjazdy (łódką i autobusem), więc nie spóźnij się. Obiad: 1 jabłko, 1 banan, 1 wrap z kurczakiem, 1 kanapka z szynką i serem na osobę - dla nas było to więcej niż wystarczające na jeden dzień.

Bardzo dobrze! Ale to nie był taki dobry lunch. I weź ze sobą buty do kąpieli, ponieważ jest dużo kamieni, gdy wejdziesz do wody. Cudowna woda jak na Malediwach♥️

Cudowne miejsce, bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, jedzenie smaczne, zdecydowanie godna polecenia atrakcja