Sakarun

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sakarun: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sakarun? Kliknij tutaj.

Sakarun: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 247 opinii

Odbyliśmy trasę ze Svenem, był zabawnym facetem. Ze względu na wietrzne warunki nie mogliśmy wejść do jaskini ani skakać z klifu, co jest smutne (Filip zwrócił 10% pieniędzy z tego powodu, co uważam za bardzo hojne z jego strony, ponieważ nadal spędzamy cały dzień na kajaku po morzu) ale ogólnie była to świetna trasa. Wymaga to dużo wytrzymałości i odwagi, ponieważ jesteś na otwartym morzu głównie sam, nawet nie uczynili kamizelek ratunkowych obowiązkowymi dla wszystkich, co nie było dla mnie dziwne, ponieważ poprzednie wycieczki kajakowe, które odbyliśmy wcześniej, było obowiązkowe ubierać. Sven, drugi facet, był trochę zbyt swobodny, jak czułem, żadnych instrukcji bezpieczeństwa nic. Wrak sklepu był dość daleko i musieliśmy dużo pływać i znowu ze względu na warunki pogodowe, nie było zbyt wiele do zobaczenia, chociaż próbowaliśmy. W końcu zakończyliśmy dzień lokalną grą Picigin na plaży Sakarun. W sumie długi, zabawny dzień z mnóstwem do zrobienia i przyjemności

Fajna wycieczka. Filip jest bardzo miłym przewodnikiem i spędziliśmy miły dzień. Bierzesz prom (w cenie), wiosłujesz do jaskini, nurkuj (wrak statku) i odwiedzasz piękną plażę z piaskiem. Cieszyć się dniem :)

Bardzo, bardzo fajny dzień. Filip był fajnym facetem, któremu naprawdę się podobało. Skoki z klifu były niesamowite! Jaskinie i wrak statku oraz gra na koniec. Mogę tylko polecić tę ofertę!

Szkoda, że nie wystarczy, aby pokryć się tam, a nawet przyniesienie własnego parasola nie udało się zasadzić na plaży z dużymi kamieniami?

Wrażenia niezapomniane, bardzo fajni organizatorzy, polecam