Sainte-Dévote Chapel

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Sainte-Dévote Chapel: najlepsze atrakcje w pobliżu

Sainte-Dévote Chapel – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monako: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Monako: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę w Pałacu Książęcym! Odwiedź Place du Palais podczas zwyczajowej zmiany warty. Sfotografuj eksponaty Muzeum Starego Monako i podziwiaj bajkową Cathédrale de Monaco, w której pochowani są członkowie rodziny królewskiej Monako. Ogrody St Martin zachwycą Cię relaksującą aurą! Ciesz się eksponatami Muzeum Oceanograficznego! Poznaj Monako i trochę jego historii, całe miasto jest warte trochę Twojego czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. La Chapelle de la Miséricorde, kościół bractwa Czarnych Penitentów. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie kościół Sainte-Dévote, poświęcony patronowi Monako!

Monako: Wycieczka piesza z przewodnikiem po Monte Carlo i audioprzewodnik

Monako: Wycieczka piesza z przewodnikiem po Monte Carlo i audioprzewodnik

Księstwo Monako to małe, niezależne miasto-państwo, miejsce, w którym przeszłość i teraźniejszość współistnieją razem. Położone jest na północno-zachodnim krańcu Morza Śródziemnego i z trzech stron otoczone jest Francją. Stolica, Monaco-Ville, należy do najbardziej atrakcyjnych miast na świecie. Najbardziej znanym punktem orientacyjnym jest prawdopodobnie Stade Louis II, na którym odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe w Monako. Ta wycieczka z przewodnikiem po Monako została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować Twoje zadowolenie z tego fascynującego miasta w ciągu jednego dnia. Znajdziesz tu kompleksowy przewodnik po najważniejszych zabytkach Monako, w tym zdjęcia i opisy. Wycieczka jest dostępna w języku angielskim i jest podzielona na 8 sekcji: - Monte Carlo - Obszar La Condamine - Obszar Port Hercules - Obszar Fontvieille - Obszar Saint Devote - Obszar Pałacu Książęcego - Obszar Starego Miasta - Obszar Muzeum Oceanicznego Trasa została zaprojektowana w taki sposób, że zakończysz ją w przeciwnym kierunku miasta. Do stacji kolejowej możesz dojechać autobusem lub dojść pieszo.

Wyścig przez historię: Wycieczka audio po torze F1 w Monako w aplikacji

Wyścig przez historię: Wycieczka audio po torze F1 w Monako w aplikacji

Zanurz się w dziedzictwie prędkości dzięki tej wycieczce audio w aplikacji, dostosowanej do entuzjastów wyścigów samochodowych i bogatych narracji kulturowych. Wycieczka jest idealna dla osób zaintrygowanych połączeniem bogactwa Monako i wysokooktanowego świata wyścigów Formuły 1. Rozpocznij przygodę we własnym tempie, spacerując po kultowym torze Grand Prix, delektując się opowieściami o monumentalnych wyścigach i legendarnych kierowcach. Rozpoczynając w luksusowym Casino de Monte-Carlo, wycieczka rozwija się wzdłuż historycznego toru, prowadząc Cię przez słynne punkty orientacyjne i zakręty, takie jak Massenet Corner, Nouvelle Chicane i tunel, który każdy fan F1 zna na pamięć. Tor kończy się wymagającym zakrętem Anthony Noghès Corner, po którym możesz zastanowić się nad swoją ekscytującą podróżą. Przemierzając słynną trasę, wyobrażaj sobie legendy wyścigów wykonujące zapierające dech w piersiach manewry dokładnie tam, gdzie stoisz. Wycieczka nie tylko opowiada niesamowite historie mistrzowskich przejazdów i dramatycznych zwrotów akcji, ale także zanurzy Cię w architektonicznym i naturalnym pięknie, które zdobi ulice Monako. Poczuj puls minionych wyścigów Grand Prix dzięki żywym opisom i poznaj zakręty, na których rozegrały się niezliczone opowieści o triumfie i złamanym sercu. Pod koniec wycieczki cenne wspomnienia z tego uświęconego terenu wyścigowego będą towarzyszyć panoramie wybrzeża Morza Śródziemnego, które było świadkiem stuletniej historii wyścigów samochodowych. JAK PRZEBIEGA WYCIECZKA? - Zachowaj elastyczność: dołącz do wycieczki, kiedy tylko chcesz i zwiedzaj zabytki tak długo, jak chcesz. - Ciesz się wycieczką nawet w trybie offline: wszystkie wycieczki audio są testowane pod kątem wysokiej jakości i łatwej nawigacji.

Monako: Najciekawsze atrakcje

Sainte-Dévote Chapel: Wycieczki i bilety

Monako: Ciekawe miejsca

Sainte-Dévote Chapel: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sainte-Dévote Chapel? Kliknij tutaj.

Sainte-Dévote Chapel: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0
(1 recenzji)