Bilet wstępu

Paryż: Bilet wstępu bez kolejki do Sainte Chapelle

Paryż: Bilet wstępu bez kolejki do Sainte Chapelle

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 52,91 zł za osobę

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Sainte Chapelle w Paryżu z biletami wstępu bez kolejki i książeczką dla zwiedzających. Podziwiaj ponad 1000 witraży w tym perle okresu gotyckiego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedzaj bez przewodnika we własnym tempie i w wybranym języku
 • Omijasz kolejkę - masz pierwszeństwo wejścia do Sainte Chapelle
 • Podziwiaj majestatyczny zabytek wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO
Pełny opis

Odkryj niezwykły gotycki styl i oszałamiające witraże katedry Sainte Chapelle w Paryżu dzięki temu biletowi bez kolejki. Podziwiaj ten klejnot francuskiej estetyki gotyku we własnym tempie dzięki broszurze z przewodnikiem. Spędź godzinę podziwiając spektakularne witraże, które przyczyniają się do rozsławienia Sainte Chapelle. Ustawione w 15 oknach, każde o wysokości 15 metrów, witraże przedstawiają 1113 scen ze Starego i Nowego Testamentu.

Dowiedz się więcej o tych przedstawieniach szkła, korzystając z broszury turystycznej. Odkryj fakty na temat świętych relikwii i przedmiotów, takich jak Korona Cierniowa lub Obraz Edessy, które kiedyś były tutaj przechowywane. Spójrz na pomalowany gwiazdami sufit.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do: Sainte-Chapelle
 • Przewodnik wycieczki
 • Audioprzewodnik
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się przy wejściu do Sainte Chapelle. Wokół Île de la Cité od poniedziałku do piątku ustawiono obecnie granicę bezpieczeństwa z powodu procesu sądowego, który ma miejsce w okolicy. Dostęp jest tylko przez Place Lépine (rynek kwiatowy), gdzie wstępna kontrola jest przeprowadzana przez policję. Odwiedzający będą zobowiązani do okazania biletów wstępu do pomnika. Odwiedzający Sainte Chapelle będą mieli dedykowaną linię. Stacja metra Cité pozostaje otwarta. Następnie zwiedzający będą mogli wejść do zabytków pod zwykłym adresem, pod którym zostanie przeprowadzona druga kontrola przed wejściem do pomnika. W weekendy, święta i święta Bożego Narodzenia oraz w dni bez audiencji (niektóre poniedziałki) dostęp do zabytków odbywać się będzie pod zwykłym adresem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Jest to wycieczka z przewodnikiem. Otrzymasz broszurę, która oprowadzi Cię po kaplicy
 • Wstęp jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia i osób poniżej 26. roku życia posiadających dowód tożsamości UE, pod warunkiem zarezerwowania godziny na stronie Sainte Chapelle
 • Bilet nie ma okresu ważności i można go wykorzystać w dowolnym momencie
 • Ze względów bezpieczeństwa maksymalny dozwolony rozmiar worków to 40x40x20cm. Pamiętaj, że nie ma miejsca na bagaż, aby zostawić torby większe niż ta
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 2838 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To piękny kościół z bogatą historią i piękną sztuką. Podobało nam się miejsce, ponieważ nie było zbyt tłoczno, ale jest to mały obszar, który widzę w szczytowym czasie podróży, jest zapakowany i mniej przyjemny. Przyszedłem przed południem w pochmurny dzień, na szczęście udało mi się zobaczyć witraż, gdy wyszło słońce, zmieniło atmosferę pomieszczenia.

Czytaj dalej

25 stycznia 2022

Katedra jest absolutnie oszałamiająca! Całkowicie warto czekać w kolejce. Co prowadzi mnie do mojego jedynego oszustwa, linii. Mają linię do zakupu biletów online i bez biletów, a linia do zakupu biletów online była dwa razy dłuższa niż linia bez biletów. Byliśmy rozczarowani, że musieliśmy czekać w długiej kolejce po zakupie biletów, które mówią o pominięciu kolejki, ale ogólnie warto, ponieważ katedra zapiera dech w piersiach!

Czytaj dalej

1 stycznia 2022

Niesamowity sposób na przejście bez kolejek. Moja rodzina przybyła na godzinę przed zamknięciem kościoła bez biletów, powiedzieli nam, że nie możemy nawet dołączyć do linii, aby kupić jakieś szczęście, że ta opcja pojawiła się w Google. Nie mogę tego bardziej polecić, kupiłem bilety w kilka minut i wkrótce potem byłem w pięknym kościele.

Czytaj dalej

22 lutego 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 70689