Piazza di San Pietro

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Piazza di San Pietro: Wycieczki i bilety

Piazza di San Pietro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piazza di San Pietro? Kliknij tutaj.

Piazza di San Pietro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 23 939 opinii

Wycieczka rozpoczęła się na zewnątrz i było gorąco. Przewodnik rozmawiał przez godziny, które wydawały się godzinami w upale. Nikt nie kazał przynieść wody. Przewodnik oprowadzał okropną relację z Rzymu, a nie z historii Watykanu. Przewodniczka wycieczki była obrzydliwa, wspominała wiele rzeczy o małych dzieciach i rozbitej części ciała... więc wyłączyłem dźwięk. Oglądam kanał History i nie wątpię, co mówił przewodnik, ale było to obrzydliwe i nudne. Bazylika Świętego Piotra była piękna i niesamowita. Czułem tam spokój i czułem się błogosławiony, że tam jestem. Dzieło sztuki posągi i podziemne groty były niesamowite. Jest dużo chodzenia i wiele schodów. Musisz wziąć wodę. Jeśli musisz coś zjeść, upewnij się, że idziesz, gdy kafeteria jest otwarta. Linia na zewnątrz jest długa, więc noś fajne ubrania. Wycieczka była warta swojej ceny. Wybrałbym tę wycieczkę ponownie bez przewodnika. Najbardziej pomocne w przewodniku było to, że wiedziała dokładnie, dokąd się udać. Przestrzeń jest ogromn

Marle była niesamowita! Wzięliśmy zbyt wiele wycieczek w ciągu dwóch i pół tygodnia we Włoszech, a ona była zdecydowanie najlepsza! Wycieczka poszła daleko z powodu wchodzącej kolejki, a Marle utrzymywała ciągły strumień najciekawszych faktów i perspektywy historycznej na wszystko, co widzieliśmy. Ma również najpiękniejszy, wyważony głos i zawsze jest uśmiechnięta i zachwycona, aby odpowiedzieć na pytania. Mogłaby nauczyć klasy mistrzowskiej, jak być odpowiednim przewodnikiem wycieczek! Upewniła się również, że każda część trasy jest tak, jak obiecaliśmy, a nawet więcej!

Wycieczka była niesamowita! Przewodnik był kompetentny i wciągający. Mieliśmy małą grupę, więc mogliśmy nie spieszyć się i zadawać pytania. Ta wycieczka poprowadzi Cię przez Bazylikę Świętego Piotra, następnie do grot, a na koniec do wnętrza kopuły. Było to opcjonalne, jeśli chciałeś przejść na sam szczyt kopuły, ponieważ jest kilka kroków, aby się tam dostać. Gorąco polecam tę wycieczkę dla kogoś, kto szuka wszechstronnego doświadczenia w St. Peter's.

Zrobiliśmy prywatną wycieczkę z Rosy. zrobiła całą trasę o tym, co chcieliśmy zobaczyć i zrobić. wskazała kilka swoich ulubionych rzeczy i upewniła się, że nie przegapimy niczego, co uważała za ważne. Wysoce zalecane.

Nasz przewodnik był bardzo przyjazny, ciepły i bardzo serdeczny. Była też dość kompetentna, więc w sumie warto było spędzić czas w Rzymie. Z pewnością polecam!