Saint Nicholas' Church

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Saint Nicholas' Church: najlepsze atrakcje w pobliżu

Saint Nicholas' Church – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gandawa: 50-minutowa wycieczka łodzią z przewodnikiem po średniowiecznym centrum miasta

Gandawa: 50-minutowa wycieczka łodzią z przewodnikiem po średniowiecznym centrum miasta

Popłyń łodzią w pobliżu niesamowitego Zamku Hrabiów, aby odkryć najpiękniejsze miejsca w Gandawie. Podczas tej 50-minutowej wycieczki przewodnik poprowadzi Cię przez fascynującą historię średniowiecznej Gandawy oraz jej historycznych budynków i architektury. Podziwiaj słynne trzy wieże Gandawy, różne średniowieczne kościoły i klasztory, miejsce narodzin Karola V Hiszpańskiego, majestatyczne hale cechowe, zapierający dech w piersiach zamek i wiele więcej! Posłuchaj historii kryjących się za tymi wspaniałymi zabytkami. Twoja wycieczka jest prowadzona w języku angielskim, holenderskim i francuskim. Na pokładzie dostępne są również ilustrowane tłumaczenia w języku niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i japońskim.

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Gandawy i Brugii

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Gandawy i Brugii

Rozpocznij swoją niezapomnianą wycieczkę z lokalnym przewodnikiem w pobliżu Dworca Centralnego w Brukseli (18, Boulevard de Berlaimont, 1000 Bruksela) w jednym z naszych wygodnych autokarów. Twoja przygoda rozpocznie się w momencie wejścia do autobusu: nasz przewodnik rozpocznie dzień od przeglądu historii kraju i jego stolicy oraz ważnych wydarzeń. W Gandawie - tętniącym życiem mieście studenckim znanym z żywej atmosfery i średniowiecznej architektury - pokażemy Ci katedrę Saint Bavo, w której znajduje się słynny obraz "Adoracja Mistycznego Baranka". Następnie przespacerujesz się po historycznym porcie Graslei. Podziwiaj imponujący Zamek Hrabiów i odkryj ukryte zakątki miasta, takie jak Wielka Sala Rzeźników. W wolnym czasie będziesz mógł usiąść na tarasie i podziwiać inne zakątki miasta. Gdy już znajdziesz się w Brugii, bajkowa atmosfera tego obiektu z listy UNESCO ożyje! Spaceruj brukowanymi uliczkami do spokojnego Jeziora Miłości i odkryj historyczny kompleks Begijnhof, zbudowany w 1245 roku jako dom dla zakonnic. W porze lunchu będziesz mógł zjeść szybką przekąskę lub postępować zgodnie z zaleceniami przewodnika. Po obiedzie wycieczka z przewodnikiem będzie kontynuowana przez dawną dzielnicę czerwonych latarni i zabytki miasta, takie jak XI-wieczny Stary Szpital św. Gdy znajdziesz się na Rynku (Grote Markt), centralnym placu miasta, zobaczysz słynną wieżę Belfry. Możesz także skorzystać z opcjonalnej wycieczki łodzią wzdłuż licznych kanałów miasta, w całości zorganizowanej przez Twojego przewodnika. Brugia jest znana jako "Wenecja Północy" ze względu na piękne drogi wodne. Wróć na Dworzec Centralny w Brukseli, pełen czarujących i malowniczych opowieści z całodniowej przygody!

Z Brukseli: Brugia i Gandawa w jednodniowej wycieczce z przewodnikiem

Z Brukseli: Brugia i Gandawa w jednodniowej wycieczce z przewodnikiem

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centrum Brukseli i zrelaksuj się podczas 100-kilometrowej podróży autobusem do Brugii. Po przyjeździe odkryj uroki "Wenecji Północy" i przekonaj się, dlaczego całe historyczne centrum zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj najważniejsze atrakcje, takie jak Jezioro Miłości (Minnewater Lake) i XIII-wieczny kompleks Begijnhof, założony w 1245 roku jako dom dla świeckich zakonnic. Udaj się na plac Walplein, gdzie zacienione drzewa i kawiarnie stanowią idealne miejsce na relaks. Odwiedź Stoofstraat w miejscu dawnej dzielnicy czerwonych latarni i zobacz średniowieczne zabytki, takie jak XI-wieczny Stary Szpital Świętego Jana. Spójrz na drugą najwyższą na świecie ceglaną wieżę w kościele Matki Bożej i zobacz inne zabytki, takie jak Pałac Gruuthuse lub Kanał Dijver. Udaj się do jednego z najczęściej fotografowanych miejsc w mieście na Rozenhoedkaai i podziwiaj dzwonnicę na Placu Zamkowym. Odwiedź Rynek (Grote Markt), aby zobaczyć Dzwonnicę (Belfort). Następnie skorzystaj z 1-godzinnego czasu wolnego na lunch (na własny koszt) i spróbuj pysznych czekoladek w mieście. Następnie przejedź do Gandawy, której mieszkańcy są popularnie znani jako "nosiciele stryczka" od czasów Karola V. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po historycznych budynkach miasta, takich jak Zamek Geralda Diabła i Katedra Świętego Bawona, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o obrazie "Adoracja Mistycznego Baranka" autorstwa braci Van Eyck. Podziwiaj Belfort (dzwonnicę) i osobliwy ratusz w stylu gotyckim i renesansowym. Zobacz jeden z najstarszych zabytków miasta w kościele św. Mikołaja naprzeciwko niezwykłej fasady Domu Cechowego Masonów. Wybierz się w podróż wzdłuż nabrzeży średniowiecznego portu Graslei i odkryj inne atrakcje, takie jak majestatyczny Zamek Hrabiów Flandrii, Wielka Sala Rzeźników, Stary Targ Rybny i Piątkowy Rynek. Ciesz się wolnym czasem w tym magicznym mieście przed powrotem do Brukseli. Nasza przygoda dobiegła końca! Nie czekaj i ciesz się tym dniem razem z nami!

Gandawa: Wycieczka piesza z przewodnikiem

Gandawa: Wycieczka piesza z przewodnikiem

Odkryj piękno Gandawy i jej średniowiecznych zabytków podczas pieszej wycieczki z hiszpańskojęzycznym przewodnikiem i dowiedz się więcej o jej historycznych dawnych mieszkańcach, w tym słynnych braciach Van Eyck. Dowiedz się, dlaczego lokalni mieszkańcy są znani jako "nosiciele stryczka" od czasów Karola V, rodaka z Gandawy, który został cesarzem rzymskim i królem Hiszpanii. Odwiedź XIII-wieczny zamek Geralda Diabła i zobacz gotycką fasadę katedry św. Bawona, gdzie możesz dowiedzieć się o słynnym obrazie "Adoracja Mistycznego Baranka" autorstwa braci Van Eyck. Spójrz na dzwonnicę Belfort i osobliwy gotycko-renesansowy ratusz. Podziwiaj kościół św. Mikołaja i pobliski dom cechowy masonów. Udaj się na nabrzeże Graslei i zobacz majestatyczne mury obronne Zamku Hrabiów. Przejdź się po dzielnicy Patershol i zobacz otwarty drewniany dach kratownicowy Wielkiej Hali Rzeźników. Poczuj tętniącą życiem atmosferę Starego Targu Rybnego i piątkowego Rynku. Zadaj swojemu przewodnikowi wszelkie pytania, jakie możesz mieć po drodze. Uzyskaj rekomendacje dotyczące miejsc, w których można zjeść lunch poza obszarem turystycznym, porady dotyczące belgijskiego piwa oraz zabytków i muzeów, które warto zobaczyć na własną rękę.

Gandawa: Wycieczka piesza z przewodnikiem i rejs statkiem po kanale

Gandawa: Wycieczka piesza z przewodnikiem i rejs statkiem po kanale

Lokalny przewodnik po Gandawie zadba o to, abyś zakończył wycieczkę z poczuciem, że miasto nie ma już dla Ciebie żadnych tajemnic. Podczas naszej wycieczki odwiedzimy kościół św. Mikołaja i katedrę św. Bawona, która oprócz swojej wartości architektonicznej wyróżnia się jednym z najwybitniejszych obrazów w historii: "Adoracja Mistycznego Baranka" autorstwa braci Van Eyck. Interpretacja tego obrazu będzie bułką z masłem dzięki wyjaśnieniom, które podamy Ci na temat jego symboli. W pobliżu zobaczysz ratusz i Belfort w Gandawie, dzwonnicę, która działa jako punkt widokowy i jest jedną z najwyższych wież w mieście. Ale jeśli serce miasta Cię zaskoczy, to dopiero początek. Następnie zagłębimy się w XVI-wieczną Gandawę, odwiedzając Nabrzeże Ziół i Zboża, kluczowy punkt handlowy w mieście w tamtym czasie. Tutaj dowiesz się również o starych gildiach handlowych. Z tego miejsca odkryjemy również targ mięsny i rybny, ówczesny supermarket, gdzie dowiemy się, dlaczego odegrały one tak ważną rolę w rozwoju miasta. Będziemy kontynuować naszą wycieczkę przez Patershol (lub dzielnicę tkaczy) do Zamku Hrabiów Flandrii. Jego historia jest pełna legend i ciekawostek, a my opowiemy Ci o nich wszystko. Ponadto, abyś mógł samodzielnie odwiedzić inne interesujące miejsca w Gandawie, udzielimy Ci rekomendacji i wskazówek, które sprawią, że Twój pobyt w mieście będzie niezapomniany. W drugiej części naszej wycieczki wybierzemy się na wycieczkę łodzią wzdłuż głównych kanałów Gandawy. Płynąc wzdłuż rzeki Leie i kanału Lieve, będziemy mieli szeroki widok na oba brzegi i ich tętniące życiem życie. W międzyczasie będziemy mieli audioprzewodnik z ilustrowanymi tłumaczeniami, które sprawią, że nasza podróż będzie o wiele przyjemniejsza i ciekawsza.

Gandawa: Wycieczka z przewodnikiem po mieście z degustacją potraw i napojów

Gandawa: Wycieczka z przewodnikiem po mieście z degustacją potraw i napojów

Posmakuj Gandawy podczas wycieczki kulinarnej z przewodnikiem. Połącz zwiedzanie z degustacją lokalnych potraw i poznaj kulturę miasta od swojego przewodnika. Podczas zwiedzania zobacz ważne ikony, takie jak trzy średniowieczne wieże Gandawy: Katedrę Świętego Bawona, Kościół Świętego Mikołaja i Dzwonnicę. Wieża Belfry jest najwyższą tego typu budowlą w Belgii i została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Koniecznie zrób kilka zdjęć tych doskonałych zabytków. Spotkaj się z przewodnikiem w historycznym centrum Gandawy i wyrusz na pieszą wycieczkę kulinarną. Podczas spaceru poznasz lokalną kulturę, odkryjesz najważniejsze zabytki miasta i dowiesz się, dlaczego Gandawa zasłynęła ze swojej sztuki ulicznej. Zobacz Korenmarkt, historyczny plac położony między Starym Portem a kościołem św. Mikołaja. Wędruj wzdłuż brukowanych uliczek i podziwiaj przecinające się rzeki, które nadają temu historycznemu miastu jego charakter i nazwę.. Będziesz miał również okazję zobaczyć ważne atrakcje architektoniczne, w tym ratusz w Gandawie (stadhuis) i pawilon miejski (Stadshal). Po drodze zrobisz w sumie 5 przystanków, aby delektować się smakami Gandawy, próbując specjałów spożywczych lub napojów w każdym z nich. Każda lokalizacja została starannie wybrana, z naciskiem na małe, lokalne firmy. Wejdź w interakcję z właścicielami i wysłuchaj ich historii, aby uzyskać wgląd w miasto Gandawa i jego mieszkańców. Twoja wycieczka dobiega końca w pobliżu historycznego centrum miasta, idealnego miejsca do kontynuowania zwiedzania na własną rękę.

Gandawa: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Gandawa: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od Sint-Michielskerk, w centrum Gandawy. Odwiedź Sint-Michielsburg z jego wyjątkową architekturą i odkryj Sint Niklaaskerkt ze wspaniałą architekturą. Zrób zdjęcie dzwonnicy w Gandawie rodem z bajki. Daj się zatracić w katedrze Sint-Baaf z jej wyjątkowym wnętrzem i imponującą fasadą. Poznaj ozdobną gotycką fasadę ratusza w Gandawie i zobacz Korenmarkt w sercu miasta. Podziwiaj Place de Neuve z imponującym posągiem i daj się oczarować Sint-Jacobskerk. Przejdź obok Vrijdagmarkt z jego realistycznym posągiem i wspaniałą historią. Spójrz na średniowieczny zamek Gravensteen i poznaj rycerzy, księżniczki oraz historie z przeszłości. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Gandawa: Gra ucieczki i wycieczka

Gandawa: Gra ucieczki i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Gandawie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie.

Gandawa: Prywatna piesza wycieczka po historycznych atrakcjach

Gandawa: Prywatna piesza wycieczka po historycznych atrakcjach

Cofnij się w czasie do złotych czasów średniowiecznej Gandawy podczas tej prywatnej pieszej wycieczki, która pokaże Ci historyczne atrakcje miasta. Posłuchaj opowieści o miłości, chwale i fortunie, a także opowieści o intrygach, wojnach i konfliktach. Po spotkaniu z przewodnikiem na moście św. Michała przejdziesz przez średniowieczne serce miasta trasą obejmującą wszystkie miejsca, które musisz odwiedzić. Odwiedzisz most św. Michała, kościół św. Mikołaja, nabrzeża trawiaste i nabrzeże kukurydziane, katedrę św. Bawona, dzwonnicę, ratusz, domy gildii, zamek Gravensteen, targ piątkowy, Duivelsteen i wiele innych . Odkrywając najciekawsze miejsca i ukryte klejnoty, uzyskasz idealną mieszankę historii, zabawnych historii, legend i faktów — wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wrażenia z Gandawy były autentyczne i ekscytujące. Pod koniec wycieczki będziesz wiedział więcej niż miejscowy i będziesz miał lepsze pojęcie o tym, gdzie iść i co robić podczas pobytu w Gandawie. Jako dodatkowy bonus zaoferujemy Ci broszurę ze zniżkami i upominkami w lokalnych restauracjach, muzeach i sklepach.

Gandawa: wycieczka z przewodnikiem po mieście z degustacjami czekolady

Gandawa: wycieczka z przewodnikiem po mieście z degustacjami czekolady

Ta pyszna wycieczka zabierze Cię w 2-godzinną podróż przez Gandawę, podczas gdy rozpieszczasz swoje kubki smakowe i pozwalasz swoim endorfinom bawić się. Połącz pieszą wycieczkę z pysznymi degustacjami czekolady bez poczucia winy! Nasza czekoladowa wycieczka po Gandawie rozpoczyna się przy pomniku Jacoba Van Artevelde na środku Vrijdagmarkt, gdzie powita Cię przewodnik i przedstawi krótkie wprowadzenie. Stamtąd udasz się na zwiedzanie centrum miasta i zatrzymasz się w Graslei, Korenlei, trzech średniowiecznych wieżach w Gandawie (kościół św. Mikołaja, katedra św. Bawona i dzwonnica w Gandawie) i oczywiście słynna ulica Graffiti. Dowiedz się o związku słynnej czekolady ze Światową Wystawą Expo, posłuchaj opowieści o dwóch greckich braciach, ich pasji do tego afrodyzjaku oraz o tym, jak jeden z nich stał się sławny na całym świecie. Podczas zwiedzania zrobisz 5 przystanków. Twoje degustacje bardzo się od siebie różnią, ponieważ każde miejsce ma swoją specjalność. A dla prawdziwych czekoladoholików mamy specjalne oferty z niektórymi naszymi partnerami w ramach trasy.

Gandawa: Najciekawsze atrakcje

Saint Nicholas' Church: Wycieczki i bilety

Belgia: Ciekawe miejsca

Saint Nicholas' Church: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Saint Nicholas' Church? Kliknij tutaj.

Saint Nicholas' Church: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(4151 recenzji)

Cudownie, nawet deszcz nie był w stanie przeszkodzić nam w czerpaniu przyjemności z tej wycieczki. Nasz przewodnik Arianne był bardzo profesjonalny. Muszę podkreślić, że ze wszystkich wycieczek, na które odbyliśmy tę wycieczkę, ta dziewczyna wykazała się niezwykłą kontrolą i podejściem do tematu. Doskonale posługuje się obydwoma językami. Uwielbialiśmy jego styl i organizację grupy.

David, przewodnik był naprawdę miły, przez całą wycieczkę mówił po angielsku i hiszpańsku. I mówi też po francusku. Był bardzo niepewny, upewnił się, że wszyscy czują się komfortowo i odpowiedział na każde pytanie. Zdecydowanie polecam jego i tę wycieczkę. Dziękuję Dawid :)

Było naprawdę miło i udało nam się odkryć wszystkie interesujące miejsca w Gandawie i Brugii. Nasz przewodnik był doskonały, przyjazny i dynamiczny. Zawsze będziemy pamiętać te wspaniałe miasta.

Bardzo dobrze... przewodnik był bardzo przyjazny i znał historię, wiele nas nauczył. Wszystko bardzo praktyczne i zorganizowane

Fantastyczny! Bardzo kompetentny, pomocny i przyjazny przewodnik. Autobus zawsze punktualny i czysty.