Sacred Heart Cathedral

Sacred Heart Cathedral – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Casablanca: Prywatna wycieczka z przewodnikiem obejmująca Meczet Hassana II

1. Casablanca: Prywatna wycieczka z przewodnikiem obejmująca Meczet Hassana II

Casablanca, Biały Dom, bezbłędnie łączy zajęcia kulturalne i rekreacyjne. Jest to kosmopolityczne i handlowe serce kraju. Poznaj wszystkie możliwości: przejdź się po medynie, która jest najstarszą częścią miasta, przejdź przez centrum i jego architekturę w stylu art deco, zobacz meczet Hassana II i Katedra Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest cudem architektury zbudowanej na wodzie. Daj się skusić świątecznemu aspektowi miasta. Wycieczka po mieście i eksploracja przyrody przyniosą Ci niesamowite odkrycia i spostrzeżenia: piękne krajobrazy, styl życia, architekturę, rzemieślników, interakcje... Twoja podróż przyniesie Ci nowe doznania, informacje i wspomnienia.

Prywatna wycieczka po meczecie Hassana II i katedrze Najświętszego Serca Jezusowego

2. Prywatna wycieczka po meczecie Hassana II i katedrze Najświętszego Serca Jezusowego

Odwiedź plan podróży Meczet Hassana II Zanurz się w majestacie Meczetu Hassana II, zanurz się w tradycyjnej marokańskiej architekturze i podziwiaj rozległy Ocean Atlantycki. Przejazd do Katedry Najświętszego Serca Pana Jezusa Udaj się do Katedry Najświętszego Serca, znajdującej się w pobliżu. Katedra Najświętszego Serca Wejdź w spokojną atmosferę Katedry Najświętszego Serca. Podziwiaj elegancję gotyckiej architektury i urokliwe witraże. Czas wolny i eksploracja Poświęć kilka minut, aby chłonąć atmosferę i zwiedzać okolicę we własnym tempie. Koniec wizyty Wizyta dobiega końca i możesz kontynuować zwiedzanie okolicy lub wrócić do punktu wyjścia.

Historyczna i kulturalna Casablanca - półdniowa wycieczka z przewodnikiem

3. Historyczna i kulturalna Casablanca - półdniowa wycieczka z przewodnikiem

Ta półdniowa wycieczka po mieście Casablanca pozwoli Ci odwiedzić główne atrakcje nowoczesnego miasta i medynę miasta Casablanca. Zaczynając od wizyty w ogromnym i harmonijnym meczecie Hassana 2, jest to wizyta panoramiczna, która zajmuje około 20 minut, aby zwiedzić meczet z zewnątrz i zrobić pamiątkowe zdjęcia. (możesz poprosić o przedłużenie czasu na wycieczkę z przewodnikiem po meczecie z dedykowanym przewodnikiem w języku angielskim) Później udasz się na nadbrzeże Ain Diab wzdłuż pięknej strony kosztów i będziesz cieszyć się widokiem na morze Atlantyckie (poproś kierowcę o spacer z przewodnikiem, jeśli chcesz, powie Ci, gdzie się ponownie spotkać) Po tym, odwiedzisz Pałac Królewski, dzielnicę Habous, centralny rynek, Plac Narodu Nadszedł czas, aby zostać wysadzonym w hotelu.

Jednodniowa wycieczka do Casablanki i Mohammedii z przygodą na jachcie

4. Jednodniowa wycieczka do Casablanki i Mohammedii z przygodą na jachcie

Doświadcz tego, co najlepsze z obu światów w ciągu jednego dnia: Rozpocznij w tętniącej życiem Casablance, gdzie odkryjesz kultowe zabytki, a następnie udaj się do spokojnego nadmorskiego miasta Mohammedia. Odkryj jego uroczą historię, a po nadmorskim lunchu wyrusz w rejs jachtem. To idealne połączenie kultury, relaksu i marokańskiego wybrzeża. Poranna eksploracja: Najważniejsze atrakcje Casablanki Nasza przygoda rozpoczyna się w Casablance, kosmopolitycznym klejnocie Maroka. Najpierw odwiedzimy wspaniały meczet Hassana II, arcydzieło islamskiej architektury położone nad brzegiem wody. Podziwiaj wspaniałe widoki na ocean i skomplikowany projekt tego kultowego miejsca kultu religijnego. Następnie spokojna przejażdżka wzdłuż Corniche pozwoli Ci zanurzyć się w uroku wybrzeża z rozległymi panoramami oceanu. Następnie zwiedzamy Anfa, najbardziej zamożną dzielnicę miasta, pełną elegancji i nowoczesności. Plac Mohameda V zaprasza Cię do obejrzenia mieszanki wpływów francuskich i marokańskich w swojej architekturze, podczas gdy Katedra Najświętszego Serca stoi wysoko jako symbol różnorodności religijnej i bogactwa kulturowego. Będziesz miał okazję docenić historyczne i architektoniczne cuda miasta. Najważniejsze atrakcje Mohammedia: Połączenie historii i relaksu Po dotarciu do Mohammedii Twoje zmysły zostaną uraczone inną atmosferą. To urocze nadmorskie miasteczko oferuje relaksującą atmosferę, zapraszając Cię do odkrywania jego ukrytych klejnotów. Synagoga, kościół i inne miejsca kultu w Mohammedia odzwierciedlają integracyjnego ducha miasta, w którym od pokoleń współistnieją różne społeczności. Następnie możesz delektować się pysznym lunchem nad morzem, delektując się lokalną kuchnią i ciesząc się dźwiękiem fal delikatnie docierających do brzegu. Ta spokojna chwila pozwoli Ci nabrać sił na nadchodzącą przygodę. Przygoda na jachcie: Wypłyń w dobrym stylu Gdy popołudniowe słońce skąpi wybrzeże w ciepłym blasku, przygotuj się na wyjątkową przygodę na jachcie. Wejdź na pokład naszego luksusowego jachtu i poczuj delikatną bryzę oraz smak soli w powietrzu. Rejs wzdłuż plaży Mohammedia oferuje malownicze widoki, co stanowi idealną okazję do relaksu, pływania lub podziwiania oszałamiającej scenerii. To doświadczenie, które uosabia spokój i piękno wybrzeża Maroka. Wieczorny powrót do Casablanki Gdy słońce zacznie zachodzić, rozpoczniemy naszą podróż powrotną do Casablanki, pozwalając Ci zastanowić się nad niesamowitymi doświadczeniami dnia. Ta wycieczka jest przeznaczona dla osób poszukujących idealnego połączenia kultury, historii i nadmorskiego spokoju. Zapewniamy, że wyjedziesz z cennymi wspomnieniami i głębokim uznaniem dla cudów Casablanki i Mohammedii. Dołącz do nas w tej niezapomnianej podróży z Casablanki do Mohammedii, gdzie każda chwila zapowiada się jako rozdział w Twojej marokańskiej historii podróży. Zarezerwuj swoją przygodę już teraz i pozwól magii Maroka rozwinąć się przed Twoimi oczami!

Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem po Casablance

5. Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem po Casablance

Odkryj połączenie nowoczesności i tradycji podczas zwiedzania kosmopolitycznego centrum Casablanki z lokalnym przewodnikiem. Twoja wycieczka rozpocznie się od wizyty we wspaniałym Meczecie Hassana II, jednym z największych meczetów na świecie i arcydziełem architektury islamskiej. Podziwiaj jego skomplikowane detale, od oszałamiającego minaretu górującego nad Oceanem Atlantyckim po misterne kafelki i wykwintne rzemiosło w całym meczecie. Następnie zanurz się w tętniącej życiem atmosferze serca miasta, tętniącego życiem placu Mohammeda V. Podziwiaj imponującą architekturę otaczających budynków, takich jak inspirowany stylem francuskim budynek sądu, uderzająca wieża zegarowa i ozdobna centralna fontanna. Poczuj energię Casablanki, gdy mieszkańcy i turyści zbiegają się w tej tętniącej życiem przestrzeni publicznej. Kontynuując podróż, odkryjesz uroczą dzielnicę Habous, znaną jako "Nowa Medyna". Przemierzaj jej wąskie uliczki wypełnione tętniącymi życiem targowiskami, tradycyjnymi sklepami i pachnącymi straganami z przyprawami. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, napotykając widoki, dźwięki i zapachy codziennego marokańskiego życia. Żadna wizyta w Casablance nie jest kompletna bez doświadczenia jej nadmorskiego uroku. Udaj się do oszałamiającego Corniche, pięknej nadmorskiej promenady wysadzanej palmami i ozdobionej stylowymi restauracjami, kawiarniami i sklepami. Wybierz się na spokojny spacer wzdłuż brzegu, wdychaj świeżą oceaniczną bryzę i podziwiaj malownicze widoki na Ocean Atlantycki. Podczas całej wycieczki Twój kompetentny przewodnik zapewni fascynujący wgląd w historię, kulturę i lokalne zwyczaje Casablanki. Odpowie na Twoje pytania, podzieli się intrygującymi historiami i zapewni Ci niezapomniane i wzbogacające doświadczenie. Dołącz do nas podczas wycieczki z przewodnikiem po Casablance i odkryj ukryte skarby i kultowe zabytki, które sprawiają, że to miasto jest tak urzekające. Pozwól, aby duch Casablanki ogarnął Cię podczas odkrywania jej tętniących życiem ulic, korzystania z jej różnorodności kulturowej i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wycieczka motocyklowa po Casablance

6. Wycieczka motocyklowa po Casablance

Wyjątkowe doświadczenie w Casablance / Maroku !!? 🇲🇦🇲🇦 Odwiedź Casablankę na motocyklu Honda Goldwing 1800, przeżyj doświadczenie zwiedzania atrakcji turystycznych i atrakcyjnych w Casablance na pokładzie wyjątkowej maszyny! 2h30 jazdy z przewodnikiem przez doświadczonego i pełnego pasji kierowcę, aby zadowolić Cię z tej przejażdżki po białym mieście. Cały sprzęt jest wliczony w cenę (kask, kurtka, rękawiczki itp.)

Jednodniowa wycieczka do Casablanki

7. Jednodniowa wycieczka do Casablanki

1. Odbiór z hotelu - Rozpoczniemy dzień przygody z najwyższą wygodą, odbierając Cię bezpośrednio z hotelu. Nie musisz martwić się o logistykę transportu; mamy wszystko pod kontrolą. 2. Meczet Hassana II (1 godzina) - Przygotuj się na zachwyt wspaniałością meczetu Hassana II, trzeciego co do wielkości meczetu na świecie, wspaniałego świadectwa marokańskiej architektury i rzemieślników. Dzięki wysokiemu minaretowi i oszałamiającej lokalizacji nad oceanem będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby odkryć jego skomplikowane szczegóły i zanurzyć się w duchowej atmosferze. 3. Rick's Café (10 minut) - Poczuj romantyczny urok klasycznego filmu "Casablanca", zatrzymując się w Rick's Café. Ten lokal odtwarza kultową scenerię z filmu. 4. Corniche (30 minut) - Ciesz się spokojną jazdą wzdłuż malowniczego Corniche, gdzie Ocean Atlantycki spotyka się z miastem. Podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże. 5. Ain Diab Corniche Walk (15 minut) - Zatrzymamy się na wspaniały spacer wzdłuż Ain Diab Corniche, gdzie poczujesz oceaniczną bryzę i będziesz mógł podziwiać atmosferę tej popularnej promenady i prywatnej plaży. 6. Dzielnica Anfa (20 minut) - Odkryj historyczny urok Anfy, najbogatszej dzielnicy w Casablance, położonej na wzgórzach z widokiem na morze. Poznaj jej intrygującą mieszankę nowoczesności i tradycji. 7. Kościół Notre Dame (15 minut) - Nasz następny przystanek zabierze Cię do czarującego francuskiego kościoła Notre Dame, ukrytego klejnotu znanego z unikalnej mieszanki architektonicznej Art Deco i wpływów marokańskich. 8. Dzielnica Habbous (30 minut) - Zanurz się w sercu marokańskiej kultury, spacerując po tętniącej życiem dzielnicy Habbous. Od tradycyjnych rynków (Souk) po urocze alejki, poznasz smak lokalnego życia. 9. Lunch w marokańskiej restauracji (1 godzina) - Zjedz marokański lunch w starannie wybranej restauracji. Delektuj się bogatymi smakami i aromatycznymi przyprawami, które definiują kuchnię marokańską. 10. Plac Mohameda V (10 minut) - Poznaj dynamiczną energię placu Mohameda V, centrum aktywności otoczonego imponującą architekturą i tętniącym życiem centrum administracyjnym Casablanki z instytucjami rządowymi, takimi jak Bank Maroka, sąd i poczta. 11. Katedra Najświętszego Serca Jezusowego (10 minut) - Odwiedź wspaniałą katedrę Najświętszego Serca Jezusowego, spokojne i pięknie zdobione miejsce kultu, które oferuje spokojną ucieczkę od zgiełku miasta. 12. Plac Narodów Zjednoczonych (5 minut) - Poświęć chwilę na poznanie znaczenia Placu Narodów Zjednoczonych, centralnego miejsca spotkań, które odzwierciedla kosmopolityczny charakter Casablanki. 15. Marché Central (20 minut) - Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze Marché Central, tętniącego życiem targu, na którym możesz kupić pamiątki i nawiązać kontakt z lokalnymi sprzedawcami. 14. Transport powrotny do hotelu - Gdy dzień dobiegnie końca, zapewnimy Ci bezpieczny powrót do hotelu, pozostawiając cenne wspomnienia z przygody w Casablance.

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Sacred Heart Cathedral: najlepsze atrakcje w pobliżu

Sacred Heart Cathedral – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Casablanca: Prywatna wycieczka z przewodnikiem obejmująca Meczet Hassana II

Casablanca: Prywatna wycieczka z przewodnikiem obejmująca Meczet Hassana II

Casablanca, Biały Dom, bezbłędnie łączy zajęcia kulturalne i rekreacyjne. Jest to kosmopolityczne i handlowe serce kraju. Poznaj wszystkie możliwości: przejdź się po medynie, która jest najstarszą częścią miasta, przejdź przez centrum i jego architekturę w stylu art deco, zobacz meczet Hassana II i Katedra Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest cudem architektury zbudowanej na wodzie. Daj się skusić świątecznemu aspektowi miasta. Wycieczka po mieście i eksploracja przyrody przyniosą Ci niesamowite odkrycia i spostrzeżenia: piękne krajobrazy, styl życia, architekturę, rzemieślników, interakcje... Twoja podróż przyniesie Ci nowe doznania, informacje i wspomnienia.

Prywatna wycieczka po meczecie Hassana II i katedrze Najświętszego Serca Jezusowego

Prywatna wycieczka po meczecie Hassana II i katedrze Najświętszego Serca Jezusowego

Odwiedź plan podróży Meczet Hassana II Zanurz się w majestacie Meczetu Hassana II, zanurz się w tradycyjnej marokańskiej architekturze i podziwiaj rozległy Ocean Atlantycki. Przejazd do Katedry Najświętszego Serca Pana Jezusa Udaj się do Katedry Najświętszego Serca, znajdującej się w pobliżu. Katedra Najświętszego Serca Wejdź w spokojną atmosferę Katedry Najświętszego Serca. Podziwiaj elegancję gotyckiej architektury i urokliwe witraże. Czas wolny i eksploracja Poświęć kilka minut, aby chłonąć atmosferę i zwiedzać okolicę we własnym tempie. Koniec wizyty Wizyta dobiega końca i możesz kontynuować zwiedzanie okolicy lub wrócić do punktu wyjścia.

Historyczna i kulturalna Casablanca - półdniowa wycieczka z przewodnikiem

Historyczna i kulturalna Casablanca - półdniowa wycieczka z przewodnikiem

Ta półdniowa wycieczka po mieście Casablanca pozwoli Ci odwiedzić główne atrakcje nowoczesnego miasta i medynę miasta Casablanca. Zaczynając od wizyty w ogromnym i harmonijnym meczecie Hassana 2, jest to wizyta panoramiczna, która zajmuje około 20 minut, aby zwiedzić meczet z zewnątrz i zrobić pamiątkowe zdjęcia. (możesz poprosić o przedłużenie czasu na wycieczkę z przewodnikiem po meczecie z dedykowanym przewodnikiem w języku angielskim) Później udasz się na nadbrzeże Ain Diab wzdłuż pięknej strony kosztów i będziesz cieszyć się widokiem na morze Atlantyckie (poproś kierowcę o spacer z przewodnikiem, jeśli chcesz, powie Ci, gdzie się ponownie spotkać) Po tym, odwiedzisz Pałac Królewski, dzielnicę Habous, centralny rynek, Plac Narodu Nadszedł czas, aby zostać wysadzonym w hotelu.

Jednodniowa wycieczka do Casablanki i Mohammedii z przygodą na jachcie

Jednodniowa wycieczka do Casablanki i Mohammedii z przygodą na jachcie

Doświadcz tego, co najlepsze z obu światów w ciągu jednego dnia: Rozpocznij w tętniącej życiem Casablance, gdzie odkryjesz kultowe zabytki, a następnie udaj się do spokojnego nadmorskiego miasta Mohammedia. Odkryj jego uroczą historię, a po nadmorskim lunchu wyrusz w rejs jachtem. To idealne połączenie kultury, relaksu i marokańskiego wybrzeża. Poranna eksploracja: Najważniejsze atrakcje Casablanki Nasza przygoda rozpoczyna się w Casablance, kosmopolitycznym klejnocie Maroka. Najpierw odwiedzimy wspaniały meczet Hassana II, arcydzieło islamskiej architektury położone nad brzegiem wody. Podziwiaj wspaniałe widoki na ocean i skomplikowany projekt tego kultowego miejsca kultu religijnego. Następnie spokojna przejażdżka wzdłuż Corniche pozwoli Ci zanurzyć się w uroku wybrzeża z rozległymi panoramami oceanu. Następnie zwiedzamy Anfa, najbardziej zamożną dzielnicę miasta, pełną elegancji i nowoczesności. Plac Mohameda V zaprasza Cię do obejrzenia mieszanki wpływów francuskich i marokańskich w swojej architekturze, podczas gdy Katedra Najświętszego Serca stoi wysoko jako symbol różnorodności religijnej i bogactwa kulturowego. Będziesz miał okazję docenić historyczne i architektoniczne cuda miasta. Najważniejsze atrakcje Mohammedia: Połączenie historii i relaksu Po dotarciu do Mohammedii Twoje zmysły zostaną uraczone inną atmosferą. To urocze nadmorskie miasteczko oferuje relaksującą atmosferę, zapraszając Cię do odkrywania jego ukrytych klejnotów. Synagoga, kościół i inne miejsca kultu w Mohammedia odzwierciedlają integracyjnego ducha miasta, w którym od pokoleń współistnieją różne społeczności. Następnie możesz delektować się pysznym lunchem nad morzem, delektując się lokalną kuchnią i ciesząc się dźwiękiem fal delikatnie docierających do brzegu. Ta spokojna chwila pozwoli Ci nabrać sił na nadchodzącą przygodę. Przygoda na jachcie: Wypłyń w dobrym stylu Gdy popołudniowe słońce skąpi wybrzeże w ciepłym blasku, przygotuj się na wyjątkową przygodę na jachcie. Wejdź na pokład naszego luksusowego jachtu i poczuj delikatną bryzę oraz smak soli w powietrzu. Rejs wzdłuż plaży Mohammedia oferuje malownicze widoki, co stanowi idealną okazję do relaksu, pływania lub podziwiania oszałamiającej scenerii. To doświadczenie, które uosabia spokój i piękno wybrzeża Maroka. Wieczorny powrót do Casablanki Gdy słońce zacznie zachodzić, rozpoczniemy naszą podróż powrotną do Casablanki, pozwalając Ci zastanowić się nad niesamowitymi doświadczeniami dnia. Ta wycieczka jest przeznaczona dla osób poszukujących idealnego połączenia kultury, historii i nadmorskiego spokoju. Zapewniamy, że wyjedziesz z cennymi wspomnieniami i głębokim uznaniem dla cudów Casablanki i Mohammedii. Dołącz do nas w tej niezapomnianej podróży z Casablanki do Mohammedii, gdzie każda chwila zapowiada się jako rozdział w Twojej marokańskiej historii podróży. Zarezerwuj swoją przygodę już teraz i pozwól magii Maroka rozwinąć się przed Twoimi oczami!

Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem po Casablance

Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem po Casablance

Odkryj połączenie nowoczesności i tradycji podczas zwiedzania kosmopolitycznego centrum Casablanki z lokalnym przewodnikiem. Twoja wycieczka rozpocznie się od wizyty we wspaniałym Meczecie Hassana II, jednym z największych meczetów na świecie i arcydziełem architektury islamskiej. Podziwiaj jego skomplikowane detale, od oszałamiającego minaretu górującego nad Oceanem Atlantyckim po misterne kafelki i wykwintne rzemiosło w całym meczecie. Następnie zanurz się w tętniącej życiem atmosferze serca miasta, tętniącego życiem placu Mohammeda V. Podziwiaj imponującą architekturę otaczających budynków, takich jak inspirowany stylem francuskim budynek sądu, uderzająca wieża zegarowa i ozdobna centralna fontanna. Poczuj energię Casablanki, gdy mieszkańcy i turyści zbiegają się w tej tętniącej życiem przestrzeni publicznej. Kontynuując podróż, odkryjesz uroczą dzielnicę Habous, znaną jako "Nowa Medyna". Przemierzaj jej wąskie uliczki wypełnione tętniącymi życiem targowiskami, tradycyjnymi sklepami i pachnącymi straganami z przyprawami. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, napotykając widoki, dźwięki i zapachy codziennego marokańskiego życia. Żadna wizyta w Casablance nie jest kompletna bez doświadczenia jej nadmorskiego uroku. Udaj się do oszałamiającego Corniche, pięknej nadmorskiej promenady wysadzanej palmami i ozdobionej stylowymi restauracjami, kawiarniami i sklepami. Wybierz się na spokojny spacer wzdłuż brzegu, wdychaj świeżą oceaniczną bryzę i podziwiaj malownicze widoki na Ocean Atlantycki. Podczas całej wycieczki Twój kompetentny przewodnik zapewni fascynujący wgląd w historię, kulturę i lokalne zwyczaje Casablanki. Odpowie na Twoje pytania, podzieli się intrygującymi historiami i zapewni Ci niezapomniane i wzbogacające doświadczenie. Dołącz do nas podczas wycieczki z przewodnikiem po Casablance i odkryj ukryte skarby i kultowe zabytki, które sprawiają, że to miasto jest tak urzekające. Pozwól, aby duch Casablanki ogarnął Cię podczas odkrywania jej tętniących życiem ulic, korzystania z jej różnorodności kulturowej i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wycieczka motocyklowa po Casablance

Wycieczka motocyklowa po Casablance

Wyjątkowe doświadczenie w Casablance / Maroku !!? 🇲🇦🇲🇦 Odwiedź Casablankę na motocyklu Honda Goldwing 1800, przeżyj doświadczenie zwiedzania atrakcji turystycznych i atrakcyjnych w Casablance na pokładzie wyjątkowej maszyny! 2h30 jazdy z przewodnikiem przez doświadczonego i pełnego pasji kierowcę, aby zadowolić Cię z tej przejażdżki po białym mieście. Cały sprzęt jest wliczony w cenę (kask, kurtka, rękawiczki itp.)

Jednodniowa wycieczka do Casablanki

Jednodniowa wycieczka do Casablanki

1. Odbiór z hotelu - Rozpoczniemy dzień przygody z najwyższą wygodą, odbierając Cię bezpośrednio z hotelu. Nie musisz martwić się o logistykę transportu; mamy wszystko pod kontrolą. 2. Meczet Hassana II (1 godzina) - Przygotuj się na zachwyt wspaniałością meczetu Hassana II, trzeciego co do wielkości meczetu na świecie, wspaniałego świadectwa marokańskiej architektury i rzemieślników. Dzięki wysokiemu minaretowi i oszałamiającej lokalizacji nad oceanem będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby odkryć jego skomplikowane szczegóły i zanurzyć się w duchowej atmosferze. 3. Rick's Café (10 minut) - Poczuj romantyczny urok klasycznego filmu "Casablanca", zatrzymując się w Rick's Café. Ten lokal odtwarza kultową scenerię z filmu. 4. Corniche (30 minut) - Ciesz się spokojną jazdą wzdłuż malowniczego Corniche, gdzie Ocean Atlantycki spotyka się z miastem. Podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże. 5. Ain Diab Corniche Walk (15 minut) - Zatrzymamy się na wspaniały spacer wzdłuż Ain Diab Corniche, gdzie poczujesz oceaniczną bryzę i będziesz mógł podziwiać atmosferę tej popularnej promenady i prywatnej plaży. 6. Dzielnica Anfa (20 minut) - Odkryj historyczny urok Anfy, najbogatszej dzielnicy w Casablance, położonej na wzgórzach z widokiem na morze. Poznaj jej intrygującą mieszankę nowoczesności i tradycji. 7. Kościół Notre Dame (15 minut) - Nasz następny przystanek zabierze Cię do czarującego francuskiego kościoła Notre Dame, ukrytego klejnotu znanego z unikalnej mieszanki architektonicznej Art Deco i wpływów marokańskich. 8. Dzielnica Habbous (30 minut) - Zanurz się w sercu marokańskiej kultury, spacerując po tętniącej życiem dzielnicy Habbous. Od tradycyjnych rynków (Souk) po urocze alejki, poznasz smak lokalnego życia. 9. Lunch w marokańskiej restauracji (1 godzina) - Zjedz marokański lunch w starannie wybranej restauracji. Delektuj się bogatymi smakami i aromatycznymi przyprawami, które definiują kuchnię marokańską. 10. Plac Mohameda V (10 minut) - Poznaj dynamiczną energię placu Mohameda V, centrum aktywności otoczonego imponującą architekturą i tętniącym życiem centrum administracyjnym Casablanki z instytucjami rządowymi, takimi jak Bank Maroka, sąd i poczta. 11. Katedra Najświętszego Serca Jezusowego (10 minut) - Odwiedź wspaniałą katedrę Najświętszego Serca Jezusowego, spokojne i pięknie zdobione miejsce kultu, które oferuje spokojną ucieczkę od zgiełku miasta. 12. Plac Narodów Zjednoczonych (5 minut) - Poświęć chwilę na poznanie znaczenia Placu Narodów Zjednoczonych, centralnego miejsca spotkań, które odzwierciedla kosmopolityczny charakter Casablanki. 15. Marché Central (20 minut) - Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze Marché Central, tętniącego życiem targu, na którym możesz kupić pamiątki i nawiązać kontakt z lokalnymi sprzedawcami. 14. Transport powrotny do hotelu - Gdy dzień dobiegnie końca, zapewnimy Ci bezpieczny powrót do hotelu, pozostawiając cenne wspomnienia z przygody w Casablance.

Casablanca: Najciekawsze atrakcje

Sacred Heart Cathedral: Wycieczki i bilety

Maroko: Ciekawe miejsca

Sacred Heart Cathedral: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sacred Heart Cathedral? Kliknij tutaj.

Sacred Heart Cathedral: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(3 recenzji)