Rzymskie katakumby

Obejrzyj działa Rafaela i Caravaggia w Galerii Borghese, a następnie przespaceruj się po olśniewającym ogrodzie.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Katakumby są otwarte w różnych godzinach.

  Część katakumb jest zamknięta w niektóre dni tygodnia. Sprawdź przed zwiedzaniem, czy interesujące Cię miejsce jest czynne w danym dniu!

 • Jak dotrzeć na miejsce

  Duża część najważniejszych katakumb znajduje się przy ulicy Via Appia. Na miejsce można bez problemu dotrzeć pieszo lub autobusem Archeobus (z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnym przystanku).

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Katakumby Rzymu są otwarte w różnych porach. Sprawdź godziny otwarcia katakumb, które chcesz zwiedzić.
 • Cena
  Ceny biletów wstępu do katakumb w Rzymie różnią się i zależą od zwiedzanych miejsc.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  W cenę niektórych biletów wstępu wliczony jest przewodnik. Zapoznaj się z wykazem poszczególnych katakumb.
 • Jak tam dotrzeć?
  Pójdź pieszo wzdłuż ulicy Via Appia albo skorzystaj z dojazdu autobusem typu wskakuj/wyskakuj.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Zróżnicowane godziny otwarcia wymagają wcześniejszego planowania.

Rzymskie katakumby: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzymskie katakumby? Kliknij tutaj.

Rzymskie katakumby: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5471 opinii

Warte swojej ceny, za samo pominięcie linii! Zaoszczędziliśmy nam 3 godziny, a wszystkie historie kryjące się za tym miejscem i dziełami sztuki były bonusem! Louigi, nasz przewodnik, był bardzo pełnym pasji chrześcijaninem z Włoch! Nie mógł mieć lepszego przewodnika, przemierzał naszą drogę przez tłumy z pewnością siebie i grzecznością! Zabrał nas do ważnych miejsc i podał szczegółowe informacje!

Wspaniała podróż

Paola była doskonałym przewodnikiem, posiadającym dużą wiedzę na temat wszystkich części Watykanu. Sama wycieczka zabierze Cię do ważnych pomieszczeń, aby zobaczyć jak najwięcej, jedynym minusem jest to, że jest mało czasu na oglądanie rzeczy we własnym tempie, ale dzięki temu wycieczka jest płynna Ogólnie mówię, że jest doskonała

Katakumby są absolutnie warte zobaczenia. Lokalny przewodnik jest zapewniony i był bardzo monotonny. Wydawało się, że tekst został wyuczony na pamięć. Transport był świetny, kierowca był w stanie udzielić wielu informacji o Rzymie iw dostępnym czasie pokazał kolejny widok, którego nie znaliśmy (Basilica San Paolo).

Bardzo miły kierowca i bardzo punktualny w końcu zawiózł nas do pięknego pomarańczowego ogrodu, z którego mieliśmy wspaniały widok na Rzym. Wycieczka po katakumbach była bardzo imponująca.

Kierowca, który nas przywiózł i odebrał, był szczególnie świetny - to była świetna wycieczka po Rzymie. Niesamowicie imponowało też przywództwo. Przewodniczka doskonała i przyjazna!