Rzym zwiedzanie
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Z powodu pandemii COVID-19 wycieczki i atrakcje w tym miejscu mogą być tymczasowo niedostępne. Sprawdź naszą stronę z aktualizacjami dotyczącymi podróży. Dowiedz się więcej.
Najlepszy stosunek jakości do ceny

Rzym: Popularne w kategorii zwiedzanie

Wyświetl wszystkie w kategorii „zwiedzanie” w miejscu Rzym
Bilety i wycieczki: 1299

Rzym: Co mówią inni?

Na czas, bez stania w kolejce. Świetni przewodnicy, którzy płynnie mówili po angielsku, podczas gdy w innych firmach angielski przewodników pozostawiał wiele do życzenia. Ceny nie były wygórowane + miły dodatek w postaci grupowej wycieczki na Forum Romanum. Polecam!

To nie był mój pierwszy raz w Rzymie. Ale Koloseum, Palatyn i Forum Romanum "zwiedzałem" po raz pierwszy. Oprowadzający odznaczał się bardzo szeroką wiedzą i w bardzo ciekawy sposób je przekazał. Serdecznie polecam!

The tour was rich in information. Lasted longer than it should, just because of guides who like to tell you everything. I can totally recommend this tour.

Coloseum guide was great and at Palatine we had extra unexpected guest guide who took guiding tour to another level. Strongly reccomend.

Było bardzo interesująca. Bardzo polecamy przewodnika Giorgia który z wyjątkową pasją dzielił się z nami swoją bardzo bogatą wiedzą.

Koloseum i Palatyn: Wycieczka bez kolejki Autor: Łukasz, 28.04.2019