Wybierz daty
Rzym

zwiedzanie

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zwiedzanie w: Rzym

Oprócz atrakcji typu zwiedzanie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 54 338 opinii

Będąc w Rzymie, kieruj się najlepszym przewodnikiem w historii, Chiarą (Clare).

Dziękujemy, że nasz przewodnik był naszym przewodnikiem Chiara była wszystkim i czymś więcej niż można oczekiwać od przewodnika. Poszedłem na 4-godzinnego przewodnika z moją 15-letnią córką i 13-letnim synem, abyście mogli sobie wyobrazić, że mogło pójść w obie strony, 4-godzinny spacer do piekła lub pobudzająca, pełna zabawy, pełna historii wycieczka szczęśliwie kontynuowane przez cały dzień. Gorąco polecam tę wycieczkę. Dziękuję Chiaro.

Alessandra była doskonała i bardzo urocza, pomagając nam w dotarciu do celu, z doskonałymi instrukcjami, które pomogą nam po drodze. Wspaniale było móc pominąć wszystkie kolejki. Zauważyłem, że korzystanie ze strony internetowej i technologii działało dla mnie dobrze - często jestem pod tym względem wyzwaniem, ale wszystko poszło gładko z Twoją firmą

W sumie musieliśmy czekać prawie pół godziny, bo ludzie w naszej grupie się spóźnili. Więc zamiast czekać w kolejce i płacić 51 Eur za nas 4, zapłaciliśmy 130 i nadal musieliśmy czekać z dwójką dzieci w deszczu. Proponuję nie czekać na spóźnialskich lub kazać czekać zamiast wszystkich, którzy przybyli na czas.

Opiekun przybył punktualnie oraz zaprowadził nas do wejścia. Dodatkowo uzyskaliśmy wskazówki co do zwiedzania.

Kupiłem, bo już nie było wejściówek on-line. Trochę drożej, ale rano szybsze wejście.