Rzym
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Rzym

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 124 572 opinii

Ta recenzja jest oparta na doświadczeniach z rezerwacji łącznie 8 wycieczek na tę wycieczkę, wszystkie z GetYourGuide, a każda z nich została ukończona w modnym terminie. Zostało to zarezerwowane przez pomyłkę dla mówiącego po hiszpańsku, mówimy po hiszpańsku, ale nasz przewodnik mówi też po angielsku, w każdym razie nie oczekuj wiele od hostess, ponieważ nie będą uczestniczyć w widowni. Bilety dla publiczności są bezpłatne. Po prostu ustawiają się w kolejce, abyś wziął bilet i zabrał cię z hotelu na linię. Czy warto? Zależy od Ciebie i ile masz na to czasu. Wysłałem e-mail z miesięcznym wyprzedzeniem, aby kupić bilety i dostaliśmy je, niestety nie mieliśmy czasu, aby je odebrać… podczas tej trasy nie martwiłem się o to. Po drugie, następnego dnia mieliśmy kolejną wycieczkę w tym samym miejscu Bazyliki Świętego Piotra, planujemy Ubera dla nas 4 i pobierają od nas około 40 € Ponieważ odbierają nas bardzo wcześnie i z biletem w ręku, przewodnik wyjaśnił, co oczekiwać.

To był cudowny dzień! Odwiedziliśmy wiele miejsc, m.in. Watykan, Koloseum. Nasz przewodnik Andrea i jej asystentka Alexa byli znakomici, zawsze uważni, znają historię, punktualni. Polecili miejsca i gdzie zjeść. To było bardzo miłe doświadczenie, bardzo mi się podobało. Bardzo dziękuję za tę piękną przygodę Andrea i Alexa! 100% POLECAM!

Nasza grupa była faktycznie mała, 4 osoby pan przewodnik bardzo sympatyczny i zabawny - bardzo ciekawie opowiadał, dzięki czemu dowiedziałam się rzeczy o których pewnie nie każdy wie. Polecam zwiedzanie w małej grupie