Rzym
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2702 opinii

Nasz przewodnik (Gulia) był niesamowity i pouczający. Trasa koncertowa nie polegała tylko na jedzeniu, opowiadała o historii, gdy przechodziliśmy ulicami do naszych miejsc docelowych. Mam nadzieję, że spróbowałem więcej potraw niż małych i drobiazgów. Gelati to coś, co moglibyśmy wypróbować w dowolnym momencie, ponieważ było dostępne wszędzie, ale prawdopodobnie coś więcej warte swojej ceny

to było niesamowite doświadczenie. cieszyliśmy się każdym kawałkiem jedzenia, które jedliśmy smakowało wspaniale. przewodnik dał nam również wiele informacji na temat historii Rzymu, co było naprawdę miłe. moją ulubioną była pizza, sos pomidorowy był na wyższym poziomie. wspaniałe doświadczenie, tylko lepsze, jeśli spróbujemy makaronu, ale na pewno będziemy mieli na to mnóstwo okazji.

Alice była naszym przewodnikiem po jedzeniu. Była na czas, bardzo dobrze poinformowana i kompetentna. Degustacje jedzenia odbywały się w przyjemnych miejscach i bardzo dobrym jedzeniu. To było około 2 godzin. Minął także miejsce, w którym zamordowano Juliusza Cezara, panteon i wiele więcej. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę.

Bardzo ciekawa wycieczka, przesympatyczna przewodniczka, potrafiła się dostosować do mojej ograniczonej znajomości języka włoskiego. Opowiadała interesujące historie dotyczące zwiedzanych miejsc i degustowanych potraw. Pierwszy raz brałam udział w tego typu wycieczce i mam ochotę na na kolejne.

Doskonała trasa z Julią. Bardzo kompetentny zabrał nas na wycieczkę kulinarną. Historia po drodze. Działa absolutnie polecam. Dziękuję Julia, ta trasa z pewnością sprawiła, że warto przyjechać do Rzymu. Deb i Pete Australia