Wybierz daty
Rzym

Krajoznawcze wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
1 - 16 / 61

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Rzym

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 77 515 opinii

Watykan jest ogromny i przytłaczający. Doceniam, że ktoś mnie poprowadził i po prostu pokazał mi ważne elementy i wyjaśnił, dlaczego są ważne. Miałem dwóch młodych nastolatków, którzy byli bardziej zaangażowani i cieszyli się przewodnikiem bardziej niż inni, z którymi byliśmy podczas tej podróży. Myślę, że szybki charakter nie pozwalał im się nudzić. Pamiętaj, że jest to dwugodzinna wycieczka, która prowadzi do Kaplicy Sykstyńskiej, ale nie do niej. Dlatego w ciągu dwóch godzin zobaczysz tylko część muzeów. Po obejrzeniu Kaplicy Sykstyńskiej możesz zawrócić i samodzielnie zobaczyć części, które przegapiłeś.

Dnia 28.06.22 mieliśmy trasę po niemiecku i prowadził nas Włoch z korzeniami z Toskanii, niestety nie pamiętam jego nazwiska, który tak dobrze mówił po niemiecku, że nie sądziliśmy, że sam pochodzi z Włoch. Na początku zwiedzania opowiedział wiele szczegółów dotyczących Kaplicy Sykstyńskiej. Byłem pod wrażeniem, naprawdę świetne wyjaśnienie. Jeśli ponownie zarezerwuję tę wycieczkę, mam nadzieję, że ten dżentelmen ponownie mnie poprowadzi.

Całkowicie nieskomplikowana obsługa, mieliśmy bardzo dobrego przewodnika, Pan Gabriel prowadził naszą grupę bardzo ostrożnie, z humorem iz doskonałą wiedzą! Pogłębiłem znajomość Kaplicy Sykstyńskiej Jednak jestem rozczarowany, że po wizycie w kaplicy odmówiono nam wstępu do kościoła św. Piotra, mimo że był on wliczony w cenę. Przełożony dał nam złe wskazówki i wysłał na Plac św. Piotra…. Niemniej jednak później odwiedzę Watykan ponownie

Andrada jest fantastycznym przewodnikiem. bardzo zorientowana i bardzo pasjonująca się tym, co robi. Nauczyłem się mnóstwo z jej bogactwa wiedzy w ciągu 3 godzin, które mieliśmy ją. Z pewnością nie czułem upływu czasu. trasa rozpoczęła się i zakończyła na czas. Jest atutem każdej firmy turystycznej, w której pracuje. Ta wycieczka z tym konkretnym przewodnikiem jest wysoce zalecana.

Zwiedzanie z przewodnikiem trwa 2 godziny plus kaplica. Miło jest usłyszeć wszystkie historie i wyjaśnienia. Pomiń kolejkę to świetna funkcja, w której byliśmy w ciągu kilku minut. Nie zapomnij pobrać vouchera z kodem QR (z e-maila) i pokazać się na 1. piętrze w recepcji z przewodnikiem. Przypisze cię do grupy.