Rzym Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 258
Sortuj według:
Strona 1 z 17

Często zadawane pytania dotyczące: Rzym

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Rzym?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym to:

Pompeje (stanowisko archeologiczne)

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6100 opinii

Po prostu genialne... Trochę martwiliśmy się o ilość czasu na podróżowanie, ale nie musieliśmy. Cały dzień był wspaniałym przeżyciem, Pompeje to coś, o czym słyszałem tylko w szkole, skala zapierała dech w piersiach. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, jak duży był. Wyprawa na Wezuwiusz… inny poziom. Spacer na szczyt, choć nie dla osób o słabym sercu, był wart wysiłku. Cieszę się, że oboje nam się udało, a widoki były niesamowite. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie.

Świetny dzień! Wycieczka w małej grupie z entuzjastycznym przewodnikiem, który był bardzo kompetentny i ekspert. Willa Hadriana to niesamowite miejsce, ożywione przez naszego przewodnika. Tivoli jest niesamowite. Drugi raz na tej wycieczce, tym razem podobało mi się to tak samo i dowiedziałem się więcej o każdej z tych stron i ich powiązaniach.

bardzo dobry dzień w towarzystwie Barbary, podróż trwa 3 godziny, z wizytą w Pompejach ponad 3 godziny (amfiteatru po prostu nie zrobiliśmy, ale dobre podsumowanie) po godzinnej przerwie na lunch, wspinać się wdowie! 45 min w górę, 45 min w dół, pamiętaj o zabraniu swetra, na górze mroźny wiatr. Świetna podróz!

Super wycieczka i wspaniale spedzony dzien. Nasi przewodnicy Roberto i Andrea byli super. Bardzo ciekawie opowiadali o miejsach ktore odwiedzilismy, kuchni i kulturze. Widoki byly niezapomniane. Organizacja na wysokim poziomie. W 100% polecam.

Cudowna winnica,pyszne wina i jedzenie, piękne miasteczko i widoki.