Wybierz daty

Rzym Wycieczki hop-on hop-off

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Rzym

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Rzym?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym to:

Pompeje (stanowisko archeologiczne)

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 6741 opinii

Organizacja była idealna - czyste, schludne autobusy - wyjaśnienia w języku niemieckim bardzo pouczające i nie tylko tak suche zestawienie danych czasowych autobusów dobre, tylko raz musieliśmy czekać dłużej, ale było to spowodowane tłumami w Rzymie w Nowy Rok Dzień Na pierwszy przegląd zaleca się wybrać na wycieczkę - wtedy możesz zdecydować, które zabytki chcesz odwiedzić. Podobała nam się również mapa i bezpłatna aplikacja dla pieszych w Rzymie, ponieważ autobus nie może jechać bezpośrednio do centrum.

Możliwość wsiadania do dwóch autobusów na przystankach, mijanie się nie zajmuje dużo czasu, niektóre autobusy mają otwarty dach, to zależy od dnia, to była nasza kolej na otwarcie, aby zrobić dobre zdjęcia. Zajęło nam to 24 godziny, czas, który prześlesz, będzie ważny do drugiego dnia o tej samej godzinie.

Świetna wycieczka i miły personel! ! ! Stacje w Rzymie są trochę poza niektórymi atrakcjami… ale dotyczy to wszystkich dostawców w równym stopniu i wynika to z lokalizacji w centrum miasta i tamtejszych wąskich uliczek. Zrobiłbym trasę ponownie w każdej chwili! ! !

Super pomysł na zwiedzanie ,szczególnie w niepogode.Rewelacyjna obsługa.Włosi (obsługa autobusu) są bardzo sympatyczni.Polecam

Bardzo wygodna forma atrakcji pomocna przy zwiedzaniu. Byliśmy bardzo zadowoleni. Następnym razem też wybierzemy tę opcję.