Wycieczki całodniowe z: Rzym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6100 opinii

Nieco rozczarowany, że z uwagi na to, że jest zamknięty dla turystów z powodu poza sezonem, nie mogliśmy pójść w górę Wezuwiusza, ale zamiast tego zaoferowano nam szansę odwiedzenia Neapolu, w takim przypadku należy usunąć opcję wycieczki do Wezuwiusza. Mimo to mieliśmy wspaniały dzień, poznaliśmy naszego przewodnika po mieście Kylie na Piazza del Popollo i ruszyliśmy w stronę autobusu. 3-godzinną podróż przerwał krótki postój, który był mile widziany. Gdy dotarliśmy do Pompei, zostaliśmy podzieleni na 2 grupy i połączeni z bardzo namiętnymi i kompetentnymi lokalnymi przewodnikami. Mieliśmy Enrico, podobnego do Al Pacino, aby nas oprowadzić, a on był bardzo kompetentny i pasjonował się starożytnym miastem. Po kilku godzinach wsiedliśmy z powrotem do autobusu i wybraliśmy się na bardzo przyjemny lunch z pizzą. Następnie udaliśmy się do Neapolu, który był dla mnie najbardziej rozczarowującą częścią wycieczki, nie jest to najładniejsze miasto, zanim wróciliśmy do Rzymu.

Ta trasa była zdecydowanie jedną z najfajniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Roberto był niesamowitym przewodnikiem w drodze tam iz powrotem, tak kompetentnym i takim gawędziarzem. Antonio (kierowca) jest bohaterem wśród mężczyzn, który radzi sobie z serpentynami do iz Wezuwiusza. Czas wolny w Pompejach był niesamowity, uwielbialiśmy nie być z grupą podczas COVID. Sami moglibyśmy dość łatwo uniknąć tłumów. 2 i pół godziny to za mało czasu, ale myślę, że zajęłoby to kilka dni zwiedzania, aby zobaczyć wszystko. Wezuwiusz był TREK, ale tak warty wspinaczki (i wielu odpoczynków) ze względu na widok i perspektywę. Absolutnie zapierający dech w piersiach - na więcej niż jeden sposób. Gorąco polecam każdemu, kto odwiedza Pompeje z Rzymu, a jeśli możesz to huśtać - idź z Roberto i Antonio.

Wycieczka rowerowa była bardzo dobra, zwłaszcza z e-rowerami, ponieważ znacznie ułatwiały one jazdę. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny, ponieważ dwukrotnie upadłem! Był bardzo pomocny i uważnie obserwował, jak kontynuowaliśmy naszą podróż. Przeprowadził nas obok wielu bardzo ważnych miejsc, takich jak Panteon, Circus Maximus i wiele miejskich placów. Jazda była niesamowita, a wiedza naszego przewodnika sprawiła, że wycieczka była wspaniała!

Najlepsza wycieczka, aby wydostać się z miasta i poznać historię Rzymu, Via Appia i akweduktów. E-Bike jest niezwykle pomocny. Nosić krem do opalania!!! Będzie gorąco i słonecznie. Personel jest bardzo miły i pomocny. Aktywny dzień poza miastem ze spektakularnymi widokami i fajną historią.

Naprawdę podobała mi się podróż do Pompei. To był świetny sposób, aby zobaczyć zabytki w ciągu dnia z bardzo zabawnymi przewodnikami. Lunch też był naprawdę pyszny. Nasz przewodnik Antonina był absolutnie niesamowity.