1. Włochy
 2. Lacjum
 3. Rzym
 4. Watykan

Wirtualna wycieczka po Watykanie i Kaplicy Sykstyńskiej z licencjonowanym przewodnikiem

Numer identyfikacyjny produktu: 385524
Zobacz galerię
Dołącz do licencjonowanego przewodnika podczas w pełni interaktywnej wirtualnej wycieczki po Watykanie, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra, wypełnionej zdjęciami, filmami, ankietami i odpowiedziami na żywo.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przeglądaj Muzea Watykańskie, Kaplicę Sykstyńską i Bazylikę Świętego Piotra - wszystko z komputera
 • Posłuchaj, jak watykański ekspert wyjaśnia historię skarbów zebranych przez byłych papieży
 • Podziwiaj szczegóły arcydzieł Michała Anioła, takich jak Sufit Kaplicy Sykstyńskiej i La Pieta
 • Poznaj wspaniałe piękno Bazyliki Świętego Piotra z wyjątkowej perspektywy
 • Poszerz swoją wiedzę dzięki interaktywnym ankietom i sesji pytań i odpowiedzi na żywo po trasie
Pełny opis
Odkryj historię, sztukę i oszałamiającą architekturę Watykanu, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra podczas w pełni interaktywnego wirtualnego 1-godzinnego seminarium internetowego prowadzonego przez znanego historyka watykańskiego, dzięki czemu jest to idealne miejsce do pracy w domu.

Wybierz się na cyfrową wycieczkę wypełnioną szeroką gamą zdjęć i filmów przedstawiających skarby artystyczne zebrane przez byłych papieży. Poznaj historie tych arcydzieł, których nie można znaleźć za pomocą zwykłego wyszukiwania w Google.

Poznaj Galerię Map, która zawiera jedne z najdokładniejszych ręcznie rysowanych map swoich czasów i „wejdź” do bogatych apartamentów Borgia, stworzonych specjalnie dla papieża Borgii Aleksandra VI.

Podziwiaj szczegóły kultowego sufitu Kaplicy Sykstyńskiej Michała Anioła i poznaj historię tego słynnego dzieła, a także innych pobliskich, takich jak freski namalowane przez mistrza renesansu Sandro Botticellego.

Odkryj niezwykłe piękno Bazyliki Świętego Piotra z wyjątkowej perspektywy, gdzie można oglądać kolejne z dzieł Michała Anioła La Pieta. Posłuchaj, jak Twój przewodnik mówi o niesamowitej historii.

Pod koniec wirtualnej wycieczki poszerz swoją wiedzę i zadaj pytania, które zawsze chciałeś zadać na temat Watykanu podczas sesji pytań i odpowiedzi na żywo. Zaproś całą rodzinę - stłocz się przy komputerze i oglądaj razem. Dla każdej rezerwacji będzie tylko jeden login, dlatego wirtualna wycieczka nie będzie dostępna na wielu urządzeniach. Można używać dowolnego urządzenia i nie jest wymagany żaden specjalny program. E-mail zostanie wysłany w dniu aktywności z danymi do logowania.

Nie jest wymagana żadna kamera internetowa ani mikrofon. Jeśli chcesz się skontaktować, zapraszamy, ale nikt cię nie zobaczy ani nie usłyszy, jak mówisz, chyba że zdecydujesz się wziąć udział w sekcji pytań i odpowiedzi, która jest tylko dźwiękiem. Twoja prywatność jest bardzo ważna.
Wliczone w cenę
 • Wirtualny spacer online
 • Przewodnik ekspercki Watykanu
 • Sesja pytań i odpowiedzi na żywo

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

To jest wirtualna gra online, po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami rejestracji i link do wydarzenia.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co trzeba wiedzieć
• Wszystkie czasy rozpoczęcia są w wschodnim czasie standardowym (EST)
• Otrzymasz dane rejestracyjne i link do doświadczenia online po dokonaniu rezerwacji
• Nawet jeśli więcej niż jedna osoba ogląda to samo urządzenie, wystarczy wybrać jednego uczestnika podczas rezerwacji, aby uzyskać dostęp do wirtualnej wycieczki.
Opinie klientów

Organizator:

The Tour Guy

Numer identyfikacyjny produktu: 385524