Wybierz daty
Rzym

Obiekty z listy UNESCO

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 211
Sortuj według:
1 - 16 / 211

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu UNESCO w: Rzym

Oprócz atrakcji typu UNESCO jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6455 opinii

Nasz przewodnik Roberto na ten dzień był doskonały, jestem małą grupą na straży, ale szczerze dziękuję mu za jego nieograniczoną życzliwość. Upewnił się, że wszyscy czuli się dobrze podczas tej małej podróży. Jest także znakomitym mówcą. Każdy z zabytków i przestrzeni historycznych został doskonale skonceptualizowany, dzięki czemu ten wypad jest bardzo zabawny i dostępny. Udzielili nam również wielu porad dotyczących miejsc do odwiedzenia, restauracji, napojów, typowych dań regionu. Chciałbym również podziękować Giuseppe, naszemu kierowcy. Jazda przez cały 15 dzień to nie lada wyczyn! Gratulacje dla niego. Na koniec chciałbym podziękować Elenie, która była naszym przewodnikiem po Pompejach. Podczas tej prezentacji była niezwykle pedagogiczna i potrafiła precyzyjnie odpowiedzieć na nasze pytania. Bardzo dziękuję całemu zespołowi! Gorąco polecam tę aktywność. Przybyli!

naprawdę dobra wycieczka. Caich przejazd trwa 3 godziny z przerwą pomiędzy nimi. punkt odbioru był łatwy do znalezienia (3 lub 4 pracowników wokół, tak łatwo zapytać) dla przewodnika autokarowego mieliśmy uroczą kobietę o imieniu Rossella. była niesamowita. bardzo pomocny, pełen charakteru i pozwolił mojej córce pomagać przy radiach i rozmawiać przez głośniki. wybraliśmy opcję bez przewodnika audio. Rossella upewniła się, że jesteśmy pewni, że znajdziemy własną drogę, dała nam swój numer alarmowy i upewniła się, że wiemy, kiedy i gdzie jest przystanek odbioru. Pompeje są niesamowite, ale nie daj się zwieść, miejsce jest ogromne! dużo spacerów, weź jedzenie i dużo do picia. będziemy warci swojej ceny za to doświadczenie!

Cudowna przewodniczka, jednocześnie archeolog. W sposób profesjonalny, z pasją i z humorem oprowadziła nas po Bazylice św. Piotra, Grotach Papieskich i wprowadziła na kopułę, jednocześnie opowiadając nam historię widzianych miejsc i podając mnóstwo ciekawostek. Gorąco polecam!!

Warte swojej ceny. Podobało mi się, że w drodze tam iw drodze powrotnej zatrzymujemy się na przerwę. Nasza przewodniczka Henrietta była tak miła i bardzo kompetentna. Zdecydowanie polecam.

Przewodnik, Pani Donatella, bardzo miła i profesjonalnq