Rzym: Wycieczka autobusowa i rejs po Tybrze

Od 188 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Poznaj Rzym dzięki 1-dniowemu biletowi na wycieczkę autobusową z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach
 • Zobacz Rzym z pokładu łodzi dzięki 1-dniowemu biletowi na rejs po Tybrze
 • Podziwiaj zabytki starożytnego Rzymu, w tym Koloseum i Circus Maximus
 • Wrzuć monetę do fontanny Trevi
 • Posłuchaj nagrań audioprzewodnika, by poznać historię Rzymu
 • Włóż rękę w Usta Prawdy
 • Obejrzyj ogromny pomnik pierwszego króla zjednoczonych Włoch
 • Podziwiaj kolumnadę Berniniego i kopułę Bazyliki św. Piotra
 • Odkryj barokową fontannę Fontana del Tritone na placu Piazza Barberinii
Wycieczka w skrócie
Poznaj „Wieczne Miasto” we własnym tempie dzięki biletowi na wycieczkę autobusową z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach przez 24 h i rejs po Tybrze. Podziwiaj starożytne zabytki i barokowe fontanny historycznego centrum miasta.
Tego możesz się spodziewać
Poznaj Rzym, podróżując autobusem i łodzią podczas wycieczki łączonej typu „2 w 1” po stolicy Włoch. Zobacz wszystkie starożytne i barokowe zabytki z lądu i z wody. Rozpocznij swoją wycieczkę od rejsu po Tybrze albo od przejażdżki po mieście autobusem turystycznym z odkrytym dachem, z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach.

Twój bilet jest ważny przez 24 godziny, dzięki czemu zwiedzisz Rzym we własnym tempie. Na trasie wycieczki jest 10 przystanków i wszystkie znajdują się w pobliżu najważniejszych rzymskich zabytków (8 przystanków autobusowych i 2 przystanie). Wsiadaj i wysiadaj kiedy i gdzie chcesz!

W trakcie tej wycieczki zobaczysz pomnik pierwszego króla zjednoczonych Włoch na placu Piazza Venezia, obejrzysz marmurowe Usta Prawdy (Bocca della Verità) w portyku bazyliki Santa Maria in Cosmedin i nacieszysz oczy widokiem mauzoleum rzymskiego cesarza Hadriana na zamku Świętego Anioła, zaledwie kilka kroków od Watykanu.

Posłuchasz też ciekawych nagrań audioprzewodnika, dzięki którym poznasz lepiej historię Rzymu.

Przystanie:
Wyspa Tyberyjska – Lungotevere degli Anguillara
Most Ponte Sisto – Lungotevere dei Tebaldi
Most Św. Anioła – Lungotevere tor di Nona
Przystań Pałacu Sprawiedliwości – Lungotevere Marzio

Przystanki:
TERMINAL A Termini – Marsala (Via Marsala 7)
TERMINAL B Largo di Villa Peretti (Largo di Villa Peretti 1)
2) Bazylika Matki Bożej Większej (Via dell’Esquilino 8)
3) Koloseum – (Via di San Gregorio)
4) Circus Maximus – (Piazzale Ugo La Malfa)
5) Piazza Venezia – (Via di Teatro Marcello 12)
6) Watykan – (Via della Conciliazione 4)
7) Fontanna Trevi – (Via del Tritone 59)
7b) Piazza di Spagna (tylko w soboty po godz. 15:00, niedziele i dni wolne od pracy)
Wliczone w cenę
 • 1-dniowy bilet na wycieczkę autobusową z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach oraz rejs po Tybrze
 • Audioprzewodnik
Niewliczone w cenę
 • Posiłki i napoje
 • Napiwki
Miejsce zbiórki

Rozpocznij swoją wycieczkę w dowolnym z następujących miejsc: Przystanie na trasie rejsu: Wyspa Tyberyjska – Lungotevere degli Anguillara Most Ponte Sisto – Lungotevere dei Tebaldi Most Św. Anioła – Lungotevere tor di Nona Przystań Pałacu Sprawiedliwości – Lungotevere Marzio Przystanki na trasie wycieczki autobusowej: TERMINAL A Termini – Marsala (Via Marsala 7) TERMINAL B Largo di Villa Peretti (Largo di Villa Peretti 1) 2) Bazylika Matki Bożej Większej (Via dell’Esquilino 8) 3) Koloseum – (Via di San Gregorio) 4) Circus Maximus – (Piazzale Ugo La Malfa) 5) Piazza Venezia – (Via di Teatro Marcello 12) 6) Watykan – (Via della Conciliazione 4) 7) Fontanna Trevi – (Via del Tritone 59) 7b) Piazza di Spagna (tylko w soboty po godz. 15:00, niedziele i dni wolne od pracy)

To musisz wiedzieć
• Rejs trwa w przybliżeniu 1 godzinę i 15 minut. Rejsy odbywają się codziennie od godz. 10.00 (pierwszy rejs) do 19.00 (ostatni rejs). Rejsy rozpoczynają się co 30 minut w przystaniach na Wyspie Tyberyjskiej i przy moście Świętego Anioła. Łodzie pływają do mostu Ponte Nenni (w pobliżu placu Piazza Del Popolo) i z powrotem.
• Przejechanie całej trasy wycieczki autobusowej trwa około 2 godziny (bez wysiadania). Autobusy kursują od godz. 8.30 (pierwszy kurs) do 20.30 (ostatni kurs) i odjeżdżają z przystanków co 15 minut.
• Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu w dowolnym momencie, w zależności od warunków panujących na Tybrze lub innych przyczyn niezależnych od organizatora.

Od 188 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 3)

Organizator:

TOP SERVICE GmbH Tourist Services

Numer identyfikacyjny produktu: 47769