1. Włochy
  2. Lacjum
  3. Rzym
  4. Forum Romanum

Rzym: Wirtualna wycieczka po starożytnym Rzymie

Numer identyfikacyjny produktu: 385522
Zobacz galerię
Odkryj starożytny Rzym i całą jego historię z kompetentnym przewodnikiem. Przenieś się do czasów rzymskich w zaciszu własnego domu.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 1 godz.
Godzina rozpoczęcia 11:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
  • Ciesz się bezproblemową wirtualną wizytą w atrakcjach swoich marzeń w zaciszu własnego domu
  • Dowiedz się o historii starożytnego Rzymu
  • Przeglądaj zabytki z licencjonowanym przewodnikiem
Pełny opis
Przeżyj starożytny Rzym w zaciszu własnego domu dzięki interesującym zdjęciom, filmom, ankietom oraz w pełni interaktywnej funkcji czatu.

Twój anglojęzyczny przewodnik pokazuje Ci Koloseum i zabiera cię do miejsc, gdzie żyli gladiatorzy, walczyli i umierali. Zbadaj obszar pod stadionem i zobacz skomplikowany system wind, który podniósł gladiatorów i zwierzęta na pole bitwy. Posłuchaj historii i historii mężczyzn, którzy walczyli na śmierć i życie dla rozrywki tłumu.

Następnym przystankiem jest Forum Romanum, gdzie zamordowano Juliusza Cezara. Odkryj świątynie Romulusa, Vestal Virgins i targi, które były zatłoczone w starożytnych czasach rzymskich. Wróci do tych historycznych i ważnych okresów historii świata.

Razem ze swoim przewodnikiem zwiedzaj Wzgórze Palatynu, które jest jedną z najstarszych części miasta. Dowiedz się o wielkiej historii tego wzgórza, w którym Romulus rzekomo zabił swojego brata, Remusa, aby zabezpieczyć przyszłość Wiecznego Miasta w jego imieniu.

Ta wirtualna wycieczka to wyjątkowa okazja, aby poznać starożytny Rzym i doświadczenie, którego nie zapomnisz. Zaproś całą rodzinę - stłocz się przy komputerze i oglądaj razem. Dla każdej rezerwacji będzie tylko jeden login, dlatego wirtualna wycieczka nie będzie dostępna na wielu urządzeniach. Można używać dowolnego urządzenia i nie jest wymagany żaden specjalny program. E-mail zostanie wysłany w dniu aktywności z danymi do logowania.

Nie jest wymagana żadna kamera internetowa ani mikrofon. Jeśli chcesz się skontaktować, zapraszamy, ale nikt cię nie zobaczy ani nie usłyszy, jak mówisz, chyba że zdecydujesz się wziąć udział w sekcji pytań i odpowiedzi, która jest tylko dźwiękiem. Twoja prywatność jest bardzo ważna.
Wliczone w cenę
  • Licencjonowany przewodnik po Koloseum przez 1 godzinę

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

To jest wirtualna gra online, po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami rejestracji i link do wydarzenia.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co należy przynieść
  • Dostęp do internetu
Co trzeba wiedzieć
• Wszystkie czasy rozpoczęcia są w wschodnim czasie standardowym (EST)
• Otrzymasz dane rejestracyjne i link do doświadczenia online podczas rezerwacji

Od 45,71 zł za osobę

Opinie klientów

Organizator:

The Tour Guy

Numer identyfikacyjny produktu: 385522