Wycieczka z przewodnikiem

Rzym: Wcześniejszy wstęp do Watykanu i Kaplicy Sykstyńskiej

4,8 / 5

Opinie: 60

Organizator atrakcji: Walks of Italy

Rzym: Wcześniejszy wstęp do Watykanu i Kaplicy Sykstyńskiej

Organizator atrakcji: Walks of Italy
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 409,46 zł za osobę

Wejdź do Kaplicy Sykstyńskiej, zanim zostanie otwarta dla ogółu społeczeństwa, aby w spokoju odkryć arcydzieła Michała Anioła. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Muzeach Watykańskich i fenomenalnej Galerii Pinacoteca.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 225 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wejdź do Kaplicy Sykstyńskiej przed publicznością, aby zobaczyć to miejsce w najlepszym wydaniu
 • Odkrywaj Muzea Watykańskie i zobacz słynne atrakcje, takie jak pokoje Rafaela
 • Ciesz się dostępem do Muzeów Watykańskich omijając linię biletową i oszczędzaj godziny
 • Wejdź w interakcję ze swoim przewodnikiem w małej grupie liczącej 15 osób lub mniej
Pełny opis

Pokonaj tłumy, wchodząc 45 minut przed otwarciem Kaplicy Sykstyńskiej dla publiczności i ciesz się niesamowitymi freskami w spokoju. Po zatrzymaniu się na chwilę, aby podziwiać piękną salę Rafaela, spędź czas z freskami Michała Anioła w kaplicy, zanim przewodnik poprowadzi Cię na pełną wycieczkę po Muzeach Watykańskich. Zatrzymaj się po drodze, aby zobaczyć wszystkie najważniejsze prace. Ponieważ zacząłeś wcześnie, będziesz o krok przed tłumami w większości galerii, ciesząc się fantastyczną sztuką, taką jak Apollo Belvedere, Laocoon and Sons i nie tylko. Następna w kolejce jest niesamowita Galeria Pinacoteca. Prace mieszkaniowe autorstwa Caravaggia, Leonarda Da Vinci i Raphela, to nowoczesne skrzydło Muzeów Watykańskich i zawiera niezwykłą gamę cennych arcydzieł. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika odwiedzisz i zwiedzisz ten obszar bez tłumów, mogąc spędzić czas naprawdę zanurzony w atmosferze. Zakończ wycieczkę po Watykanie w specjalnym miejscu z widokiem na kopułę Bazyliki Świętego Piotra. Tutaj dowiesz się o historii i architekturze tego niesamowitego kościoła oraz uzyskasz wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas niezależnej wizyty. Stamtąd wybór należy do Ciebie. Zjedz lunch w Muzeach Watykańskich i kontynuuj eksplorację tych niesamowitych pałaców lub podążaj za kopułą do Bazyliki Świętego Piotra. Wchodząc przed tłumy z doświadczonym przewodnikiem historykiem sztuki, ta wycieczka oferuje najbardziej osobiste, niezapomniane i intymne doświadczenie w Muzeach Watykańskich.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do Muzeów Watykańskich
 • Lokalny przewodnik anglojęzyczny
 • Słuchawki
 • Wycieczka piesza z fachowym przewodnikiem
 • Małe grupy liczące 15 osób lub mniej
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Porady
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zabrania i noszenia masek FFP2. Niebieskie maski chirurgiczne nie będą akceptowane.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Przy Green Bar (zwanym l'Ottagono) na Piazza del Risorgimento. Miejsce zbiórki: przed Green Bar na środku placu Piazza del Risorgimento. Jest to jedyny bar/kawiarnia na placu. Bar znajduje się po stronie placu w kierunku via Crescensio - w pobliżu przystanku tramwajowego nr 19. Najbliżej położoną stacją metra jest Ottaviano.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie

Niedozwolone

 • Krótkie spodenki
 • Krótkie spódnice
 • Bezrękawniki

Co trzeba wiedzieć

 • Wszyscy goście (w tym dzieci) muszą mieć przy sobie dowód tożsamości w dniu wycieczki
 • W tej wycieczce grupowej nie można pomieścić wózków inwalidzkich?
 • Trasa grupowa wykorzystuje klatki schodowe, gdzie dostęp do windy nie jest łatwo dostępny Osoby z wózkami inwalidzkimi i ograniczoną mobilnością mogą skontaktować się z organizatorem zajęć, aby można było zorganizować wizytę
 • - Spacery są zgodne ze wszystkimi przepisami władz lokalnych. Aby wejść do niektórych miejsc, konieczne może być założenie maski lub przedstawienie dowodu szczepienia. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, zapoznaj się z wytycznymi rządu Włoch
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 60 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Jakość usług
  4,8/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wycieczka z przewodnikiem była bardzo dobrze zorganizowana, była wyczerpująca, bo mnogość wrażeń po prostu przytłaczała. Wczesne wejście jest nieco mylące, ponieważ zostajesz przyjęty przed otwarciem muzeum, ale potem dostajesz obfite i poza tym bardzo dobre śniadanie w Watykanie, dzięki czemu możesz wreszcie rozpocząć właściwą wycieczkę w czasie otwarcia. Korona wynika z faktu, że po Muzeum zwiedzanie Bazyliki św. Piotra nie mogło być kontynuowane bezpośrednio przez specjalne wejście, jak zamierzano. Od wyjścia z muzeum wzdłuż muru Watykanu do katedry i tam znowu subiektywnie odczuwano długie kolejki do kontroli bezpieczeństwa, kontroli zakończonego szczepienia Covid i czasami kontroli temperatury. I to przy 38 stopniach w cieniu. Ale poza tym wycieczka jest absolutnie warta zobaczenia

Czytaj dalej

17 sierpnia 2021

Wczesne wstawanie jest zdecydowanie tego warte! Chociaż obecnie nie jest nigdzie pełny ze względu na koronę, tak dobra i rozrywkowa wycieczka jest po prostu inspirująca. Dla nas zaskakująco było śniadanie, o którym nie było w programie. Ekscytujący wgląd w Watykan. Podczas wycieczki dowiesz się, że nie może to być więcej niż wgląd w niecałe 4 godziny.

Czytaj dalej

13 lipca 2021

The start at the meeting point is a bit hectic but sit down with a coffee from the small cafe until your guide comes to introduce themselves. Our guide Dario was simply amazing. He was funny, knowledgeable and charming. He made sure we had all the important facts and so much more. It’s a long tour and a long, long walk so wear very comfy shoes because your feet will be aching! Paying that bit extra for early entry is definitely the right thing to do. The queues are enormous and start at least 2 hours before opening. Also if you are late in, there are many more people trying to see the same things so you don’t get a good view. With early entry, there were several other groups but it never felt packed. The only time it was apparent how busy it was, was right at the end when we were finishing the tour. The overall feeling was that this tour gave us everything we needed and was a full Vatican experience. This company/tour is highly recommended and if you get Dario, it’s a bonus!

Czytaj dalej

25 maja 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 78872