Rzym: Degustacja regionalnych win i potraw

Rzym: Degustacja regionalnych win i potraw

Numer identyfikacyjny produktu: 43780

Od 304,36 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Poszerz swoje horyzonty i wybierz się na degustację regionalnych włoskich win
  • Poznawaj ulubione wina Włochów i pozwól się zaskoczyć ich sekretom
  • Degustuj 6 różnych rodzajów czerwonego i białego wina w połączeniu z wędlinami, serami i swojskim chlebem
  • Poczuj kameralną atmosferę w grupie maksymalnie 20 osób
Wycieczka w skrócie
Skosztuj regionalnych włoskich win i potraw podczas 2-godzinnej degustacji w historycznym centrum Rzymu. Posmakuj czerwonych i białych win z włoskich winnic, w doskonałym połączeniu z regionalnymi przysmakami, takimi jak wędliny czy sery.
Tego możesz się spodziewać
Wybierz się w podróż dookoła Włoch, nie opuszczając Rzymu, dzięki tej jedynej w swoim rodzaju degustacji. Spędzisz wieczór w miejscu zaprojektowanym specjalnie z myślą o degustacjach, które zapewni Ci przestrzeń i spokój. Stworzy to doskonałą atmosferę do rozmów z kiperem oraz z innymi gośćmi.

Chłoń atmosferę, którą w pokoju do degustacji tworzą książki i butelki oliwy z oliwek, octu balsamicznego oraz wina, podczas gdy uznany w branży ekspert poświęci Ci pełnię swojej uwagi. Wprowadzi Cię on w świat aromatów i smaków najlepszych włoskich win oraz ściśle strzeżonych sekretów. Odkrywaj dzieła śmiałych winiarzy, przedkładających doskonałość ich produktu ponad zysk

Poznaj smakowe nuty obecne w winie i zejdź z utartego szlaku, aby poznać nowe smaki. Niezależnie od tego czy po raz pierwszy bierzesz udział w degustacji wina, czy jesteś wytrawnym koneserem, na pewno odkryjesz tu coś nowego. Twój przewodnik objaśni Ci, w jaki sposób wino odziałowuje na Twoje kubki smakowe, dlaczego słynne nie zawsze znaczy dobre oraz czego możesz się spodziewać po różnych rejonach Włoch.

Chociaż to wino będzie gwiazdą wieczoru, każdej lampce towarzyszyć będą starannie dobrane przystawki. Sery o bogatym aromacie, soczyste wędliny oraz delikatne salami to jedynie kilka z przysmaków, których posmakujesz – a każdy z nich może poszczycić się własną sławą i własną historią.
Wliczone w cenę
  • Anglojęzyczny kiper w roli przewodnika
  • Szeroki wybór sezonowych włoskich przysmaków, takich jak mozzarella z bawolego mleka, salami, sery i różne rodzaje crostini
  • Degustacja 6 rodzajów wina
Niewliczone w cenę
  • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki do 30 kwietnia 2016 roku Na schodach kościoła San Carlo ai Catenari na placu Piazza Benedetto Cairoli 117 (w pobliżu Largo di Torre Argentina). Z przystanku autobusowego „Largo Argentina” idź na południe ulicą Largo Arenula, mijając plac Largo di Torre Argentina, a następnie skręć w prawo na Piazza Benedetto Cairoli. Jest to pierwszy plac na południe od Largo Argentina. Na środku placu rośnie kilka drzew. Kościół San Carlo ai Catenari znajduje się w przeciwległym, prawym rogu placu, na początku Via dei Giubbonari. Miejsce zbiórki od 1 maja 2016 roku Piazza della Chiesa Nuova przy Corso Vittorio Emanuele II. Patrząc na kościół, miejsce zbiórki znajduje się po prawej stronie placu, pod pomnikiem Pietro Metastasio. Z przystanku autobusowego „Argentina” (Largo Argentina): Pójdź na zachód Corso Vittorio Emanuele II i przejdź około 700 m do Piazza della Chiesa Nuova. Patrząc na kościół, miejsce zbiórki znajduje się po prawej stronie placu, pod pomnikiem Pietro Metastasio. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą przebywać w towarzystwie rodzica lub opiekuna. Dzieci poniżej lat 3 nie mogą wziąć udziału w wycieczce.
• Z przykrością informujemy, że nie mamy możliwości obsługi osób na wózkach inwalidzkich ani osób niepełnosprawnych wymagających szczególnej opieki. Nie ma możliwości zabrania ze sobą wózków dziecięcych ani spacerowych.

Od 304,36 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 4)

Organizator:

City Wonders Ltd.

Numer identyfikacyjny produktu: 43780