Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Rzym: wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj

Rzym: wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj

Organizator atrakcji: Gray Line I Love Rome

Od 64,81 zł za osobę

Zwiedź Rzym we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj. Poznaj historię miasta z audioprzewodnika i obejrzyj z zewnątrz jego najbardziej kultowe atrakcje.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 5 godz. - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
arabski, chiński, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, hiszpański, koreański
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, koreański, chiński, portugalski, rosyjski, niderlandzki, hindi, włoski, japoński, arabski

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Ze względu na przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny, plan podróży może ulec zmianie. Sprawdź najnowsze informacje w sekcji „Co trzeba wiedzieć”.

Zorganizuj wycieczkę krajoznawczą i podziwiaj wszystkie główne atrakcje Rzymu, w tym Koloseum, Bazylikę Świętego Piotra i Schody Hiszpańskie. Ciesz się wspaniałymi widokami na pokładzie wygodnego autobusu piętrowego i poznaj historię miasta, słuchając szczegółowych komentarzy audio. Rzym, znany również jako Wieczne Miasto, jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Wykorzystaj w pełni swoje wakacje, odkrywając zabytki miasta i ekscytującą atmosferę dzięki biletowi na autobus typu hop-on hop-off. Podziwiaj architektoniczny przepych Rzymu z pokładu autobusu lub wskocz do którejkolwiek ze znanych na całym świecie atrakcji, takich jak Koloseum, Schody Hiszpańskie i Watykan. Wybierz jeden z 13 języków i poznaj ponadczasowe piękno Rzymu dzięki bezpłatnemu zestawowi słuchawek. Różowe autobusy jeżdżą przez cały dzień i zabiorą Cię do najważniejszych zabytków i miejsc kulturalnych w mieście, gdy wygodnie usiądziesz. Wsiadaj i wysiadaj w dogodnym dla siebie czasie i nagradzaj się wspaniałymi widokami na Rzym, których nigdy nie zapomnisz z jednego z jedno- lub dwupiętrowych autobusów. Bilet panoramiczny obejmuje: Stazione Termini Santa Maria Maggiore Obszar archeologiczny Koloseum Circo Massimo - Usta prawdy Piazza Venezia - Strefa handlowa Watykan, Kaplica Sykstyńska i Zamek Świętego Anioła hiszpańskie kroki Piazza Barberini i Fontanna di Trevi
Wliczone w cenę
 • Bilet autobusowy, zgodnie z wybraną opcją
 • Wielojęzyczny zestaw słuchawkowy audio podczas wycieczki panoramicznej
 • Wi-Fi
 • Piesze wycieczki dostępne z przystanków 4, 5 i 6 (zapytaj obsługę na pokładzie)
 • Wstęp do atrakcji, zabytków i muzeów
 • Porady
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury
 • Maski są wymagane w pomieszczeniach

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wycieczkę możesz rozpocząć na dowolnym przystanku. Możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz przez cały okres ważności biletu.
 • Ponieważ jest to trasa okrężna, miejsca w autobusach zajmuje się na zasadzie pierwszeństwa.
 • Z powodu dużego natężenia ruchu drogowego i zamknięcia części ulic autobusy mogą być opóźnione, częstotliwość ich kursowania może zostać zmniejszona, a trasy mogą zostać zmienione.
 • Autobusy obsługujące wycieczkę krajoznawczą (różowe) są piętrowe i mają składane dachy, dzięki czemu kursują w każdych warunkach pogodowych.
 • Na dolny poziom można wjeżdżać wózkami inwalidzkimi.
 • Na pokład przyjmowane są tylko małe psy w klatkach.
 • Szczegółowe informacje na temat każdej opcji wycieczki autobusowej można znaleźć w opisach opcji wycieczek.
 • Od 6 grudnia 2021 r. aby wsiąść do autobusu, trzeba będzie posiadać certyfikat Green Pass. Pamiętaj, aby mieć go przy sobie na wypadek przypadkowych kontroli.
 • Harmonogram zimowy może wpłynąć na rozkład jazdy, a także godziny pracy biura organizatora. Skorzystaj z naszych kontaktów, aby uzyskać więcej informacji.
Opinie klientów

Ogólna ocena

3,8 /5

na podstawie 2631 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Transport
  3,7/5
 • Jakość/cena
  3,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Mieliśmy 11-godzinną przerwę w Rzymie i znaleźliśmy to najbardziej skuteczny sposób na poznanie Rzymu z dostępnym czasem. Rzym jest pełen ludzi pieszo i udało nam się zobaczyć znacznie więcej Rzymu, niż moglibyśmy inaczej. Szkoda, że nie otwierają dachu - zgodnie z przewodnikiem nie wolno im tego robić. Byłby w stanie robić lepsze zdjęcia przy otwartym dachu.

Czytaj dalej

9 stycznia 2020

Było w porządku, ale kierowca lub dziewczyna, którą zabraliśmy, moglibyśmy być o wiele bardziej zadowoleni. Posiadanie wózka i jeśli autobus byłby pełny, rozumiem, że nie można na nim wsiąść, ale drzwi były zamknięte i ludzie popychają cię, próbując wsiąść, kiedy wyraźnie jest kolejka, i przechodzą nad nami, żeby wsiąść do autobusu. Może gdyby był ktoś, kto poprowadziłby kolejkę, byłoby lepiej

Czytaj dalej

7 października 2019

Trudno jest znaleźć miejsce gdzie odebrać wejściówki na podstawie rezerwacji. Rzeczywiście koło poczty po prawej stronie wejścia, ale nie ma tam żadnego biura tylko goście z niebieskich koszulkach, którzy po sprawdzeniu biletów dali nam nalepki na koszulki na podstawie których mogliśmy dołączyć do krótszej kolejki. 20 min stania zamiast godziny. Audio guide super sprawa. Bardzo prosta aplikacja na smart phona, obsługa pomaga w instalacji, tylko słuchawki trzeba dokupić za 1 euro. Niestety w bazylice cześć była niedostępna do zwiedzania i zastawiona barierkami, ale i tak to co zwiedziliśmy i dowiedzieliśmy sie z audio guida było super. Generalnie polecam.

Czytaj dalej

26 września 2018

Numer identyfikacyjny produktu: 25686