Rzym
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Rzym

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.1 / 5

na podstawie 145 opinii

Nick nasz przewodnik był fantastyczny! Tak się cieszę, że zarezerwowałem tę wycieczkę z przewodnikiem. Mieliśmy grupę około 30 osób i byłem zdenerwowany, że byłoby zbyt trudno usłyszeć przewodnika, ale przewodnik ma mikrofon, podczas gdy ty masz jednoczęściowe słuchawki, aby doskonale go słyszeć. Czułem też, że wybieram się na prywatną wycieczkę, nawet z tak wieloma osobami, bo Nick jest bardzo dobry w zarządzaniu wszystkimi i ma świetny wgląd w historię Koloseum i starożytnego Rzymu. Zrobił też świetną robotę przedstawiając ciekawe historie, które sprawiają, że cofasz się w czasie i wyobrażasz sobie, jak to było wtedy. Zdecydowanie polecam!

Doskonała obsługa - zarezerwowana tego samego dnia. Przepustki dotarły natychmiast za pośrednictwem wiadomości, a płatność była bezpieczna. Właściwie to było zapewnione przez Crown Tours, a Roberto był rozważny i kompetentny. Co najważniejsze, poświęcił czas na poprawienie gości spoza naszej grupy, którzy łamali „zasady”, takie jak siedzenie na ścianach artefaktów. Szkoda, że nie mogłem zatrudnić Roberto na miejscu na wszystkie moje inne wycieczki w Tuscony.

Barbara is an amazing guide. She made that trip special. You can see she is passionate about her job in the way she talk about Ancient Rome. Definitely worth the money!!!

Naprawdę wspaniała wycieczka, przewodnik był miły i dobry w zrozumiałym języku angielskim. Dobre rowery z dużym wygodnym siodełkiem Gorąco polecam

Wspanaiała wycieczka z doskonałm przwodnikie. Alessandra była po prostu niesamowiita. Polecam każdemu.