Rzym
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.1 / 5

na podstawie 145 opinii

Moja dziewczyna i ja skorzystaliśmy z tej aktywności 23 października: na początek kazali nam wybrać stolik, przy którym usiądziemy, a następnie przynieśli nam przekąski, bardzo urozmaicone, z wyborem białego / czerwonego wina zgodnie z preferencjami. Po „uczcie” weszliśmy na otwartą część łodzi. Wycieczka trwała około godziny; bardzo miło przejść obok oświetlonych mostów i zobaczyć miejsca/ciekawe zabytki po bokach. Świetne doświadczenie, polecam !!!

Miły odbiór. Dobrze uregulowane. Smaczne przekąski i mała butelka wina do wyboru. O zachodzie słońca przejedziesz pod różnymi mostami. Ponieważ mury obronne są tak wysokie, niewiele widać z Rzymu, ale wiedziałeś o tym z góry. Rzym powinien zrobić o wiele więcej z nabrzeżem!!

Wycieczka była pierwszej klasy, a personel uczynny i przyjazny. Wyruszyliśmy na czas, a środki higieny były bardzo dobre. Widok Rzymu ogranicza nisko położony Tyber, ale i tak jest fenomenalny. Nie należy oczekiwać zbyt wiele od jedzenia, ale przekąski były pyszne.

Przystawki były dobre. Trudno jest dostrzec cokolwiek na Tybrze w Rzymie przez wysokie mury po prawej i lewej stronie. Ale dobrze jest przetasować z przyjaciółmi. I jest kilka fajnych mostów do zobaczenia.

To bardzo miłe doświadczenie (a także romantyczne, jeśli chcemy ...). Załoga jest bardzo miła, a aperitif nie jest zły. Jedyna rzecz: robić w chłodnych porach roku, a nie latem.