Wybierz daty
Rzym

posiłki i napoje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Rzym

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Bardzo miłe doświadczenie! Pierwsza część w dolnej części łodzi, z napojami alkoholowymi lub bezalkoholowymi oraz tacą na aperitif. Wtedy można wejść na górę i łatwiej cieszyć się widokiem. Dostępny jest audioprzewodnik, który dostarcza informacji o rzece i określonych miejscach, przez które przechodzi. Spacer trwa godzinę od miejsca startu do powrotu w to samo miejsce, ale istnieje możliwość zatrzymania się w innym miejscu. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, to idealna wycieczka na rozpoczęcie wakacji w Rzymie!

Ja i dwóch przyjaciół byliśmy w Rzymie na długi weekend i znaleźliśmy tę aktywność i postanowiliśmy ją wypróbować! To było świetne, mieliśmy ładny wybór przekąsek i bezpłatną małą butelkę wina / napoju bezalkoholowego! Personel był bardzo przyjazny i była to miła atmosfera! To był miły relaksujący wieczór po gorączkowym porannym zwiedzaniu Koloseum?

Cóż, ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z rejsu! Jedzenie było w porządku - melon, pikantne przekąski, orzechy i piękny kieliszek wina lub piwa. Za tę cenę było super! Poszliśmy i usiedliśmy na dachu po jedzeniu, było pięknie, nie widzę wielu zabytków, ale już to zrobiliśmy?

Bardzo miła odmiana od klasycznych wycieczek krajoznawczych. Z dala od szlaków turystycznych dostajesz wgląd i informacje, gdzie miejscowi (raczej młodsi) lubią jeść.

najlepsza trasa w historii. . Tatiana była super dobra. Wysokiej jakości jedzenie i napoje. Super!!! Johan i Micheline