Rzym
nocą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3652 opinii

Zostaliśmy zarezerwowani na późniejszą trasę z powodu wcześniejszych zobowiązań, ale Henry z grupy Roman Food Tour wysłał wiadomość, aby zapytać, czy moglibyśmy zrobić wcześniejszą trasę, ponieważ byliśmy jedynymi osobami na późniejszej trasie i jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak zrobiliśmy. Spotkaliśmy się z grupą w pierwszej restauracji, ponieważ nie mieliśmy czasu, aby dotrzeć do miejsca spotkania z powodu naszych wcześniejszych planów. Francesca tak samo pasjonuje się jedzeniem, jak większość Włochów, i spędziliśmy bardzo przyjemny i relaksujący wieczór w doskonałym towarzystwie. Odwiedziliśmy 5 różnych miejsc z krótkimi spacerami pomiędzy nimi i próbowaliśmy po kilka potraw w każdym ... Od serów, makaronów, pizzy po lody i cieszyliśmy się każdym przystankiem. Francesca była wspaniałym gospodarzem i utrzymywała wino płynące, podczas gdy byliśmy całkowicie zadowoleni przez cały wieczór.

Zrobiliśmy wycieczkę z Simoné i był absolutnie wspaniały. Był niezwykle kompetentny i zrozumiały. Mówił bardzo wyraźnie i utrzymywał świetne tempo dzięki trasie, która dała wystarczająco dużo czasu na zdjęcia i opowiedziała nam historię głównych atrakcji. Zaprowadził nas także do ukrytych skarbów w Rzymie, które można łatwo przeoczyć bez wycieczki! Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak niesamowity był Simoné! Świat musi odbyć trasę koncertową z Simoné. Pomógł mi nawet z moim włoskim. On również zrobił nam świetne zdjęcia. Naprawdę niezapomniane przeżycie. Rzym ożywa w nocy i Simoné pomógł nam to pokazać! Dziękuję bardzo Simoné! Nie wahaj się zabrać ze sobą na nocny spacer!

Polecamy tę wycieczkę kulinarną! Obawiam się, że nigdy nie znaleźlibyśmy miejsc na własną rękę. Jedzenie było pyszne, towarzystwo było świetne, a nasza przewodnikka Francesca, urodzona i wychowana w Rzymie, była doskonałym przewodnikiem. Chociaż byliśmy nieco podejrzliwi, rezerwując naszą pierwszą wycieczkę po getyourguide, byliśmy nie tylko zaskoczeni, ale i naprawdę zadowoleni!

Niesamowita wycieczka, wspaniałe jedzenie, wino, historia i ekspercka wiedza od naszego przewodnika Franceski. Polecam każdemu, kto interesuje się jedzeniem i winem w Rzymie.

Wycieczka była świetna Bardzo hojny Zabawa Smaczny Nauczony przydział Muszę odwiedzić obszar, którego inaczej byśmy nie odwiedzili?