Rzym
na segway'u

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na segway'u w: Rzym

Oprócz atrakcji typu na segway'u jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu na segway'u w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 3478 opinii

Genialny sposób na zobaczenie miasta

To był prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów, w jaki kiedykolwiek zwiedzałem. Zwykle idziemy tam, gdzie wieje wiatr, nie widząc połowy danego miejsca. Tym razem postanowiliśmy zrobić wycieczkę rowerową. Było cudownie. Całe doświadczenie, od miejsca wynajmu i jego entuzjazmu i profesjonalizmu, po przewodnika i samą wycieczkę. Świetnie się bawiliśmy i zobaczyliśmy większość historycznego Rzymu w 4 godziny. Nasz przewodnik miał świetną wiedzę historyczną i opracowaliśmy część niebiańskiego rzymskiego jedzenia. Zdecydowanie gorąco polecam.

Wycieczka rowerowa była bardzo dobra, zwłaszcza z e-rowerami, ponieważ znacznie ułatwiały one jazdę. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny, ponieważ dwukrotnie upadłem! Był bardzo pomocny i uważnie obserwował, jak kontynuowaliśmy naszą podróż. Przeprowadził nas obok wielu bardzo ważnych miejsc, takich jak Panteon, Circus Maximus i wiele miejskich placów. Jazda była niesamowita, a wiedza naszego przewodnika sprawiła, że wycieczka była wspaniała!

Naprawdę nam się podobało. Zrobiliśmy wycieczki rowerowe w innych miastach, w tym w Londynie i Paryżu, i świetnie się bawiliśmy. Gorąco polecam wycieczkę o 9:30, ponieważ można zobaczyć więcej wyjątkowych miejsc w miastach, w tym Fontannę di Trevi. Nie wspominając o niesamowitych widokach Rzymu.