Rzym muzea
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Zarezerwuj bilet już teraz

Rzym: Popularne w kategorii muzea

Wyświetl wszystkie w kategorii „muzea” w miejscu Rzym
Bilety i wycieczki: 1415

Rzym: Co mówią inni?

Warunki zwiedzania odbierają przyjemność

Czerwiec, 35 stopni, zero klimatyzacji, do Kaplicy wąski korytarz z morzem ludzi, powolny marsz przez 40 minut, jedna spocona osoba przy drugiej, bez możliwości zatrzymania się, zawrócenia, czegokolwiek. Poważne ryzyko omdlenia. W takich warunkach podziwianie czegokolwiek innego niż sufit jest nierealne. A w samej Kaplicy również nie ma zatrzymywania się, łącznie pobyt w Kaplicy to jakaś minuta. Gdybym godzinami stała na podwórko w kolejce po bilet to bym płakała ze złości.

Kaplica Sykstyńska nadzwyczajna jak zawsze

Muzea Watykańskie powinny być obowiązkowym punktem zwiedzania Rzymu. Ja zaglądnęłam do nich drugi raz w życiu, napatrzyłam się na piękne rzeczy, naładowałam akumulatory. Chciałoby się powiedzieć: być w Rzymie i nie widzieć Kaplicy Sykstyńskiej?

Najlepsza opcja na obejrzenie eksponatów bez tłoku.

Świetne rozwiązanie na obejrzenie muzeum w rozsądnych warunkach. Ponoć o tej porze jest to jedyna możliwość na obejrzenie posadzki. Później jest już taki tłok, że nie ma na to szans.

opcja bardzo wygodna, bez konieczności stania w długiej kolejce

Przed muzeum nie musiałem stać w normalnej kolejce. Wejście priorytetowe okazało się bardzo szybkie i bardzo wygodne, dzięki czemu zaoszczędziłem czas.

Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bez kolejki

Sprawna rezerwacja biletów wstępu w różnej formie. Trzeba pamiętać o czasie oczekiwania na potwierdzenie rezerwacji. Wygoda kosztuje czyli coś za coś.