Warsztaty lub lekcje

Rzym: 2-godzinna wizyta w szkole gladiatorów

Organizator atrakcji: Gruppo Storico Romano
Warsztaty lub lekcje

Rzym: 2-godzinna wizyta w szkole gladiatorów

Organizator atrakcji: Gruppo Storico Romano
Prawie wyprzedane

Od 562,62 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Zostań gladiatorem w szkole w Rzymie. Wycieczka jest odpowiednia dla dzieci i dorosłych. Weź udział w 2-godzinnej lekcji, podczas której nauczysz się walczyć i poznasz życie w Rzymie, rzymską broń i wiele więcej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Instruktor
angielski, włoski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Trenuj bycie gladiatorem na Via Appia Antica w Rzymie
 • Zdobądź umiejętność władania mieczem
 • Posłuchaj o życiu gladiatorów w starożytnym Rzymie
Pełny opis
Zostań gladiatorem w szkole w Rzymie. Powróć do szkoły, ale zupełnie innej. Weź udział w zabawnym, 2-godzinnym kursie w szkole gladiatorów na starożytnej Via Appia w Rzymie i dowiedz się, jak to jest być rzymskim wojownikiem. Jest to wycieczka dla dzieci i dorosłych. Przez 2 godziny poczujesz się jak gladiator, mający na sobie tunikę i władający mieczem - oczywiście w bezpiecznych warunkach. Po wprowadzeniu do rzymskiej historii, poznaj podstawowe techniki walki na miecze gladiatorów. Każda sesja obejmuje opis życia gladiatora, a także wskazówki na dotyczące walki rzymską bronią. Weź udział w wyjątkowej przygodzie.
Wliczone w cenę
 • Wstęp do muzeum
 • Trening gladiatora
 • Certyfikat
 • Napoje

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Spotkaj się ze swoim instruktorem w Szkole Gladiatorów w Rzymie, położonej na Drodze Appijskiej. Najbliższy dworzec autobusowy to Appia Antica-Travicella (linie 118 lub 218).

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Rodzice i/lub opiekunowie nie muszą płacić za bilet na zajęcia
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 324 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,9/5
  • Jakość/cena
   4,4/5
  • Jakość usług
   4,7/5
  • Organizacja
   4,7/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Poza sezonem mieliśmy świetne doświadczenia ze szkołą gladiatorów. Zasadniczo dostaliśmy prywatną lekcję dla naszych dwóch chłopców przez dwie godziny, a Piero (aka Marcus Aurelius) był bardzo wciągający, zabawny, w pełni wykupiony, a was czterech chłopców całkowicie wciągnęło do szkoły gladiatorów. Zdecydowanie pomogło to, że dwa dni wcześniej odbyliśmy trasę po amfiteatrze Flavius i obejrzeliśmy większość filmu Gladiator. Konstruktywną krytyką byłoby dostarczenie większej ilości informacji bezpośrednio klientom, aby wiedzieli, czego się spodziewać: na uboczu, poza miastem, na nieoznakowanej drodze, w lesie i WIELE komarów. Moja córka i ja zjedliśmy żywcem przez dwie godziny, gdy obserwowaliśmy, jak chłopcy trenują na gladiatorów.

  Czytaj dalej

  2 października 2020

  We were in Rome for a week, We did it all and saw so many amazing things, but this was my kids favorite activity. My kids are 16, 13, and 10 years old. It is well done from beginning to end and everyone was all smiles the whole two hours. I would highly recommend this activity.

  31 grudnia 2022

  Przetłumacz

  We had a fantastic and very interesting time at the Gladiator School! What a fantastic way for the 2 kids (girl - 12.5, boy - 9) to learn about the history and way of life of the gladiators and Romans, they enjoyed the explanations and especially the training and so-to-speak "fighting". Even us adults (the mother and grandmother of these children) took part and enjoyed the experience totally!! We highly recommend this activity for the young and old, alike!!!

  Czytaj dalej

  19 listopada 2022

  Przetłumacz

  Numer identyfikacyjny produktu: 34663