Dodaj daty

RzymBilety wstępu

Nasze najbardziej polecane Rzym Bilety wstępu

Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska: bilet wstępu

1. Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska: bilet wstępu

Udaj się w poruszającą podróż po zakamarkach historii sztuki i religii dzięki biletowi wstępu priorytetowego do Muzeów Watykańskich oraz Kaplicy Sykstyńskiej. Uniknij czekania w długiej kolejce po bilety, a następnie zwiedzaj we własnym tempie.  Przejdź przez salę na planie krzyża greckiego i zobacz finezyjnie rzeźbione sarkofagi, w których przypuszczalnie spoczywają doczesne szczątki osławionych władczyń i władców z okresu starożytności. Zajrzyj do Galerii Masek lub Sali Zwierząt i podziwiaj prawdziwą menażerię niesamowitych bestii, rzeczywistych oraz fantastycznych. Odwiedź galerie górne, w tym Galerię Map, i zobacz, w jaki sposób kartografowie przedstawiali świat na przestrzeni wieków. Obejrzyj arcydzieła mistrzów renesansu w Stanzach Watykańskich i odpocznij chwilę w apartamentach Borgiów. Następnie podziwiaj klejnot w koronie Watykanu – być może najwspanialsze arcydzieło na świecie – przepiękną Kaplicę Sykstyńską ozdobioną freskami Michała Anioła.

Rzym: Panteon – bilet wstępu bez kolejki i aplikacja z audioprzewodnikiem

2. Rzym: Panteon – bilet wstępu bez kolejki i aplikacja z audioprzewodnikiem

Poznaj bogatą historię i spektakularne piękno rzymskiego Panteonu w ramach tej trwającej 35 minut wycieczki z audioprzewodnikiem na smartfona. Zwiedź dokładnie jeden z najbardziej znanych zabytków Rzymu. Dowiedz się więcej o jego fascynującej przeszłości i zapierającej dech w piersi architekturze. Podróż rozpocznij w miejscu zbiórki na placu Piazza Navona, który od Panteonu dzieli 5 minut spacerem. Pozwól się oczarować urodzie słynnych placów i fontann Rzymu podczas tej pieszej wycieczki bez udziału przewodnika. Pobierz aplikację i wyrusz w podróż, by poznawać najbardziej fascynujące i najciekawsze atrakcje miasta. Przejdź obok wzbudzającego podziw Panteonu, zmierzając do imponującej fontanny di Trevi, po czym odwiedź urokliwy plac Hiszpański. Zarezerwuj wstęp przez Internet, dzięki czemu ominiesz długie kolejki i zaoszczędzisz czas. Wysłuchaj legend i mitów, które narosły wokół Panteonu. Dowiedz się więcej m.in. o centralnym otworze w kopule (oculusie) oraz wspaniałych grobowcach. Poznaj fascynującą historię kopuły Panteonu i jej archeoastronomiczną przeszłość. Przyjrzyj się wnętrzu oraz posadzce świątyni. Posłuchaj o 12 miejscach, na których skupia się audioprzewodnik. Zlokalizuj je we wnętrzu świątyni, korzystając z cyfrowej mapy. Ponieważ na wszystkich polach naszej działalności kładziemy nacisk na przejrzystość, szacunek i pasję, przedstawiamy pod Twoją rozwagę podział kosztów tego pakietu: – Bilety wstępu bez kolejki do Panteonu: 5 EUR. – Audioprzewodnik po Panteonie: 7,50 EUR. – Wycieczka bez udziału przewodnika po najciekawszych rzymskich placach i fontannach: 5 EUR.

Rzym: Galeria Borghese – bilet wstępu i pomoc przy wejściu

3. Rzym: Galeria Borghese – bilet wstępu i pomoc przy wejściu

Omiń kolejkę do Galerii Borghese, korzystając z tego biletu wstępu o określonej godzinie. Zwiedź muzeum w swoim tempie, podziwiając dzieła słynnych artystów, które powstały na przestrzeni wieków. Galeria Borghese należy do najpopularniejszych atrakcji w Rzymie. Zgromadzono w niej wiele arcydzieł artystów epoki renesansu, starożytnego Rzymu i baroku. Wykorzystaj okazję, by zwiedzić to muzeum, rezerwując bilet wstępu o określonej godzinie. Galeria mieści się w XVII-wiecznym pałacu kardynała Borghese, który przez całe życie gromadził prezentowane w niej dzieła sztuki. Spacerując po 2-piętrowym muzeum, zobaczysz dzieła autorstwa Caravaggia, Tycjana, Canovy, Rafaela i Berniniego.

Rzym: Palatyn i Forum Romanum – bilet z filmem multimedialnym

4. Rzym: Palatyn i Forum Romanum – bilet z filmem multimedialnym

Rozpocznij przygodę w biurze organizatora atrakcji. Odbierz bilety, a następnie obejrzyj 25-minutowy materiał wideo o starożytnym Rzymie. Zwiedź Forum Romanum i wzgórze Palatyn, korzystając z tego biletu. Udaj się na Forum Romanum, gdzie toczyło się codzienne życie Rzymian. Zobacz grobowiec Juliusza Cezara, a także w swoim tempie zwiedź starożytne ruiny. Zobacz również wzgórze Palatyn – miejsce założenia Rzymu. To tu znajdowały się najważniejsze pałace cesarzy oraz królów. Oddalony o zaledwie kilka metrów od Forum Romanum i Circus Maximus Palatyn jest najbardziej centralnym z 7 wzgórz Rzymu.

Rzym: zamek Świętego Anioła bez kolejki i z audioprzewodnikiem

5. Rzym: zamek Świętego Anioła bez kolejki i z audioprzewodnikiem

Cofnij się w czasie podczas wizyty w Mauzoleum Hadriana, znanym jako zamek Świętego Anioła. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki i opcjonalnego audioprzewodnika w aplikacji. Skorzystaj z okazji wizyty w grobowcu rzymskiego cesarza Hadriana. Zwiedź jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji Wiecznego Miasta. Położony na prawym brzegu Tybru, w niewielkiej odległości od Watykanu, zamek Świętego Anioła jest starożytną fortecą z wielowiekową historią. Zamek zawdzięcza swoją obecną nazwę legendzie, według której Archanioł Michał ukazał się na szczycie mauzoleum, chowając miecz na znak końca zarazy z 590 roku. Na koniec zachwyć się wspaniałym widokiem na Rzym i Tyber z zamkowego tarasu. To wspaniała okazja do zrobienia kilku zdjęć mostu Świętego Anioła (Ponte Sant'Angelo).

Rzym: Muzea Watykańskie i kaplica Sykstyńska – bilety wstępu bez kolejki

6. Rzym: Muzea Watykańskie i kaplica Sykstyńska – bilety wstępu bez kolejki

Stwórz własny plan zwiedzania, korzystając z całodniowego biletu umożliwiającego wstęp bez kolejki, mapy oraz krótkiego przewodnika. Podziwiaj główne atrakcje słynnych kolekcji Muzeów Watykańskich w swoim tempie. Rozpocznij od zwiedzania miejsc, do których większość grup nigdy nie zagląda. Zobacz m.in. obrazy w salach Pinakoteki i Muzeum Etruskie. Poświęć nieco czasu na podziwianie słynnych miejsc, w tym Dziedzińca Szyszki oraz Galerii Map.  Wycieczka do Watykanu nie jest kompletna bez zobaczenia jego klejnotu – kaplicy Sykstyńskiej. Twój bilet obejmuje wstęp do kaplicy. Zapoznaj się ze zwięzłymi informacjami o tym, na co warto zwrócić uwagę podczas zwiedzania tego wspaniałego skarbu.

Wstęp bez kolejki do zamku Świętego Anioła i opcjonalny audioprzewodnik

7. Wstęp bez kolejki do zamku Świętego Anioła i opcjonalny audioprzewodnik

Poznaj tajemnice, jakie skrywają mury zamku Świętego Anioła – zabytkowego mauzoleum cesarza Hadriana, które wzniesiono na prawym brzegu Tybru. Zwiedź jeden z nieco mniej znanych klejnotów Rzymu, korzystając z biletów wstępu bez kolejki. Zachwyć się widokiem na miasto, spoglądając na nie z góry. Podwyższ standard atrakcji, decydując się na skorzystanie z audioprzewodnika. Omiń kolejki i wejdź do środka. Przyjrzyj się artefaktom, dzięki którym dowiesz się więcej o licznych zmianach przeznaczenia budowli. Najpierw pełniła ona funkcję monumentalnego grobowca, a w średniowieczu – twierdzy i miejsca obrony przed najazdami barbarzyńców. Zwiedzając zamek, na nowo spojrzysz na dzieje Rzymu. Zwiedź 5 poziomów muzeum, korzystając ze spiralnej rampy. Zajrzyj do cel więźniów i apartamentów papieskich. Zobacz Salę Urn, gdzie znajdują się szczątki słynnych postaci związanych z Rzymem, a także doskonale zachowane freski. Tę pouczającą wycieczkę zakończysz na wspaniałym tarasie, który znajduje się na dachu zamku. Roztacza się z niego malowniczy widok na całe miasto. Zobacz Watykan, Tyber oraz słynny most św. Anioła.

Rzym: Koloseum i Forum Romanum z filmem multimedialnym

8. Rzym: Koloseum i Forum Romanum z filmem multimedialnym

Przeżyj edukacyjną przygodę, biorąc udział w wyciecze obejmującej zwiedzanie najważniejszych atrakcji Rzymu. Stanowi ona idealną możliwość zapoznania się z historią miasta. Poznaj podstawowe informacje dzięki krótkiemu filmowi, a następnie udaj się pieszo na Forum Romanum, Palatyn, a na koniec do Koloseum. Rozpocznij swoją przygodę w biurze organizatora atrakcji, gdzie odbierzesz bilety. Obejrzysz tam materiał wideo o starożytnym Rzymie. Korzystając ze swojego biletu wstępu, zwiedź Park Archeologiczny: Forum Romanum, Palatyn oraz Koloseum. Odwiedź Forum Romanum, gdzie toczyło się codzienne życie Rzymian, zobacz grobowiec Juliusza Cezara i odkrywaj starożytne ruiny we własnym tempie. Następnie udaj się na Palatyn, gdzie narodził się Rzym i gdzie mieszkali najważniejsi jego władcy. Wzgórze oddalone jest o zaledwie o kilka kroków od Forum Romanum i Circus Maximus. Na koniec odwiedź jeden z najsłynniejszych zabytków na świecie – Koloseum. Zwiedź ten ogromny amfiteatr – największy, jaki kiedykolwiek powstał w Cesarstwie Rzymskim.

Rzym: Bilet wstępu bez kolejki do Galerii Borghese

9. Rzym: Bilet wstępu bez kolejki do Galerii Borghese

Zarezerwuj bilet wstępu bez kolejki do Galerii Borghese w Rzymie i odkryj dzieła Berniniego, Canovy, Caravaggia, Tycjana i innych mistrzów. Skorzystaj z eskortowanego wejścia przed samodzielnym zwiedzaniem muzeum. Oszczędzaj czas, przechodząc obok długich kolejek przed galerią i wejdź do środka, aby zacząć podziwiać urzekające skarby wystawione tutaj. Podczas spaceru podziwiaj bogatą kolekcję rzeźb i obrazów, w tym tak znane dzieła, jak „Pismo św. Hieronima” Caravaggia i „Zeznanie” Rafaela. Przed wyjazdem wybierz się na spacer po ogrodach i podziwiaj widok na Piazza del Popolo.

Rzym: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bez kolejki

10. Rzym: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bez kolejki

Wejdź do Kaplicy Sykstyńskiej i Muzeów Watykańskich bez konieczności czekania w często bardzo długich kolejkach. Weź udział w podróży przez wspaniałe muzea, gdzie znajdziesz cenne rzeźby rzymskie, renesansowe obrazy i włoskie dzieła. Skorzystaj z biletu wstępu bez kolejki do Muzeów Watykańskich, dzięki któremu zyskasz więcej czasu na podziwianie bogatej kolekcji sztuki. Przemierzaj wystawy i galerie, w tym Salę Okrągłą i Galerię Gobelinów. Odkryj Dziedziniec Belwederski i Pinii oraz słynną Galerię Map. Jest ona wypełniona mapami topograficznymi autorstwa Dantiego z 1583 roku i do dziś pozostaje jednym z największych obrazów geograficznych na świecie. W Muzeum Pio-Clementino możesz zobaczyć Salę Greckiego Krzyża, Galerię Posągów, Salę Muz oraz inne obrazy, rzeźby i posągi artystów z różnych stuleci. Przejdź przez Pawilon Powozów z majestatyczną kolekcją ceremonialnych powozów. Odkryj niezliczone skarby Watykanu, odwiedzając Stanze Watykańskie. Odwiedź 4 sale słynące z fresków wielkiego renesansowego artysty Rafaela. Podziwiaj malowidło Szkoła Ateńska. Zobacz najsłynniejszą kaplicę na świecie – Kaplicę Sykstyńską. Zachwyć się pięknymi freskami zdobiącymi wnętrza autorstwa Botticellego, Rosselliego, Perugino i Ghirlandaio i podziwiaj najsłynniejszy fresk – sufit Kaplicy Sykstyńskiej autorstwa Michała Anioła.

Liczba znalezionych atrakcji: 118
Sortuj wg::
Strona 1 z 8

Najważniejsze atrakcje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Rzym

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Rzym: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 173 766 opinii

Zdecydowanie polecam zamawianie biletów przez stronę www.getyourgudie.pl Unikniecie kolejek, które bywają bardzo długie i nie gwarantują wejścia w wybranym przez was czasie.

Muzea są ogromne, także polecam się wcześniej przygotować na długi spacer. To jest warte zwiedzania!

Będąc w Rzymie trzeba wejść na Forum Romanum i Palatyn oraz do Koloseum..niesamowite wrażenie

Super wycieczka, z tym biletem wejście okazało się szybkie i bez problemowe ❤️polecam

Great idea to start vacation in Rome. Gives you general idea about Rome