Rzym
bilet komunikacji publicznej

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 1 opinii

Pojechaliśmy autobusem sitbus z Fiumicino iz powrotem. Peron 12 to lokalizacja na FCO i zostaliśmy powitani przez pomocną panią, aby sprawdzić nasze bilety (działa bezproblemowo ze skanowaniem kuponów przez aplikację getyourguide). Nasza podróż powrotna była o 6:30, byliśmy zakłopotani, jeśli znajdziemy przez conczenzia 2, ale Dużo ludzi już tam było, więc dołączyliśmy do nich. Bus smutny bardzo przytulny, na 2 piętrach i szybko dotarliśmy do fco. Oceniłbym tę aktywność znakomicie?

Świetna jakość, ponieważ zrobiliśmy transfer w obie strony z lotniska Ciampino do Termini i odwrotnie, 22 € za 2 osoby. Transport był czysty, szybki, a wszyscy podróżni musieli nosić maski na czas podróży.

Zarezerwowane bez problemów, kierowcy nie stali co prawda z horagiewkami czy wymyślnymi koszulkami ale można ich było odnaleźć bez problemu. Mało stresu w obcym mieście i duża wygoda.

Wygodnie, o czasie, w dobrej cenie. Fantastyczne jest to, że można dojechać nie tylko do/z dworca Termini, ale też innych punktów w mieście

autobus byl o czasie co wazne u Włochów. warunki OK. Autobus z birzących czasów. nie ma na co narzekac. Wszystko OK