Rzym Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 46
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Rzym

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Rzym?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rzym to:

Pompeje (stanowisko archeologiczne)

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 24 668 opinii

Kiedy podróżnik nie ma czasu na zwiedzenie wszystkich interesujących miejsc w Rzymie (nawiasem mówiąc, za dużo), jest to bardzo fajny sposób na objazdową wycieczkę. Jak każdy inny „hop-on hop-off” pozwala korzystać z mapy i zjeżdżać w dowolne miejsce w ciągu 24 godzin. Ceny są przystępne. Przewodniki audio są w kilku językach, więc możesz znaleźć swój.

Wycieczka była świetna, nie można było zwiedzać wszystkiego w Rzymie, ale wcale nie było to konieczne, bo widziało się najważniejsze miejsca.Wspaniale też było, że autobusy jeździły tak często. Niektóre przystanki autobusowe były nieco dalej od widoku, ale nie umniejszały całości.

Świetny sposób, aby zobaczyć więcej miejsc, poruszając się pewnie. Mieliśmy trochę problemów z dotarciem do punktu startowego wycieczki, ale dzięki rozmowie z operatorem zrobiliśmy to perfekcyjnie. Polecam dobrze wydane pieniądze!

Ta wycieczka to świetny sposób na zwiedzenie głównych miejsc w Rzymie. Z górnej platformy można dokładnie zobaczyć Koloseum i wiele innych, pięknych, historycznych miejsc, a przy okazji odpocząć :)

Dobra rzecz. Możesz zaplanować swój własny czas Chcielibyśmy więcej informacji o mieście.