Rzym
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 24 668 opinii

Autobusy kursują dość często, raczej się nie spóźniają. Bilety zakupione online wymienia się w autobusie. W pojeździe zawsze jest kierowca + ktoś z obsługi, który własnie zajmuje się biletami. Raz nam się zdarzyło,że został opuszczony jeden przestanek koło Koloseum,który był dla nas ważny. Szkoda,że obsługa autobusu po prostu nie powiedziała tego pasażerom (jest radiowęzeł więc nie był to problem. Całość oceniam raczej na plus.

Zwiedzaliśmy z dziećmi 9,12 lat było naprawdę gorąco temp.44c . Wybór opcji zwiedzania wskakuj i wyskakuj doskonale nam pomagał dotrzeć w najciekawsze miejsca. Zwiedzaliśmy wracaliśmy na miejsce spotkania super rozwiązanie. Cały dzień nam zajęło zobaczenie najważniejszych miejsc i zabytków. Szkoda że w autobusie nie było klimatyzacji w tak upalne dni naprawdę by się przydała. Polecamy

The trip was nice and interesting. Good organised. The best part of the trip was our guide Roberto. He had many interesting stories to say and took good care about the participants. It was really nice to hear this guy talking in very interesting and often funny way about simple things. I think without him it would be just another watching of old ruins. Roberto keep going!!! ;-)

Wycieczka cudowna :) Dobrze zaplanowany czas, przewodnik wiedział co robi, prowadził grupę po najpiękniejszych zakamarkach, stopniując napięcie. Czas wolny w najciekawszych miejscach. Polecam, dla każdego kto chce zobaczyć zapierające dech w piersiach zabytki i fontabny, ale nieco dalej od zgiełku rzymskich turystów.

Brakowalo možliwosci porozumiec się w języku polskim, audio wlącznie. Jestem z Wilna