Rzym
audioprzewodniki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 74 334 opinii

The trip was nice and interesting. Good organised. The best part of the trip was our guide Roberto. He had many interesting stories to say and took good care about the participants. It was really nice to hear this guy talking in very interesting and often funny way about simple things. I think without him it would be just another watching of old ruins. Roberto keep going!!! ;-)

Bardzo udana wycieczka ale w terminie sylwestrowym nawet po rezerwacji miejsca pan z biura które rganizowało wstęp "bez" kolejki kazał przyjśc na 16, byliśmy 15:40 i jak się okazało w naszej kolejce już czekało prawie 100 osób więc i tak czekaliśmy, ale zdecydowanie krócej niż inni którzy bez wejścia specjalnego. I w tym okresie zdecydowanie za dużo ludzi.

Audiorzewodnik pełen ciekawostek, dzięki niemu zwiedzanie jest usystematyzowane i nic istotnego nam nie umknie. Warto zabrać swoje słuchawki dla własnego komfortu (te dostępne na miejscu są tylko do jednego ucha). Priorytetowe wejście to wspaniała sprawa - patrząc na kolejkę do Bazyliki nie wyobrażam sobie marnowania czasu na stanie w niej.

Zwiedzanie Bazyliki z audiobukiem w języku ojczystym to prawdziwa uczta duchowa i intelektualna. Można nie tylko poszerzyć wiadomości, ale niejako pomedytowac przy kolejnych eksponatach, ołtarzach- świetna sprawa!

Radio było gorszej jakości (starsze) niż w poprzednim dniu na wycieczce po Koloseum i Forum Romanum. Dźwięk był głośny, ale niezbyt wyraźny (zmiana słuchawek nic nie pomogła).