Rzym
Family-friendly Activities

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Rzym

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Bardzo pouczający pokaz i doświadczenie opowiedziane za pomocą filmu, efektów świetlnych i modeli 3D. Film opowiada o tym, jak powstał Rzym i jego początki, imperium rzymskie, renesans i inne kluczowe momenty historii Rzymu. Przyjechaliśmy tu pierwszego dnia w Rzymie i dało nam to dobre wyobrażenie o tym, na co zwracać uwagę i docenić to, co zmieniło się w Rzymie. Mój syn 8 naprawdę cieszył się kinem 3D i modelami. Personel był przyjazny i pomocny.

To było dokładnie to, czego szukałem po odwiedzeniu forum. Może przydałoby się więcej treści dotyczących forum w jego początkach lub w okresie republiki, ponieważ mogliśmy oglądać tylko cesarskie forosy i brakowało publicznych i religijnych budowli w tym okresie. Zresztą personel super profesjonalny i miły z nami.

Proste, wizyty w najważniejszych atrakcjach, przestrzeń o tej porze roku (koniec marca 2022) i dobre francuskie tłumaczenie głównych budynków. Polecam…SB

Zadbane, odpowiednie nawet dla najmłodszych, ponieważ prace mają piękny efekt wizualny. Personel bardzo miły. Dziękuję Ci.

Doskonały sposób na zapoznanie się z miastem i niektórymi z jego głównych atrakcji