Karta miejska

Roma Pass: 48- lub 72-godzinna karta miejska

Roma Pass: 48- lub 72-godzinna karta miejska

Od 248,58 zł za osobę

Zobacz Wieczne i Miasto i oszczędź pieniądze dzięki 48- lub 72-godzinnej karcie Roma Pass. Ta karta miejska obejmuje bezpłatny wstęp bez kolejki do 1 lub 2 atrakcji, bezpłatne korzystanie z środków transportu publicznego i zniżki na usługi i aktywności.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Ważność 3 dni
od pierwszego użycia
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z wolnego wstępu bez kolejki do 1 (48-godzinna karta Roma Pass) lub 2 (72-godzinna karta Roma Pass) atrakcji, które karta obejmuje.
 • Skorzystaj ze zniżek na bilety do wszystkich muzeów i/lub stanowisk archeologicznych, które odwiedzisz później
 • Korzystaj z sieci transportu publicznego miasta za darmo
 • Otrzymaj zniżki na bilety wstępu na towarzyszące wystawy i wydarzenia oraz na usługi i aktywności oferowane przez współpracujące z nami firmy
 • Otrzymaj darmowy przewodnik i mapę Rzymu, które pomogą Ci odnaleźć się w mieście
Pełny opis

Sieć Roma Pass obejmuje ponad 45 zabytków, muzeów i stanowisk archeologicznych, w tym Koloseum, Fora Rzymskie i Cesarskie, Muzea Kapitolińskie, Ara Pacis, Targ Trajana, MAKRO, Narodowe Muzea Rzymskie, Termy Karakalli, Galerię Borghese, Circo Massimo, Park Archeologiczny Appia Antica i Castel Sant'Angelo. Z kartą miejską wstęp bez kolejki do Twojego pierwszego muzeum lub miejsca będzie bezpłatny. Ponadto będziesz cieszyć się zniżką na wstęp do wszystkich innych muzeów i stanowisk archeologicznych, które odwiedzisz później. Otrzymasz również zniżki u innych uczestniczących dostawców usług i aktywności. Poznaj miasto, podróżując za darmo w sieci transportu publicznego w Rzymie.

Wliczone w cenę
 • Bezpłatny wstęp do 1 lub 2 muzeów lub wybranych stanowisk archeologicznych (w zależności od czasu ważności karty)
 • Wstęp wolny obejmuje wystawy znajdujące się w muzeum (muzeach)
 • Zniżka na bilety do wszystkich innych muzeów i/lub stanowisk archeologicznych, zwiedzanych później
 • Bezpłatne korzystanie z miejskiej sieci transportu publicznego (autobusy i pociągi miejskie, linie metra A, B, B1 i C; linie kolejowe Roma-Lido, Roma Flaminio del Popolo-Viterbo, Roma Glardinetti), na terenie gminy Rzym.
 • Zniżki na bilety wstępu na towarzyszące wystawy i wydarzenia, a także na usługi oferowane przez współpracujących z nami organizatorami i firmami
 • Mapa Rzymu w rzeczywistości rozszerzonej
 • Opłata za rezerwację
 • Wycieczki z przewodnikiem
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Odbierz kartę w jednym z punktów informacji turystycznej (Punti Informativi Turistici, PIT) w Rzymie: - PIT Fori Imperiali, centrum obsługi zwiedzających przy Via dei Fori Imperiali, godz. 10.30-20.00. - PIT Minghetti, Via Marco Minghetti (na rogu Via del Corso), godz. 9.30-19.00. - PIT Kasta Sant'Angelo, godz. 9.30-19.00.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Na większość atrakcji wstęp wolny dla dzieci poniżej 18 roku życia. Wstęp jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6 roku życia w sieci Rome Civic Museum Network
 • W przypadku Koloseum, Galerii Borghese, Circuito dei Musei Civici, Terme di Caracalla i MAXXI należy z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji online (szczegóły zostaną podane w voucherze potwierdzającym)
 • Sprawdź oficjalną stronę różnych atrakcji, aby sprawdzić, czy są otwarte i jak zarezerwować wstęp
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,1 /5

na podstawie 1732 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  3,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo dobra opcja dla osob które aktywnie chcą pozwiedzać Rzym jednak w terminie sylweestrowym w którym byliśmy i tak trzeba było odstać w kolejkach a ilość osób odwiedzających była bardzo duża przez co nie udało się aż tak wykorzystać możliwości karty. W przypadku zwiedzania 3 dni lub mniejszej ilości miejsc sugeruje raczej kupno na miejscu samej karty na porzejazdy komunikacja na 72h która jest znacznie tańsza. PLUS karty ROMA PASS że faktycznie masz pierwszeństwo na wielu atrkacjach.

Czytaj dalej

14 stycznia 2020

Muzea są niesamowite! poświęć czas i, jeśli to możliwe, zaplanuj więcej niż jedną wizytę. Z drugiej strony, bądź przygotowany na zbyt wielu gości, którzy nie dają orzeszków za to, na co patrzą, chyba że ma to znaczenie dla ich insta. Weź ze sobą dużą dawkę cierpliwości. Słuchawki z redukcją szumów i kablem do audioprzewodnika to najlepsze, co możesz zrobić, aby uniknąć „odczucia fabryki kurczaka”. przy obecnej ilości lamp błyskowych, lepiej odwiedzić to wkrótce, zanim kolory zaczną zanikać z gobelinu, fresków, obrazów itp. Miejmy nadzieję, że Watykan w ogóle zakazuje telefonów komórkowych i aparatów fotograficznych!

Czytaj dalej

17 listopada 2019

Roma Pass była naszym paszportem na dwa dni solidnej przyjemności w Rzymie!

Odwiedziliśmy historyczne miejsca Rzymu, które chcieliśmy. Nasze doświadczenie było czystą magią, starożytną historią, często tak spektakularnie zachowaną! Rzym jest autentycznym i wyjątkowym miastem. Nawet ulice handlowe są wyjątkowe. To było wzbogacające i bardzo przyjemne kilka dni w naszym życiu. Jedyny problem polegał na tym, że był to zbyt krótki i absolutny powód do powrotu!

Czytaj dalej

20 września 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 68896