Rzeka Telaga Waja – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzeka Telaga Waja: Wyprawa raftingowa z lunchem

1. Rzeka Telaga Waja: Wyprawa raftingowa z lunchem

Rzeka Telaga Waja we wschodniej części Bali jest ulubionym bystrem „klasy II i III”, idealnym dla osób szukających przygód na dzikiej wyspie Bali, z umiarkowanymi trudnościami i różnymi atrakcjami przyrodniczymi i kulturowymi wzdłuż 14-kilometrowego biegu. To świetny sposób dla rodzin i przyjaciół na spędzenie dnia na nadmuchiwanych tratwach do czterech osób i poznanie innej strony Bali. Ten kurs pozwala zanurzyć się w otoczeniu zielonej doliny wioski Rendang ze świeżym górskim powietrzem, okazjonalnymi obserwacjami dzikich egzotycznych ptaków i czystą ekscytacją. Odkryj piękno rzeki Telaga Waja z pomocą profesjonalnego zespołu. Możesz także podziwiać piękną panoramę gór, pól ryżowych i kamiennych klifów podczas rejsu w dół rzeki, wraz z pięknymi wodospadami i bogatą kulturą balijską. Zostaniesz powitany wyborem kawy, zanim wyruszysz na 2,5 do 3-godzinną przygodę w balijskiej dziczy.

Telaga Waja: rafting z lunchem

2. Telaga Waja: rafting z lunchem

Skorzystaj z odbioru w hotelu, a następnie udaj się do rzeki Telaga Waja, aby po przyjeździe uzyskać krótkie wyjaśnienie dotyczące raftingu. Przełączaj się między bystrzami klasy I i II podczas 2-godzinnej podróży przez głębokie doliny z kaskadowymi wodospadami i prehistorycznymi klifami. Podziwiaj tropikalny las i spotkaj hinduskie świątynie, jaskrawo udekorowane podczas uroczystych dni modlitewnych. Następnie zjedz indonezyjski lunch w formie bufetu przygotowany przez szefa kuchni na łonie natury, zanim wrócisz do hotelu.

Bali: Spływ rzeką Ayung lub Telaga Waja

3. Bali: Spływ rzeką Ayung lub Telaga Waja

Bali, tropikalny raj Indonezji, słynie nie tylko z dziewiczych plaż i tętniącej życiem kultury, ale oferuje także pełne adrenaliny przeżycia związane z raftingiem na białej wodzie. Dzięki bujnym lasom deszczowym, dramatycznym kanionom i szybko płynącym rzekom, Bali stanowi idealne tło dla poszukiwaczy przygód. Wyrusz z nami w podróż, odkrywając dwa najbardziej poszukiwane miejsca do raftingu na Bali: Ayung River i Telaga Waja. Przygotuj się na ekscytujące bystrza, zapierające dech w piersiach krajobrazy i niezapomniane wspomnienia.

Rzeka Telaga Waja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzeka Telaga Waja? Kliknij tutaj.