Rzeka Kolorado

Rzeka Kolorado: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzeka Kolorado? Kliknij tutaj.

Rzeka Kolorado: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4274 opinii

Firma zarządzająca, przewodnik i sama wycieczka były świetne. Nasz przewodnik Kurt zawsze był taktowny i najlepszy. W moim przypadku używałem karty SIM do podróży zagranicznych, więc nie mogłem użyć mojego numeru telefonu, więc musiałem dostosować miejsce odbioru do rana dnia. Wycieczka to furgonetka, ale była czystsza i wygodniejsza, niż sobie wyobrażałem, więc cieszę się, że wybrałem tę wycieczkę. Kanion Antylopy wymaga w tym czasie noszenia maski, więc zabierz ją ze sobą. Ponieważ brałem udział w sezonie letnim, słońce świeciło mocno i pociłem się, ale dzięki uwzględnieniu częstej dystrybucji butelek PET mogłem uczestniczyć w doskonałej kondycji fizycznej. Potem, jak możesz sobie wyobrazić, możesz zobaczyć cudowną scenerię, więc zdecydowanie polecam dołączenie do tej wycieczki. Nawiasem mówiąc, lunch był w Subway, gdzie wszelkie dodatki i zamówienia są w porządku! To, co najlepsze!

To było niesamowite przeżycie. Odbierają wszystkich gości ze swoich hoteli, a następnie zaczynają od dużego 54-osobowego do zapory Hoovera i Wielkiego Kanionu. Kierowca autobusu był również przewodnikiem, ale bardzo kompetentny i zabawny. Przystanek na zdjęcia przy Zaporze Hoovera mógłby być nieco dłuższy. Poza tym fantastyczne doświadczenie i bardzo profesjonalnie zorganizowane.

To była bardzo przyjemna długa podróż, wiele się podczas niej opowiadało. Niestety nie mogli nas odebrać i rano musieli zabrać Ubera na miejsce spotkania. Te 2 wizyty były warte zobaczenia i miały wystarczająco dużo czasu, aby zapytać o wszystko. Poza tym zjedliśmy dobry posiłek. Kierowca był bardzo przyjazny. W każdym razie możemy go tylko polecić

Lo recomiendo en su totalidad el vieje rs increíble no ves pasar el tiempo los paisajes espectaculares y los sitios que te llevan fueron mejores de lo que imagino las fotos que ves en la propaganda no es nada de lo que veran vale tus oresionante simple el precio muy razonable todo es Maravilloso

To było wspaniałe doświadczenie. Bardzo dobrze zorganizowany, w tym odbiór. Zapytaj firmę dzień przed dokładną godziną odbioru! Mieliśmy skywalk z lunchem. Gorąco polecamy!