Wybierz daty

Rzeka Chicago

Podziwiaj perły architektoniczne i popularne atrakcje podczas rejsu po rzece Chicago.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Rzeka Chicago: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzeka Chicago? Kliknij tutaj.

Rzeka Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 9290 opinii

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To była jedna z moich ulubionych rzeczy, które robiliśmy. Był to świetny sposób na poznanie miasta i poznanie jego historii architektury. Nasz przewodnik był zabawny i sprawił, że było to bardzo interesujące. Świetny akcent, aby mieć na sprzedaż koce, czapki, przekąski i napoje (zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe). Nawet przy odrobinie zimna zrobiłbym to ponownie!

Ta trasa była świetna! Nasz przewodnik Antonio był bardzo dobrze poinformowany i kompetentny, a po drodze opowiadał nam zabawne historie. Obejmowaliśmy ponad 15-20 budynków, od nowoczesnych cudów po zabytki. Jazda po wodzie była płynna i łatwa, a łazienki były łatwo dostępne. Przywieźliśmy ze sobą nasze 3-miesięczne dziecko i też mu się podobało! Taka świetna wartość!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Świetnie się bawiliśmy, naszym przewodnikiem był Jay, była naprawdę zabawna, dała nam mnóstwo informacji i sprawiła, że była to wspaniała trasa, którą gorąco polecam. Jay angażował się od początku trasy do końca i wydawało się, że cieszy się nią tak samo jak my. Dobrze zrobiony !!