Atrakcje i wycieczki
Rzeka Ayung

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 169
Sortuj wg::

Rzeka Ayung – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Ubud Gorilla Face ATV i rafting Ayung z posiłkiem

Bali: Ubud Gorilla Face ATV i rafting Ayung z posiłkiem

Odkryj tropikalną dżunglę Ubud, odkrywając jej różnorodne krajobrazy, bujne pola ryżowe i rwące rzeki podczas łączonej przygody na quadach ATV i raftingu białą rzeką po słynnej rzece Ayung. Zjedz lunch i skorzystaj z opcji transferu w obie strony z Bali. Udaj się bezpośrednio do miejsca spotkania lub rozpocznij od odbioru przed wyruszeniem do Ubud. Po odprawie na temat bezpieczeństwa przygotuj cały sprzęt niezbędny do bezpiecznej podróży. Wybierz jazdę w tandemie z towarzyszem lub poprowadź własnego quada i wybierz się na ekscytującą przejażdżkę solo. Przejedź przez jaskinię Gorilla Face, przemierzając dżunglę oraz wzdłuż rzek i pól ryżowych. Przeżyj różne tereny podczas ekscytującej przejażdżki, a następnie odśwież się pod prysznicem przed wyruszeniem na następną aktywność. Wskocz na tratwę i spędź 2,5 godziny na rzece Ayung. Odkryj przepiękne widoki na zieloną dżunglę i wodospad wzdłuż rzeki. Później ciesz się czasem na kolejny prysznic, a następnie zjedz smażony ryż lub makaron na lunch. Po obiedzie wróć do miejsca spotkania lub miejsca odbioru.

Bali: Rafting z przewodnikiem po rzece Ayung z lunchem

Bali: Rafting z przewodnikiem po rzece Ayung z lunchem

Spróbuj swoich sił w raftingu, spływając po rzece Ayung w towarzystwie przewodnika. Po drodze podziwiaj wspaniałe okolice. Zdecyduj się na usługę odbioru z hotelu i podróżuj do miejsca rozpoczęcia spływu na pokładzie klimatyzowanego i wygodnego pojazdu. Załóż strój raftingowy, pobierz sprzęt i rozpocznij ekscytującą przygodę. Zjedz wyśmienity posiłek w formie bufetu, aby odzyskać energię. Na początek udaj się do tradycyjnego wantilanu (typowego dla Bali pawilonu). Miejsce to, które znajduje się w otoczeniu zielonych pól ryżowych i oferuje zapierający dech w piersi widok na górę Abang, stanowi pierwszy przystanek dnia. Wysłuchaj instruktażu przewodnika, po którym wyruszysz na bezpieczny i sprawiający mnóstwo frajdy spływ. Swoją przygodę z raftingiem rozpocznij na rzece Ayung, która jest najdłuższą rzeką na Bali. Pokonuj bystrza 2. klasy, którym czasami (podczas pory deszczowej) nadaje się 4. klasę trudności. Po drodze zachwycą Cię naturalne krajobrazy, dzikie zwierzęta oraz egzotyczne rośliny porastające wyspę Bali. Kiedy zgłodniejesz, odwiedź restaurację z widokiem na dolinę rzeki Ayung, by zjeść lunch w formie bufetu.

Bali: ATV Quad Bike i rafting w białej wodzie

Bali: ATV Quad Bike i rafting w białej wodzie

Przepłyń tratwą dziewiczą rzeką Ayung i przejedź quadem przez pola ryżowe, bambusowy las i bujne tropikalne krajobrazy Bali. Rozpocznij od odbioru z hotelu na Bali i przejazdu klimatyzowanym samochodem do punktu odlotu. Po przybyciu do wioski Singakerta w Ubud, poświęć trochę czasu na poćwiczenie jazdy ATV przed rozpoczęciem. Odkryj szlaki dżungli, wiejskie wioski i plantacje Bali, podążając za swoim przewodnikiem w terenie przez las deszczowy i pola ryżowe. Po nabraniu apetytu zjedz lunch w lokalnej restauracji, a następnie udaj się nad rzekę Ayung na drugą aktywność dnia. Rejs po ekscytujących kaskadach i zobacz wodospady i malownicze wąwozy rzeki Ayung podczas wycieczki raftingowej. Zakończ transferem powrotnym do hotelu.

Bali: Przygoda all inclusive z raftingiem na białej wodzie w Ubud

Bali: Przygoda all inclusive z raftingiem na białej wodzie w Ubud

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem raftingowym i otrzymaj odprawę dotyczącą bezpieczeństwa i wiosłowania, aby być przygotowanym na wycieczkę raftingową po Ubud. Załóż swój sprzęt, wejdź na tratwę i podróżuj przez niesamowity krajobraz wyspy. Płyń przez stabilne warunki wodne i ciesz się doświadczeniem odpowiednim dla osób o różnych poziomach raftingu. Trasa ma średnie bystrza z poziomem 2-3 na większości odcinków. Płyń wzdłuż rzeki Ayung przez las deszczowy do malowniczych wodospadów, podziwiaj kamienne rzeźby wzdłuż ścian rzeki i poczuj spokój płynąc przez pola ryżowe. Po raftingu będziesz miał okazję wziąć prysznic i przebrać się, a następnie zjeść lunch w formie bufetu, aby zakończyć swoją przygodę.

Ubud: Rafting z przewodnikiem po białej wodzie z lunchem

Ubud: Rafting z przewodnikiem po białej wodzie z lunchem

Odkryj lasy deszczowe Ubud i podziwiaj zapierające dech w piersiach krajobrazy. Zacznij od odprawy dotyczącej bezpieczeństwa i wejdź na tratwę, aby wiosłować w dół białych bystrzy. Płyń w dół wody i kieruj łodzią, omijając po drodze wiele przeszkód. Na koniec zatrzymaj się na lunch na brzegu rzeki. Samodzielnie udaj się na miejsce raftingu lub spotkaj się z kierowcą w miejscu odbioru z hotelu, jeśli wybrałeś tę opcję. Następnie przywitaj się z przewodnikiem i wysłuchaj pełnego instruktażu bezpieczeństwa przed rozpoczęciem raftingu. Następnie załóż swój sprzęt, wsiądź do łodzi i zacznij wiosłować w dół białych bystrzy rzeki. Nawiguj obok skał i przepływaj przez różne stopnie bystrzy. Podziwiaj piękny las deszczowy, który otacza rzekę, gdy pędzisz w dół rzeki ze swoim przewodnikiem. Płyń dalej, aż dotrzesz do punktu końcowego, a następnie wysiądź z łodzi i usiądź na brzegu rzeki, aby się zrelaksować. Następnie zjedz lunch obok rwących wód rzeki. Ciesz się posiłkiem w spokojnym i naturalnym otoczeniu i porozmawiaj ze znajomymi. Następnie weź prysznic i przebierz się w suche ubrania. Na koniec wróć do miejsca zakwaterowania, jeśli wybrałeś tę opcję.

Bali: Ubud ATV Quad Bike & White Water Rafting Tour

Bali: Ubud ATV Quad Bike & White Water Rafting Tour

Poznaj inną stronę naturalnego piękna Bali i wiejskiego życia, wyruszając na wyprawę ATV i rafting w Ubud. Doświadczeni instruktorzy udzielą Ci pełnego instruktażu bezpieczeństwa, zanim wyruszysz, aby odkrywać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Twoja wycieczka rozpocznie się od odbioru z miejsca zakwaterowania, aby wziąć udział w ekscytującej przygodzie na quadach. Po kolejnej odprawie dotyczącej bezpieczeństwa wyruszysz na ekscytującą 2-godzinną przejażdżkę przez tarasy ryżowe, dżungle, rzeki, wioski i malownicze panoramy. Po przygodzie na quadach kontynuujemy rafting wzdłuż rzeki Ayung. Prowadzony przez profesjonalnego przewodnika, będziesz poruszać się po bystrzach rzeki i cieszyć się fantastyczną atmosferą i scenerią. Po spływie zjedz obfity lunch serwowany w naturalnej kawiarni po stronie pól ryżowych, gdzie możesz się zrelaksować i zastanowić nad przygodami dnia.

Bali: Trekking o wschodzie słońca na Mount Batur i rafting na białej wodzie

Bali: Trekking o wschodzie słońca na Mount Batur i rafting na białej wodzie

Wybierz się na wczesną poranną wycieczkę na górę Batur i poznaj majestat aktywnego wulkanu i otaczającego go krajobrazu o pierwszym świetle dnia. Zjedz śniadanie na szczycie góry, a następnie kontynuuj dzień przygody na tej rajskiej wyspie wraz z pysznym indonezyjskim lunchem. W zależności od wybranej opcji, po odbiorze z hotelu lub bezpośrednim spotkaniu w pięknym Mt Batur Lounge podczas wędrówki do 3:30 rano, a po przyjeździe uzyskaj odprawę bezpieczeństwa i przegląd wędrówki od swojego przewodnika. Rozpocznij wędrówkę o 4:00 od stromej wspinaczki trwającej około 2 godzin, aby dotrzeć na szczyt góry, 5633 stóp (1717 metrów) nad poziomem morza. Uzupełnij siły podczas śniadania, obserwując wschód słońca i podziwiając widoki na jezioro Batur i górę Rinjani. Następnie wybierz się na opcjonalny spacer wokół krateru. Zejdź z powrotem w dół góry i odśwież się w Mt. Batur Lounge, jedynym salonie w stylu willi z czystymi, nowoczesnymi toaletami i wygodnym prysznicem. Po spłukaniu kurzu pod prysznicem, napij się gorącej herbaty lub kawy w salonie. Odpocznij w 1-godzinnej przejażdżce nad rzekę Ayung. Tutaj spotkasz swojego przewodnika raftingowego i otrzymasz lekcję wiosłowania oraz odprawę bezpieczeństwa przed wypłynięciem na wodę. Spędź ekscytujące 3 godziny raftingu i podziwiaj pola ryżowe, lasy deszczowe, wodospady i rzeźby skalne z innej perspektywy. Skorzystaj z opcjonalnego postoju na plantacji kawy w drodze powrotnej do hotelu, aby skosztować lokalnej kawy i herbaty. Zostań wysadzony w hotelu wczesnym wieczorem.

Bali: bilet łączony all-inclusive Adventure z transferem

Bali: bilet łączony all-inclusive Adventure z transferem

Rozkoszuj się mnóstwem hipnotyzujących wrażeń na Bali dzięki temu kompleksowemu biletowi na atrakcje. Wybierz jedną z 2, 3 lub 4 atrakcji na Bali. Ten bilet daje Ci możliwość odkrycia najważniejszych przygód na Bali, takich jak wycieczka z przewodnikiem do Małpiego Lasu, taniec i pokaz ognia Uluwatu Kecak, rafting Ayung White Water Rafting, przejażdżka quadem, Bali Swing, Spa lub masaż tradycyjny i wiele więcej. Niektóre atrakcje mogą wymagać wcześniejszej rezerwacji, dlatego zalecamy dokonanie rezerwacji na kilka dni przed planowaną podróżą, aby mieć pewność, że dotrzesz na preferowany czas. Lista najlepszych przygód na Bali: Wycieczka z przewodnikiem po Małpim Lesie z biletem (1,5 godziny) Wycieczka z przewodnikiem po świątyni Tirta Empul z duchowym oczyszczeniem (1,5 godziny) Samotna przejażdżka ATV w Ubud (2 godziny) Rafting na rzece Ayung z lunchem (3,5 godziny) Pokaz tańca Kecak w Uluwatu (1,5 godziny) Taniec Legong w Pałacu Ubud (2 godziny) Rura po rzece Ubud (2 godziny) Parasailing Adventures w Tanjung Benoa (15 minut) Wycieczka all-inclusive z nurkowaniem w zatoce Padang (3 godziny) Wycieczka do Pałacu Wodnego Tirta Gangga i Bramy Niebios Lempuyang (6 godzin) Ubud Jungle Swing z degustacją kawy Luwak (1 raz) Elastyczna wycieczka do 2 wodospadów w Ubud (4 godziny) 2 godziny Spa w Ubud (2 godziny) Wycieczka z przewodnikiem po Tegalalang (2 godziny) Wycieczka z przewodnikiem do targu sztuki w Ubud i pałacu w Ubud Wycieczka do Cretaya Jungle Club z biletem wstępu (2 godziny) Czas trwania podany na powyższej liście nie obejmuje czasu transferu z każdego miejsca docelowego. Wystarczy wybrać opcję 2, 3 lub 4 zajęć dziennie. Zostaną one uwzględnione w prywatnym transferze przez anglojęzycznego kierowcę.

Bali: Ayung River Rafting & Jungle Swing Tour z transferem

Bali: Ayung River Rafting & Jungle Swing Tour z transferem

Przygotuj się na dzień pełen adrenaliny, wypełniony raftingiem, kuszącym jedzeniem i możliwością wypróbowania huśtawki w dżungli podczas naszej niesamowitej wycieczki przygodowej na Bali! Zaczniemy Twój dzień od odebrania Cię z hotelu – niezależnie od tego, gdzie się on znajduje na Bali. Nasz przewodnik, który jest przyjazny i doświadczony, ciepło Cię powita i zadba o to, abyś czuł się komfortowo przez całą podróż. Gdy udamy się w stronę rzeki Ayung, będziesz zachwycony malowniczymi widokami na bujne krajobrazy Bali, budując oczekiwanie na nadchodzącą przygodę. Po dotarciu do rzeki Ayung nasi profesjonalni instruktorzy raftingu przeprowadzą Cię szczegółowego instruktażu na temat bezpieczeństwa i zapewnią cały niezbędny sprzęt. Nasi przewodnicy zadbają o to, aby niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym flisakiem, będziesz się świetnie bawił, pokonując emocjonujące bystrza rzeki. Płynąc przez ryczące bystrza, odbijając się od fal i pokonując zakręty rzeki, poczujesz niesamowity przypływ podniecenia. Otaczająca przyroda wzmocni ekscytujące wrażenia, pozostawiając niezatarty ślad w Twojej pamięci. Po ekscytującej sesji raftingu zrobimy sobie przerwę, aby zatankować paliwo i nabrać sił, delektując się wspaniałym lunchem. Ciesz się przepysznymi lokalnymi potrawami, które są specjalnie przygotowane, aby nie tylko zaspokoić Twój głód, ale także przywrócić Ci poziom energii. I właśnie wtedy, gdy myślałeś, że emocje nie mogą być już lepsze, przygotuj się do wzniesienia się w powietrze na huśtawce Jungle, wznoszącej się wysoko nad baldachimem bujnej dżungli. To płynne połączenie adrenaliny i budzącego podziw piękna obiecuje przeżycie, które pozostawi Cię bez tchu i będziesz miał ochotę na więcej. Dołącz do nas i przeżyj przygodę jak żadna inna, gdzie szum rzeki spotyka się z dreszczykiem emocji, tworząc wspomnienia, które pozostaną z Tobą na zawsze. Gdy zaspokoisz swój głód przygód, zapewnimy wygodny transfer z powrotem do hotelu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i powspominaj ekscytujące doświadczenia dnia na Bali. Spersonalizuj swoje doświadczenie dzięki dodatkowym opcjom degustacji kawy do tradycyjnego masażu. Nie wszystkie dodatki są dostępne dla wszystkich opcji.

Bali: rafting na rzece Ayung premium z lunchem

Bali: rafting na rzece Ayung premium z lunchem

Przeżyj przyszłość raftingu na rewolucyjnej nowej raftingowej rzece na Bali. Po odebraniu z hotelu udaj się do nowo wybudowanego obiektu, genialnie zaprojektowanego z futurystyczną recepcją i najnowocześniejszą galerią wyposażenia. Zdobądź wyjątkową okazję do przeżycia raftingu na wcześniej nietkniętych wodach rzeki Ayung, zaczynając od punktu położonego dalej na północ niż inne wycieczki. Wybierz jedną z 2 codziennych sesji raftingu na 33 bystrzach i podróżuj przez naturalny blask wcześniej niewidzianych krajobrazów rzecznych na pierwszym odcinku swojej przygody. Podejmij wyzwanie nowych bystrzy, które dodają dreszczyku emocji podczas najdłuższego raftingu na Bali. Spotkaj wiry wirujących i lejkowatych wód, a także naturalne rampy i nagłe spadki wysokości na bystrzach klasy II i III. Poczuj bicie serca i adrenalinę podczas aktywności, której może bezpiecznie doświadczyć każdy w wieku od 5 do 65 lat!

Bali: Najciekawsze atrakcje

Rzeka Ayung: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Rzeka Ayung: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzeka Ayung? Kliknij tutaj.

Rzeka Ayung: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(1039 recenzji)

Niesamowity! Zdecydowanie wybrałbym się ponownie na rafting, był to dla mnie pierwszy raz, zespół jest przygotowany i wyposażony we wszystko. Spotkali nas powitaniem świeżym sokiem pomarańczowym, następnie po przebraniu się i pozostawieniu rzeczy w szafkach udaliśmy się na rafting, powinieneś być przygotowany na zejście po schodach, a potem na górę po aktywności, wejście na górę było dość trudne, ale aktywność jest zupełnie gorsza (od kogoś, kto generalnie nie lubi chodzić)… przewodnicy są zabawni i pomocni, robią ci zdjęcia w wodospadzie, a kiedy skończysz, zespół zorganizował dla ciebie nie tylko prysznice, ale nawet plastikowe torby do przechowywania mokrych ubrań z dala. Ogólnie rzecz biorąc, całkowicie gorzej w każdym groszu!

Spędziliśmy wspaniałe kilka godzin na spływie rzeką Ayung. Przewodnicy byli dobrze wyszkoleni i sprawili, że całe doświadczenie było naprawdę zabawne, ale jednocześnie bezpieczne. Mieli nawet ludzi ustawionych w soff5pomts wzdłuż całej wycieczki, aby robić filmy i zdjęcia, które można było kupić na koniec za rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam.

Rzeka jest piękna, podobała mi się przyroda i ozdobne dekoracje ścienne. Moja grupa również była w bardzo dobrym nastroju. Niestety wszędzie pełno śmieci. Mam nadzieję, że upewnisz się, że zostało to ponownie usunięte. Dla dobra wszystkich.

Super sprawa za rozsądne pieniądze. Bardzo fajni kierowcy oraz obsługa ma miejscu. Rzeka nie wymagająca. Zdecydowanie polecam.

Zabawni przewodnicy i niesamowite krajobrazy. Zdecydowanie podobała mi się wycieczka!