Wybierz daty

Rzeka Ayung

Rzeka Ayung: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzeka Ayung? Kliknij tutaj.

Rzeka Ayung: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1039 opinii

Nie mogliśmy wskazać naszego hotelu jako miejsca odbioru, ale bardzo prosto zapytaliśmy przez WhatsApp, czy mimo wszystko byłoby możliwe, aby nas odebrać. Nie było problemu z niewielką dopłatą. Wycieczka raftingowa była zabawna i bardzo zabawna dzięki humorystycznemu przewodnikowi. Potem był balijski lunch. Zostaną również zrobione zdjęcia i filmy, które można kupić.

Cudowne przeżycie z piękną i dziką przyrodą. Nawet przy małej ilości słońca serce się uśmiecha. Fakt, że w tym samym czasie płynie wiele łodzi, nie przeszkadzał nam, ale doprowadził do kilku fajnych bitew wodnych. Przyjazna mała grupa ze wspaniałym młodym przewodnikiem, o co więcej można prosić? !

Takie zabawne doświadczenie, ekscytujące, ale nic za dużo, jeśli denerwujesz się, że nigdy wcześniej nie spływałeś. Udaliśmy się we wrześniu, więc progi były klasy 2, a nasz przewodnik był doskonały. Żartując i sprawiając, że całe doświadczenie jest zabawne. Zdecydowanie polecam.

Naprawdę wspaniałe doświadczenie. Ustawienie rzeki jest niesamowite, a niektóre bystrza są dość duże. Sugerowałbym może małą aktywność na dolnym końcu kursu, ponieważ bystrza są bardzo małe przez ostatnią godzinę. Może huśtawka do rzeki czy coś?

Super atrakcja, bezpieczna, a po wyprawie prysznic i jedzenie. Wszystko zgodnie z opisem. Wspomnienia do końca życia