Wybierz daty

Rzeka Ayung

Rzeka Ayung: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzeka Ayung? Kliknij tutaj.

Rzeka Ayung: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 813 opinii

Wspaniała wycieczka, niesamowita adrenalina! Cudowne widoki! Niezapomniane wrażenia! Przed spływem degustacja kaw i herbat na jednej z plantacji z pięknym widokiem na pola ryżowe. Spływ bardzo bezpieczny, wszystko pod kontrolą doświadczonego ratownika. Postój nad rzeką, możliwość popływania i zrobienia wspaniałych zdjęć(weźcie wodoszczelny pokrowiec na telefon). Po spływie pyszny Lunch z wspaniałym widokiem. Dziękujemy za niesamowite przeżycia! Będąc na Bali trzeba koniecznie tego doświadczyć! Polecają, Aneta i Ania

Odbiór z hotelu odbył się na czas, a następnie udaliśmy się około 1 godziny do miejsca docelowego, w którym wyposażono nas w kamizelki ratunkowe i kaski. Szafki są dostępne do przechowywania kosztowności lub możesz zabrać ze sobą małe przedmioty w wodoodpornej torbie Guides, kiedy wrócimy, dostępne są prysznice i ręczniki, a następnie lunch w formie bufetu.

Odebrany z Seminyaka przez uroczego młodego, bezpiecznego i grzecznego kierowcę. Świetny dzień - zawsze Odkładanie na koniec, gdy przewodnik kręci się wokół oczekując napiwku, szczególnie gdy oczekiwano, że kupisz piwo za przewodnika w połowie drogi, a następnie z grzeczności dajesz małe, na co Cię stać, i jest to akceptowane bez podziękowań.

Niesamowite musi zrobić aktywność podczas wizyty w Ubud. Sceneria jest spektakularna !! Nasz przewodnik był doskonały i bardzo doświadczony. Przez cały czas bezpieczny. Tak dużo zabawy. To był mój drugi raz rafting w Ubud i wrócę.

Niesamowity przewodnik i ogólnie doskonałe wrażenia! Zdecydowanie polecam !!