Rynek Staromiejski w Pradze

Rynek Staromiejski w Pradze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rynek Staromiejski w Pradze? Kliknij tutaj.

Rynek Staromiejski w Pradze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 19 381 opinii

Trzeba zobaczyć podczas wizyty w Pradze! Absolutnie mi się podobało. Interaktywny sposób, w jaki cała sztuka została przedstawiona z informacjami / faktami, w tym najlepszym sposobem na jej obejrzenie i zrobienie najwspanialszego zdjęcia, był po prostu wyjątkowy. Personel był bardzo przyjazny i pod ręką, aby robić zdjęcia i udzielać porad dotyczących najlepszego pozycjonowania! Tak oryginalne i żywe…. Niesamowite muzeum.

Następne miejsce spotkania było łatwe do znalezienia.Autobusy kursowały w ogłoszonym czasie...mili zwiadowcy..To było niesamowite, jak kierowcy prowadzili autobusy przez wąskie, całkowicie zaparkowane ulice bez uszkodzeń...mnóstwo informacji...jak turysta w obcym mieście, absolutnie polecam.

Jeśli masz szczęście, jeździsz z bratem zawodnika. Jesteś zawsze przed faktycznym celem i związanym z nim wyjaśnieniem. Świetny sposób na zobaczenie Pragi.

Wrażenia super. Minus ze kupując bilet online i tak stałam w kolejce wymienić go na papierowy bo kod QR był inny i pan nie mógł go zeskanować.

Wszystko działało dobrze, od rezerwacji online po bilet w autobusie. Autobusy były zawsze na czas.