Rynek Starego Miasta w Warszawie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

1. Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

Wsiądź do komfortowego autokaru. Podziwiaj warszawskie zabytki w ramach wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje odbiór z hotelu i transport powrotny. Przejedź przez Stare Miasto, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a także przez plac Zamkowy i Pragę.  Wskocz na pokład autobusu oferującego mnóstwo miejsca na rozprostowanie nóg, by udać się na Stare Miasto. Podziwiaj plac Zamkowy i Zamek Królewski, w którym od 1596 do 1795 roku rezydowali polscy monarchowie. Z kolei w 1918 roku na krótko stanowił on siedzibę polskiego prezydenta. Zobacz Kolumnę Zygmunta III Wazy, która stanowiła pierwszy świecki pomnik w Polsce. Zachwyć się gotycką bazyliką archikatedralną św. Jana Chrzciciela, gdzie znajdują się nagrobki ze szczątkami wybitnych Polaków. Przyjrzyj się architekturze Rynku Starego Miasta i Barbakanu, a później udaj się na teren dawnego żydowskiego getta. Zatrzymaj się na chwilę przy pomniku Bohaterów Getta i zobacz niesamowitą współczesną architekturę Muzeum Historii Żydów Polskich.  Udaj się na Umschlagplatz i ulicę Miłą, aby zobaczyć, gdzie znajdował się bunkier, w którym Mordechaj Anielewicz, przywódca powstania w getcie, odebrał sobie życie. Podróżuj wzdłuż Traktu Królewskiego. Zwróć uwagę na rezydencje arystokratów i słynne zabytki. Odwiedź bazylikę Świętego Krzyża, w murach której znajduje się urna z sercem Fryderyka Chopina (1810-1849). Przespaceruj się po Łazienkach Królewskich, które stanowią miejską oazę dla warszawiaków.   Zachwyć się pałacem Na Wodzie – wspaniałą letnią rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego króla Polski. Zobacz m.in. Grób Nieznanego Żołnierza oraz pomniki Powstania Warszawskiego i Katyński. Odwiedź warszawską Pragę (jeżeli natężenie ruchu ulicznego na to pozwoli). Podziwiaj stadion PGE Narodowy, bazylikę katedralną św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, cerkiew oraz ulice Targową i Ząbkowską.  Przejedź obok pomnika Braterstwa Broni i XIX-wiecznej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Ciesz się wyjątkowym widokiem na warszawskie Stare Miasto z mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Warszawa: Stare Miasto i Zamek Królewski

2. Warszawa: Stare Miasto i Zamek Królewski

Twoja wycieczka rozpocznie się odbiorem z miejsca Twojego zakwaterowania w Warszawie. Następnie udaj się na granicę Starego Miasta, gdzie nie mogą wjeżdżać samochody. Udaj się wędrówkę wąskimi uliczkami i krętymi bulwarami. Twój przewodnik wyjaśni Ci bogatą historię, która sięga do XIII wieku.  Zobacz malowniczy Rynek Główny se słynną fontanną z syrenką, otoczoną kolorowymi i okazałymi budynkami. Następnie udaj się na plac Zamkowy, miejsce, w którym rozpoczyna się Trakt Królewski, który łączy wiele najwspanialszych atrakcji Warszawy. Weź udział w wycieczce po Zamku Królewskim z całym jego bogactwem, korzystając z audioprzewodnika. Następnie udaj się na plac Marszałka Józefa Piłsudskiego i Grób Nieznanego Żołnierza. Dzięki opcjom wycieczki w małych grupach maksymalnie 8 osób lub wycieczki prywatnej możesz dostosować je do swoich potrzeb. Niezależnie od wybranej opcji po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony(-a) do miejsca zakwaterowania z głową pełną wiedzy historycznej i kulturalnej.

Warszawa: 3-godz. panoramiczna wycieczka autobusem i odbiór

3. Warszawa: 3-godz. panoramiczna wycieczka autobusem i odbiór

Weź udział w 3-godzinnej kompleksowej wycieczce po głównych atrakcjach Warszawy, jadąc klimatyzowanym autobusem w grupie maksymalnie 15 osób. Dowiedz się więcej o ponurej i burzliwej historii miasta, odwiedzając niektóre z ocalałych miejsc oraz pomników powstałych na pamiątkę powstań i tragedii, które miały miejsce w Warszawie w czasach II wojny światowej. Po drodze Twój profesjonalny przewodnik wskaże Ci także kilka znanych pereł architektury.   Rozpocznij swoją wycieczkę w Łazienkach Królewskich – zespole pałacowo-ogrodowym pełnym zabytków, które przetrwały wojnę. Następnym przystankiem będzie pomnik Bohaterów Getta, który upamiętnia powstanie w getcie warszawskim w czasie II wojny światowej. Później udaj się na Umschlagplatz, jedno z najtragiczniejszych miejsc w Warszawie: na tym placu Niemcy wpychali Żydów do wagonów i przewozili do obozu koncentracyjnego w Treblince.   Odwiedź Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się Zamek Królewski. Został on zniszczony podczas powstania warszawskiego w 1944 roku, a następnie odbudowany w 1984 roku i po dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta. Na Starym Mieście przejedziesz obok bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela – jednego z najważniejszych kościołów w Warszawie. Budynek powstał w specyficznym mazowieckim stylu gotyckim i został zniszczony oraz odbudowany podobnie jak Zamek Królewski.     Następnie wraz z przewodnikiem udaj się na spacer po Starym Mieście w magicznej atmosferze i odkryj Barbakan, mur obronny wzniesiony w stylu gotyckim z ręcznie wykonanych czerwonych cegieł. Zakończ tę historyczną wycieczkę, odwiedzając pomnik Powstania Warszawskiego, który stanowi najbardziej wyrazisty i symboliczny pomnik w Warszawie. Tutaj możesz poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko to, co zobaczyłeś(-aś) w ciągu dnia.

Warszawa podkreśla samodzielne poszukiwanie skarbów i zwiedzanie miasta

4. Warszawa podkreśla samodzielne poszukiwanie skarbów i zwiedzanie miasta

Poznaj Warszawę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Aby rozpocząć, pobierz aplikację turystyczną (pobierz dane uwierzytelniające otrzymane e-mailem po dokonaniu rezerwacji), a następnie wyrusz na przygodę odkrywania tego kultowego miasta. Aktywność możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na początku współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nimi, przemierzając miasto. Chodź do wszystkich najlepszych zabytków i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Rozpocznij swoją wycieczkę w kościele Nawiedzenia NMP z piękną architekturą! Odwiedź Rynek Nowego Miasta, który został zbudowany dzięki zwycięstwu nad Turkami i poznaj imponujący Pałac Krasińskich. Sfotografuj Barbakan w jego pięknym czerwonym kolorze i podziwiaj Stare Miasto, gdzie napisano tak wiele historii. Następnie Zamek Królewski czeka na Ciebie na królewską wycieczkę. Teatr Wielki zaniemówi, bo wspaniała rzeźba na jego fasadzie jest jak z bajki. Podziwiaj Grób Nieznanego Żołnierza z jego ciężką historią! Wielka Fontanna zachwyci Cię w bajkowym ogrodzie, a Pałac Kultury i Nauki ze swoimi wyjątkowymi eksponatami będzie wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki. Poszukiwanie padlinożerców to świetna codzienna czynność, na wieczory kawalerskie lub panieńskie, przyjęcia urodzinowe lub imprezy integracyjne.

Warszawa: City Highlights Tour z hotelem Pick up / Drop Off

5. Warszawa: City Highlights Tour z hotelem Pick up / Drop Off

Codzienny Cityrama Tour of Warsaw wraz z wizytą w Łazienkach. Będziesz miał okazję zobaczyć najbardziej rozpoznawalne i niezwykłe miejsca w stolicy Polski. Poznaj piękną Warszawę w naszych klimatyzowanych 18-osobowych autokarach. Ciesz się komfortem zwiedzania w małej grupie. Podczas tej niezapomnianej wycieczki zrelaksuj się i pozwól naszym profesjonalnym przewodnikom oprowadzić Cię po zabytkowych miejscach, aby poczuć ducha miasta. Nie pozwolimy, aby nasi goście poczuli się zagubieni, czekając na nas na ulicy, ponieważ z przyjemnością odbierzemy Cię z hotelu, a po wycieczce odwieziemy Cię do miejsca pobytu. Odbiór z hotelu między 9:45 a 10:15. Wysiądź w hotelu między 13:00 a 13:15. Dostępne o każdej porze roku. Poniżej przedstawiamy przykładowy program takiej wycieczki po mieście: 1. Stare Miasto, jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych Warszawy wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 2. Zamek Królewski i Plac Zamkowy, rezydencja polskich monarchów w latach 1596 – 1795, a także rezydencja Prezydenta RP w 1918 roku. Istnieje również możliwość zobaczenia pierwszego świeckiego zabytku w Polsce, jakim jest III Kolumna Króla Zygmunta . 3. Katedra św. Jana, świadek najważniejszych wydarzeń w historii Polski. W gotyckim kościele znajduje się sarkofag zawierający szczątki wybitnych Polaków. 4. Warszawski Rynek Starego Miasta i Barbakan. 5. Dawne getto żydowskie, Pomnik Bohaterów Getta i Muzeum Historii Żydów Polskich – budynek będący prawdziwym współczesnym dziełem sztuki. Umschlagplatz i ulica Mila, miejsce schronu, w którym popełnił samobójstwo przywódca powstania w getcie Mordechaj Anielewicz. 6. Trakt Królewski ze wspaniałymi arystokratycznymi rezydencjami i słynnymi zabytkami, m.in. kościół św. Krzyża z urną z sercem Fryderyka Chopina (1810 - 1849). 7. Park Królewski, spacer po najpiękniejszym parku w Warszawie zwanym potocznie Łazienkami lub „Łazienkami”. Pałac na Wyspie, okazała letnia rezydencja ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (1764 - 1895). 8. Inne ważne miejsca: Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Powstania Warszawskiego 1944 i Pomnik Ofiar Katynia. 9. Warszawska Praga *: Stadion Narodowy, Katedra św. Floriana, Cerkiew, ul. Targowa i Ząbkowska, Pomnik Braterstwa Broni, Koneser - XIX-wieczna fabryka wódek, niepowtarzalny widok warszawskiej Starówki z Most Dąbrowskiego. * ta część wycieczki po mieście jest dostępna, jeśli pozwala na to ruch

Warszawa: samodzielna wycieczka audio przez smartfony po Starym Mieście

6. Warszawa: samodzielna wycieczka audio przez smartfony po Starym Mieście

Wspaniałe warszawskie Stare Miasto ma burzliwą i barwną historię. Jego piękne budynki i klimatyczne uliczki zostały prawie bezpowrotnie utracone, gdy miasto zostało obrócone w gruzy podczas II wojny światowej. Podczas tej pieszej wycieczki przywrócę przeszłość do życia, podobnie jak mieszkańcy tego obszaru, którzy kawałek po kawałku i kamień po kamieniu przeczesywali gruzy, aby ocalić, co się dało, aby Polska mogła w cudowny sposób odtworzyć Stare Miasto przy użyciu starych fotografie, oryginalne plany budynków, a nawet obrazy warszawskich scen ulicznych autorstwa słynnego włoskiego artysty Canaletta. Nasza wycieczka rozpoczyna się na często tętniącym życiem Placu Zamkowym, przed imponującym Zamkiem Królewskim. Stamtąd pokażę ci niektóre z fortyfikacji Starego Miasta. Usłyszysz, jak ta słynna część miasta ze swoją królewską elegancją była wielokrotnie zagrożona przez zazdrosne, rywalizujące ze sobą mocarstwa, pragnące bogactwa Polski. Pokażę Wam pomniki Jana Kilińskiego, szewca, który przeciwstawił się inwazji rosyjskiej w drugiej połowie XVIII wieku, oraz Małego Powstańca, upamiętniającego dzieci-żołnierzy, które stawiały opór hitlerowskiej okupacji. Usłyszysz także o najmroczniejszym okresie historii Starego Miasta, kiedy nazistowskie Niemcy systematycznie niszczyły jego infrastrukturę, próbując wyeliminować naród polski. Wejdziemy na Stare Miasto przez imponującą bramę Barbakanu i będziemy przedzierać się przez jego uliczki i place. W środku pokażę Ci nie tylko najbardziej oczywiste strony. Zejdziesz bocznymi uliczkami i zajrzysz do zakamarków, w których usłyszysz historie i zobaczysz strony, za którymi tęskni większość odwiedzających. Obejmują one: • Budynek znany jako Dom Kata, w którym kiedyś mieszkał miejski kat, zanim został ironicznie przekształcony w rezydencję lekarską • Ulica Szeroki Dunaj, nazwana tak od strumienia Dunaju, na której odbywał się falujący targ • Legenda o księciu ze złamanym sercem uwięzionym w posągu niedźwiedzia • Kościół św. Marcina, w którym strajk głodowy przeciwko komunistycznej opresji zainspirował Lecha Wałęsę do utworzenia ruchu Polskiego Związku Zawodowego „Solidarność” • Piwna ulica, czyli Ulica Piwna, gdzie pewna kobieta roztopiła serca rozdartego wojną narodu swoją miłością do ptaków Starego Miasta Po drodze uzyskasz odpowiedzi na pytania takie jak: • Które części Domu św. Anny – budynku Starego Miasta, który przetrwał ponad 600 lat w nienaruszonym stanie – zostały odnowione? • Jaki straszny los spotkał Michała Piekarskiego po próbie zamachu na króla Zygmunta III? • Gdzie można znaleźć ślad gąsienicy czołgu, który kiedyś przebił się przez mur katedry, motyw lwa i inne kolorowe, dziwaczne detale, których większość ludzi by nie zauważyła? • W jaki sposób dzwon w Kanonia Lane może spełnić Twoje życzenia? Podczas tego 75-minutowego spaceru podzielę się dramatyczną opowieścią o tym, jak Stare Miasto wielokrotnie rozkwitało i upadało, napotykając w swojej długiej historii książąt, królów, wojowników, nazistów i komunistów. Zawsze stawiało opór i dziś jest piękniejsze niż kiedykolwiek, kapsuła czasu wypełniona historią, legendami i inspirującymi artefaktami.

Warszawa: 4-godzinna wycieczka po Starym Mieście, Zamku Królewskim i Muzeum POLIN

7. Warszawa: 4-godzinna wycieczka po Starym Mieście, Zamku Królewskim i Muzeum POLIN

Podczas kameralnej 4-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po przepięknej warszawskiej Starówce, przespaceruj się po miejskim rynku, otoczonym tradycyjnymi kamienicami i piękną rzeźbą symbolu miasta – Syreny. Poznaj fascynującą historię Warszawy, mijając warszawski Barbakan i mury obronne na Starym Mieście. Przejdź się ulicami, którymi niegdyś wędrowali królowie, zwanymi Traktem Królewskim. Dawny szlak komunikacyjny miasta, ten szeroki bulwar łączy dwie dawne rezydencje królewskie, a teraz jest pełen kawiarni, restauracji i atrakcji historycznych. Odkryj Plac Zamkowy ze słynną Kolumną Zygmunta i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po wspaniałym Zamku Królewskim. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dokumentuje wielowiekową historię Żydów w Polsce. Pełen 4000 metrów kwadratowych powierzchni, multimedialnych wystaw i ośmiu galerii, odkryj kolejne etapy historii, poczynając od osadnictwa żydowskiego w Polsce. Podróżuj przez tysiące lat różnorodności religijnej i politycznej, dramatycznych wydarzeń w historii, Holokaustu i zakończ ze współczesnością.

Prywatna wycieczka po Warszawie

8. Prywatna wycieczka po Warszawie

Zrelaksuj się i ciesz się komfortem prywatnej wycieczki po mieście o dowolnej godzinie. Zwiedzaj piękną Warszawę prosto z hotelu klimatyzowaną limuzyną, vanem, minibusem lub autokarem (w zależności od liczby osób). Nie wahaj się przedstawić własnych propozycji zwiedzania. Przewodnicy uszanują wszystkie Twoje prośby i mogą zmienić plan zgodnie z Twoimi potrzebami. Przykładowy program 5-godzinnej wycieczki po mieście może obejmować następujące elementy. Przejedź przez centrum Warszawy, w godzinach szczytu setki tysięcy warszawiaków przemyka między szklanymi wieżowcami. W centralnym punkcie miasta znajduje się monumentalny Pałac Kultury i Nauki - najwyższy i chyba najbardziej charakterystyczny budynek w Warszawie iw Polsce. Z najwyższego tarasu widokowego w Warszawie, znajdującego się na 30. piętrze, będziesz miał okazję podziwiać panoramę miasta. Stamtąd udaj się do Parku Królewskiego i przespaceruj się po najpiękniejszym parku Warszawy zwanym potocznie Łazienkami lub „Łazienkami” z „Pałacem na Wodzie”, wystawną letnią rezydencją ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego ( 1764-95). Park zamieszkują przyjazne wiewiórki, które czekają na nakarmienie orzechami laskowymi, a po okolicy przechadzają się dumne pawie ze swoimi wielkimi, kolorowymi ogonami. Następnie udaj się na Trakt Królewski ze wspaniałymi rezydencjami arystokratycznymi i słynnymi zabytkami, w tym Pałacem Prezydenckim, Uniwersytetem Warszawskim i Kościołem Świętego Krzyża z urnami zawierającymi serce Fryderyka Chopina. Spacer po Starym Mieście, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego, rezydencji monarchów (1596-1795), a także rezydencji Prezydenta RP w 1918 r. Jest też okazja zobaczyć III Kolumnę Króla Zygmunta – pierwszy świecki pomnik w Polsce. Katedra św. Jana, gotycki kościół i świadek jednych z najważniejszych wydarzeń w historii Polski z sarkofagami zawierającymi szczątki wybitnych Polaków. Rynek Starego Miasta i Barbakan. Następnie wybierz się na wycieczkę do byłego getta żydowskiego, Pomnika Bohaterów Getta, Umschlag Platz i prawdziwego współczesnego dzieła sztuki – budynku Muzeum Historii Żydów Polskich. Odwiedź Starą Pragę, fascynującą dzielnicę, pełną pracowni artystycznych, galerii, teatrów alternatywnych i undergroundowych klubów, gdzie znajdziemy też wiele niezniszczonych w czasie II wojny uliczek, dzięki czemu można podziwiać piękne przedwojenne latarnie , chodniki i bloki mieszkalne. W drodze powrotnej będzie okazja zobaczyć Stadion Narodowy, największy, najnowocześniejszy stadion w Polsce. Laureat nagrody CEEQA Industry Awards 2012 w kategorii: „Budynek Roku w Europie Środkowo-Wschodniej”. Stadion to miejsce, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne w Polsce. Inne ważne miejsca to Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Powstania Warszawskiego.

Warszawa: 2-godzinna, piesza wycieczka po Starym Mieście

9. Warszawa: 2-godzinna, piesza wycieczka po Starym Mieście

Poznaj wyjątkową historię Starego Miasta w Warszawie podczas tej fascynującej, pieszej wycieczki prowadzonej przez lokalnego, anglojęzycznego eksperta w dziedzinie. Dowiedz się, jak Stare Miasto powstało z prochów po tym, jak zostało całkowicie zniszczone podczas II wojny światowej i powróciło do swojej przedwojennej formy, zdobywając miejsce na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedź romantyczne uliczki starówki i podziwiaj scenerię wzdłuż Traktu Królewskiego. Odkryj najpiękniejsze zakątki i najwspanialsze pomniki, dzieła sztuki architektonicznej, pałace królewskie i rezydencje tego miasta. Posłuchaj legend i prawdziwych historii. Zobacz miejsca związane ze sławnymi warszawiakami, jak Fryderyk Chopin, Jan Paweł II i Maria Curie Skłodowska, oraz lokalizacje związane z ruchem Solidarność. Posłuchaj o weneckim malarzu – Canaletcie i nieocenionej roli jego obrazów przy rekonstrukcji Starego Miasta. Obejrzyj Plac Zamkowy, Kolumnę Zygmunta, Katedrę św. Jana, Rynek, Barbakan i Nowe Miasto.

Warszawa: konfigurowalna wycieczka wprowadzająca do prywatnego miasta

10. Warszawa: konfigurowalna wycieczka wprowadzająca do prywatnego miasta

Przyjmij ciepłe powitanie w Warszawie podczas prywatnej wycieczki, która najlepiej rozpocznie Twój czas w mieście! W zaledwie 90 minut lokalny przewodnik zapozna Cię z Warszawą, aby pomóc Ci w pełni cieszyć się resztą pobytu. Dowiedz się, gdzie znaleźć główne atrakcje, takie jak Zamek Królewski i Rynek Starego Miasta, i jak je zwiedzać z dala od tłumów. A co z tą wyjątkową rodzinną restauracją lub niesamowitym lokalnym hotspotem? Ubezpieczyliśmy cię; lokalni przewodnicy to znawcy tematu! Zapomnij o pułapkach turystycznych; podczas tej wycieczki po mieście Twój przewodnik wskaże Ci właściwy kierunek. Withlocals City Kickstart Tour™ to jedna z charakterystycznych tras Withlocals dostępnych w największych miastach na całym świecie. Współpracujemy z pasjonatami lokalnych przewodników, którzy zarabiają godziwą opłatę. Wspieramy lokalne gospodarki, oferując tylko lokalne produkty i zapobiegamy nadmiernej turystyce z tylko małymi, nieinwazyjnymi grupami. Nasze wycieczki są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla i oddalone od standardowych tras turystycznych.

Dodaj daty

Rynek Starego Miasta w Warszawie

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Niezwykłe doznania

Rynek Starego Miasta w Warszawie: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Rynek Starego Miasta w Warszawie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rynek Starego Miasta w Warszawie? Kliknij tutaj.

Rynek Starego Miasta w Warszawie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 343 opinii

Zanimiva predstavitev Varšave, vodič nas je popeljal po prelepem parku, ogledali smo si predel z ambasadami w potem čudovito staro mesto. Vodič je bil zelo simpatičen in veliko svojega znanja nam je posredoval.

Pani przewodnik Agnieszka bardzo profesjonalna, rzeczowa z ogromną wiedzą o mieście! Bardzo gorąco polecam - Warszawa w pigułce

Jestem mile zaskoczona. Polecam:) Jedno co moznaby bylo zmienic to informacja w jakim jezyku bedzie prowadzona wycieczka.

Wiele informacji o lokalnej historii. Odpowiednio długa wycieczka nawet w upalny dzień.

Od autobusu do przewodnika i kierowcy autobusu wszystko było świetnie.