Rynek Główny

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rynek Główny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4623 opinii

Było dużo lepiej niż zakładałam, wykupując wycieczkę. Kocham Kraków, a po wycieczce z Panem Bartosem odkryłam go w zupełnie innym, jeszcze piękniejszym świetle. Zwiedzanie w cudownej atmosferze, nie tylko ze wspaniałym Przewodnikiem, ale cudownym człowiekiem, który zna, kocha to miasto i potrafi nas zarazić swoją pasją. Kilka wspaniałych godzin (które minęły jak krótka chwila), kilkadziesiąt/kilkaset wspaniałych zabytków. Miliardy pięknych, choć czasem trudnych opowieści, nie tylko o historii Polski, królach i ludności żydowskiej, ale również o naszych sąsiadach, przyjaciołach i "wrogach", życiu kiedyś, teraz i w przyszłości. Polecam wygodne buty, a reszta to wspaniale opowiedziany sen, cudowna podróż, którą bardzo chętnie powtórzę.

Na wycieczkę wybrałam się z mamą i był to świetny pomysł. Zwiedziliśmy miejsca, w których w Krakowie jeszcze nie byłam, a co najważniejsze poznałam ich historię i ciekawostki, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Kierowca meleksa odpowiadał na wszystkie nasze pytania, szczególnie ciekawie opowiadał na temat Kościoła na Skałce, przy którym zatrzymaliśmy się aby wejść do środka. Razem z mamą jesteśmy bardzo zadowolone, gorąco polecam.

Wycieczka w 100% zgodna z opisem. Wszystko punktualnie i profesjonalnie. Doskonaly kontakt z kierowcą który posiadał odpowiedzi na wszystkie pytania historyczne i nie tylko. Polecam każdemu kto chce się dowiedzieć jak najwięcej o Krakowie.

Gorąco polecam! Wycieczka odbyła się zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa na czym mi zależało. Chciałbym również podziękować kierowcy ( Krzysztof ) który wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą!

Wycieczka godna polecenia, w krótkim czasie można zobaczyć najważniejsze zabytki Krakowa. Przewodnik Krzysztof uzupełniał informację z audio-przewodnika o dodatkowe ciekawostki związane z odwiedzanymi miejscami. Polecam.