Wybierz daty

Rynek Główny

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 125
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Rynek Główny: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rynek Główny? Kliknij tutaj.

Rynek Główny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4971 opinii

Przyjazne powitanie w kameralnym pokoju o ładnym wystroju. Przy wejściu kieliszek wina musującego. Mały 50-minutowy koncert młodego cudownego dziecka grającego bez nut. Zresztą dziecko kraju... Bardzo piękna chwila. Polecam!

piękny sposób na spędzenie wieczoru, zostaliśmy powitani przez naszego przyjaznego gospodarza i podano nam kieliszek wina musującego. pianista był bardzo utalentowany i grał z pasją i umiejętnościami. wysoce rekomendowane

Naprawdę fajny koncert i profesjonalny! Uwielbialiśmy! Jednak fajnie byłoby sprecyzować, że nie jest to wino tylko musujące/szampan. Dziękuję za piękny wieczór! Doświadczenie, którego nie można przegapić w Polsce.

Bardzo przyjemny moment muzyki dobrze zainstalowany w małym pomieszczeniu o bardzo dobrej akustyce. Serdecznie przywitaj obiecany kieliszek słodkiego wina musującego. Dziękuję !

Ciekawe doświadczenie warte przeżycia przynamniej raz w życiu. Podczas trwania Recitalu można było poczuć smutek, radość którą kompozytor przeżywał podczas komponowania.