Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Rüdesheim nad Renem

Często zadawane pytania dotyczące: Rüdesheim nad Renem

Na jakich wycieczkach w: Rüdesheim nad Renem obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Rüdesheim nad Renem: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rüdesheim nad Renem? Kliknij tutaj.

Rüdesheim nad Renem: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 931 opinii

Przeczytaj uważnie opis. Zrobiłem tę wycieczkę poza sezonem, kiedy łodzie wycieczkowe na Środkowym Renie nie kursują, więc korzystając z biura podróży, upewniłem się, że mam miejsce na jednej z niewielu łodzi, które pływały. Komunikacja autobusowa sprawiła, że mogłem zobaczyć wszystko, co z pociągu nie jest możliwe ze względu na tunele i prędkość. Tak, możesz to zrobić taniej, tak, jest trochę powtórzeń w górę iw dół, ale sceneria sprawiła, że było to tego warte. Nasz przewodnik Michael był bardzo przyjazny i opowiadał wiele kiepskich dowcipów o swojej żonie (której nie było, by się bronić), ale znasz ten typ, po prostu tarz się z nim i będziesz się dobrze bawić. Nie piję alkoholu, więc straciłem degustację wina, ale innym wydawało się, że to lubiło.

Najmilsi ludzie, których kiedykolwiek spotkałem, prowadzą tę trasę. Miałem tylko jeden dzień we Frankfurcie i byłem niesamowicie podekscytowany tą trasą. Tego ranka wszystko poszło nie tak: pociąg był opóźniony. Miałem złe wskazówki. Nie miałem numeru telefonu firmy i nikt nie mógł podać mi dojazdu do lokalizacji. Zgubiłem się, spóźniłem 20 minut i całkowicie zrezygnowałem z trasy, kiedy dostałem telefon od organizatora wycieczki z pytaniem, gdzie jestem i że czekają na mnie. Ku mojemu niedowierzaniu przyszli i zabrali mnie na rogu ulicy z krótkim opisem mojej lokalizacji i wyglądu. Zawsze jestem wdzięczny przewodnikom, właścicielowi i kierowcy za to, że nie zostawili mnie w tyle i sprawili, że mój jeden dzień we Frankfurcie był wspaniały

Wspaniały dzień, zgodnie z opisem. Lunch był dobry, krótka degustacja wina i brak presji na zakup. Rejs statkiem był piękny, a nasz przewodnik był pouczający i zabawny.

To był miły i malowniczy rejs statkiem z obiadem i degustacją wina. Przewodnik był przyjazny i pouczający. Podobała mi się jednodniowa wycieczka.

Długa jazda, ale warta podróży, aby zobaczyć najbardziej malowniczą część Renu.