Dodaj daty

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Warszawa: koncert chopinowski na Starym Mieście

1. Warszawa: koncert chopinowski na Starym Mieście

„Time for Chopin” to seria koncertów na cześć jednego z największych geniuszy Warszawy, Fryderyka Chopina. Odbywają się one codziennie i bierze w nich udział wiele pianistów i pianistek. W trakcie koncertów można usłyszeć różne interpretacje utworów artysty, co stanowi pretekst do ciekawych dyskusji. To doświadczenie, stanowiące inspirację zarówno dla gości, jak i dla obecnych tam muzyków, pozwoli Ci poznać słynne dzieła Chopina z wielu różnych perspektyw. Projekt został stworzony przez wybitnych pianistów, będących pasjonatami twórczości Fryderyka Chopina. Jako gość będziesz jednym z kluczowych elementów projektu „Time For Chopin”. Twoja obecność oraz sposób postrzegania muzyki Fryderyka Chopina jest bardzo ważnym aspektem programu. Klimatyczny nastrój sali koncertowej w trakcie występów grupowych i solowych sprzyja muzycznemu dialogowi z widownią. Po koncercie będziesz mieć możliwość dyskusji z innymi gośćmi i z artystami.

Warszawa: Miasto w pigułce – wycieczka piesza w małej grupie

2. Warszawa: Miasto w pigułce – wycieczka piesza w małej grupie

Zobacz Warszawę w pigułce podczas pieszej wycieczki i poznaj tragiczną historię miasta. Dowiedz się więcej o skomplikowanej historii regionu, miasta i kraju oraz stanie obecnym i podziwiaj słynne atrakcje. Przejdź się Traktem Królewskim, zobacz Pałac Prezydencki i przespaceruj się po Starym Mieście otoczonym murami miejskimi. Dowiedz się, jak Warszawa powstała z popiołów po mrocznych wydarzeniach z II wojny światowej. Przewodnik opowie Ci o dwóch największych powstaniach przeciwko nazistowskim rządom, które zrównały miasto z ziemią. Odkryj polską stolicę, która obecnie jest centrum europejskiego handlu, turystyki, edukacji i polityki. Przemierzając Trakt Królewski, spotkaj słynnych mieszkańców miasta, takich jak Chopin i Marie Skłodowska-Curie. Zobacz Pałac Prezydencki, budynki Uniwersytetu Warszawskiego i Stare Miasto. Poznaj istotę tego złożonego miasta i wyjedź z niego z głową pełną wiedzy i zrozumienia.

Warszawa: 3-godz. panoramiczna wycieczka autobusem i odbiór

3. Warszawa: 3-godz. panoramiczna wycieczka autobusem i odbiór

Weź udział w 3-godzinnej kompleksowej wycieczce po głównych atrakcjach Warszawy, jadąc klimatyzowanym autobusem w grupie maksymalnie 15 osób. Dowiedz się więcej o ponurej i burzliwej historii miasta, odwiedzając niektóre z ocalałych miejsc oraz pomników powstałych na pamiątkę powstań i tragedii, które miały miejsce w Warszawie w czasach II wojny światowej. Po drodze Twój profesjonalny przewodnik wskaże Ci także kilka znanych pereł architektury.   Rozpocznij swoją wycieczkę w Łazienkach Królewskich – zespole pałacowo-ogrodowym pełnym zabytków, które przetrwały wojnę. Następnym przystankiem będzie pomnik Bohaterów Getta, który upamiętnia powstanie w getcie warszawskim w czasie II wojny światowej. Później udaj się na Umschlagplatz, jedno z najtragiczniejszych miejsc w Warszawie: na tym placu Niemcy wpychali Żydów do wagonów i przewozili do obozu koncentracyjnego w Treblince.   Odwiedź Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się Zamek Królewski. Został on zniszczony podczas powstania warszawskiego w 1944 roku, a następnie odbudowany w 1984 roku i po dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta. Na Starym Mieście przejedziesz obok bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela – jednego z najważniejszych kościołów w Warszawie. Budynek powstał w specyficznym mazowieckim stylu gotyckim i został zniszczony oraz odbudowany podobnie jak Zamek Królewski.     Następnie wraz z przewodnikiem udaj się na spacer po Starym Mieście w magicznej atmosferze i odkryj Barbakan, mur obronny wzniesiony w stylu gotyckim z ręcznie wykonanych czerwonych cegieł. Zakończ tę historyczną wycieczkę, odwiedzając pomnik Powstania Warszawskiego, który stanowi najbardziej wyrazisty i symboliczny pomnik w Warszawie. Tutaj możesz poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko to, co zobaczyłeś(-aś) w ciągu dnia.

Warszawa: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

4. Warszawa: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Warszawę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Aby rozpocząć, pobierz aplikację turystyczną (pobierz dane uwierzytelniające otrzymane e-mailem po dokonaniu rezerwacji), a następnie wyrusz na przygodę odkrywania tego kultowego miasta. Aktywność możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na początku współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nimi, przemierzając miasto. Chodź do wszystkich najlepszych zabytków i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Rozpocznij swoją wycieczkę w kościele Nawiedzenia NMP z piękną architekturą! Odwiedź Rynek Nowego Miasta, który został zbudowany dzięki zwycięstwu nad Turkami i poznaj imponujący Pałac Krasińskich. Sfotografuj Barbakan w jego pięknym czerwonym kolorze i podziwiaj Stare Miasto, gdzie napisano tak wiele historii. Następnie Zamek Królewski czeka na Ciebie na królewską wycieczkę. Teatr Wielki zaniemówi, bo wspaniała rzeźba na jego fasadzie jest jak z bajki. Podziwiaj Grób Nieznanego Żołnierza z jego ciężką historią! Wielka Fontanna zachwyci Cię w bajkowym ogrodzie, a Pałac Kultury i Nauki ze swoimi wyjątkowymi eksponatami będzie wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki. Poszukiwanie padlinożerców to świetna codzienna czynność, na wieczory kawalerskie lub panieńskie, przyjęcia urodzinowe lub imprezy integracyjne.

Warszawa: City Highlights Tour z hotelem Pick up / Drop Off

5. Warszawa: City Highlights Tour z hotelem Pick up / Drop Off

Codzienny Cityrama Tour of Warsaw wraz z wizytą w Łazienkach. Będziesz miał okazję zobaczyć najbardziej rozpoznawalne i niezwykłe miejsca w stolicy Polski. Poznaj piękną Warszawę w naszych klimatyzowanych 18-osobowych autokarach. Ciesz się komfortem zwiedzania w małej grupie. Podczas tej niezapomnianej wycieczki zrelaksuj się i pozwól naszym profesjonalnym przewodnikom oprowadzić Cię po zabytkowych miejscach, aby poczuć ducha miasta. Nie pozwolimy, aby nasi goście poczuli się zagubieni, czekając na nas na ulicy, ponieważ z przyjemnością odbierzemy Cię z hotelu, a po wycieczce odwieziemy Cię do miejsca pobytu. Odbiór z hotelu między 9:45 a 10:15. Wysiądź w hotelu między 13:00 a 13:15. Dostępne o każdej porze roku. Poniżej przedstawiamy przykładowy program takiej wycieczki po mieście: 1. Stare Miasto, jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych Warszawy wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 2. Zamek Królewski i Plac Zamkowy, rezydencja polskich monarchów w latach 1596 – 1795, a także rezydencja Prezydenta RP w 1918 roku. Istnieje również możliwość zobaczenia pierwszego świeckiego zabytku w Polsce, jakim jest III Kolumna Króla Zygmunta . 3. Katedra św. Jana, świadek najważniejszych wydarzeń w historii Polski. W gotyckim kościele znajduje się sarkofag zawierający szczątki wybitnych Polaków. 4. Warszawski Rynek Starego Miasta i Barbakan. 5. Dawne getto żydowskie, Pomnik Bohaterów Getta i Muzeum Historii Żydów Polskich – budynek będący prawdziwym współczesnym dziełem sztuki. Umschlagplatz i ulica Mila, miejsce schronu, w którym popełnił samobójstwo przywódca powstania w getcie Mordechaj Anielewicz. 6. Trakt Królewski ze wspaniałymi arystokratycznymi rezydencjami i słynnymi zabytkami, m.in. kościół św. Krzyża z urną z sercem Fryderyka Chopina (1810 - 1849). 7. Park Królewski, spacer po najpiękniejszym parku w Warszawie zwanym potocznie Łazienkami lub „Łazienkami”. Pałac na Wyspie, okazała letnia rezydencja ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (1764 - 1895). 8. Inne ważne miejsca: Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Powstania Warszawskiego 1944 i Pomnik Ofiar Katynia. 9. Warszawska Praga *: Stadion Narodowy, Katedra św. Floriana, Cerkiew, ul. Targowa i Ząbkowska, Pomnik Braterstwa Broni, Koneser - XIX-wieczna fabryka wódek, niepowtarzalny widok warszawskiej Starówki z Most Dąbrowskiego. * ta część wycieczki po mieście jest dostępna, jeśli pozwala na to ruch

Warszawa: samodzielna wycieczka audio przez smartfony po Starym Mieście

6. Warszawa: samodzielna wycieczka audio przez smartfony po Starym Mieście

Wspaniałe warszawskie Stare Miasto ma burzliwą i barwną historię. Jego piękne budynki i klimatyczne uliczki zostały prawie bezpowrotnie utracone, gdy miasto zostało obrócone w gruzy podczas II wojny światowej. Podczas tej pieszej wycieczki przywrócę przeszłość do życia, podobnie jak mieszkańcy tego obszaru, którzy kawałek po kawałku i kamień po kamieniu przeczesywali gruzy, aby ocalić, co się dało, aby Polska mogła w cudowny sposób odtworzyć Stare Miasto przy użyciu starych fotografie, oryginalne plany budynków, a nawet obrazy warszawskich scen ulicznych autorstwa słynnego włoskiego artysty Canaletta. Nasza wycieczka rozpoczyna się na często tętniącym życiem Placu Zamkowym, przed imponującym Zamkiem Królewskim. Stamtąd pokażę ci niektóre z fortyfikacji Starego Miasta. Usłyszysz, jak ta słynna część miasta ze swoją królewską elegancją była wielokrotnie zagrożona przez zazdrosne, rywalizujące ze sobą mocarstwa, pragnące bogactwa Polski. Pokażę Wam pomniki Jana Kilińskiego, szewca, który przeciwstawił się inwazji rosyjskiej w drugiej połowie XVIII wieku, oraz Małego Powstańca, upamiętniającego dzieci-żołnierzy, które stawiały opór hitlerowskiej okupacji. Usłyszysz także o najmroczniejszym okresie historii Starego Miasta, kiedy nazistowskie Niemcy systematycznie niszczyły jego infrastrukturę, próbując wyeliminować naród polski. Wejdziemy na Stare Miasto przez imponującą bramę Barbakanu i będziemy przedzierać się przez jego uliczki i place. W środku pokażę Ci nie tylko najbardziej oczywiste strony. Zejdziesz bocznymi uliczkami i zajrzysz do zakamarków, w których usłyszysz historie i zobaczysz strony, za którymi tęskni większość odwiedzających. Obejmują one: • Budynek znany jako Dom Kata, w którym kiedyś mieszkał miejski kat, zanim został ironicznie przekształcony w rezydencję lekarską • Ulica Szeroki Dunaj, nazwana tak od strumienia Dunaju, na której odbywał się falujący targ • Legenda o księciu ze złamanym sercem uwięzionym w posągu niedźwiedzia • Kościół św. Marcina, w którym strajk głodowy przeciwko komunistycznej opresji zainspirował Lecha Wałęsę do utworzenia ruchu Polskiego Związku Zawodowego „Solidarność” • Piwna ulica, czyli Ulica Piwna, gdzie pewna kobieta roztopiła serca rozdartego wojną narodu swoją miłością do ptaków Starego Miasta Po drodze uzyskasz odpowiedzi na pytania takie jak: • Które części Domu św. Anny – budynku Starego Miasta, który przetrwał ponad 600 lat w nienaruszonym stanie – zostały odnowione? • Jaki straszny los spotkał Michała Piekarskiego po próbie zamachu na króla Zygmunta III? • Gdzie można znaleźć ślad gąsienicy czołgu, który kiedyś przebił się przez mur katedry, motyw lwa i inne kolorowe, dziwaczne detale, których większość ludzi by nie zauważyła? • W jaki sposób dzwon w Kanonia Lane może spełnić Twoje życzenia? Podczas tego 75-minutowego spaceru podzielę się dramatyczną opowieścią o tym, jak Stare Miasto wielokrotnie rozkwitało i upadało, napotykając w swojej długiej historii książąt, królów, wojowników, nazistów i komunistów. Zawsze stawiało opór i dziś jest piękniejsze niż kiedykolwiek, kapsuła czasu wypełniona historią, legendami i inspirującymi artefaktami.

Warszawa: prywatna wycieczka piesza po Starym Mieście

7. Warszawa: prywatna wycieczka piesza po Starym Mieście

Stolica Polski, Warszawa, to feniks, który powstał z popiołów, mieszając zabytki ze współczesną architekturą. Odkryj z nami uroki tego różnorodnego i tętniącego życiem miasta oraz poznaj historię i kulturę Polski. Stwórz niezapomniane wspomnienia w Warszawie! Podczas 2-godzinnej wycieczki zobaczysz najlepsze wybrane atrakcje warszawskiej Starówki oraz poznasz lokalne fakty i legendy. Zaczynając od Pomnika Powstania Warszawskiego, który upamiętnia ofiarę antyhitlerowskich bojowników ruchu oporu latem 1944 r., udasz się na spacer w kierunku zabytkowego Rynku Starego Miasta (Starówka). Przejdź przez warszawski Barbakan, aby wejść w mury miejskie i podziwiać tętniący życiem plac z kolorowymi, starymi kamienicami i kultowym pomnikiem Syrenki Warszawskiej. Odkryj legendę tego kultowego symbolu Warszawy! Podążaj za swoim prywatnym przewodnikiem uroczymi, wąskimi uliczkami do archikatedry św. Jana. Wejdź do tego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ceglanego gotyckiego kościoła, aby odkryć eleganckie wnętrze i fascynujące opowieści o związku kościoła z królową Anną Jagiellonką, królem Stanisławem Augustem Poniatowskim i królem Zygmuntem III. Dalej, na Placu Zamkowym, dowiesz się jeszcze więcej o polskich monarchach, którzy mieszkali na Zamku Królewskim i zobaczysz charakterystyczną Kolumnę Zygmunta. Wybierz opcję 3-godzinną, aby kontynuować trasę historyczną Traktem Królewskim i zobaczyć Pomnik Małego Powstańca, Pałac Branieckich i imponujący, neoklasycystyczny kościół św. Anny. Wejdź do zabytkowego kościoła, który jest jednym z najstarszych budynków w Warszawie. Wnętrze zaskoczy Państwa barokowym wystrojem i pięknymi freskami na ścianach. Wokół ołtarza, na którym znajduje się obraz Świętej Rodziny, znajdziemy oryginalne płyciny przedstawiające chiński pejzaż, architekturę, egzotyczne ptaki, gałązki kwiatowe itp., co jest odzwierciedleniem chińskiej mody w świeckim wystroju wnętrz tamtych czasów . Wybierz 4-godzinną opcję, aby wzbogacić swoje wrażenia wizytą w jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Warszawy, Zamku Królewskim z biletami bez kolejki, aby pokonać tłumy. Dowiedz się o ważnych wydarzeniach historycznych, które miały tu miejsce, takich jak podpisanie Konstytucji RP lub wysadzenie zamku przez nazistów po nieudanym Powstaniu Warszawskim. Poznaj Apartament Wielki, Apartament Królewski, Salę Tronową i Kolekcję Lanckorońskich z Galerią Malarstwa, Rzeźby i Sztuki Dekoracyjnej, zawierającą obrazy Rembrandta i płótna Canaletta. Opcja 6-godzinna zapewni Ci pełne doświadczenie Warszawy, z większą wiedzą ekspercką i ważnymi zabytkami. Trasa spacerowa zostanie przedłużona od Starego Miasta do nowoczesnej dzielnicy Nowy Świat, z licznymi muzeami, teatrami i nowoczesnymi apartamentowcami. Główną atrakcją będzie zwiedzanie radzieckiego Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) z lat 50. z biletami wstępu bez kolejki. Poznaj fascynującą historię komunistycznej Polski. Z tarasu na 30 piętrze, na wysokości 114m, będziesz mógł podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Warszawy. Przewodnik wyjaśni Ci pejzaż miejski i udzieli wskazówek na temat najlepszych atrakcji, restauracji i pubów, aby jak najlepiej wykorzystać pobyt w tym ekscytującym mieście.

Warszawa: Wycieczka z przewodnikiem po Zamku Królewskim bez kolejki

8. Warszawa: Wycieczka z przewodnikiem po Zamku Królewskim bez kolejki

Wizyta w kultowym barokowo-klasycystycznym Zamku Królewskim, dumnie stojącym w samym sercu warszawskiej Starówki, to obowiązkowy punkt zwiedzania miasta. Zdradzimy Ci jego sekrety, od historii o tym, jak Warszawa stała się stolicą, po to, jak zamek stał się celem niszczycielskich bombardowań w 1939 roku. Odkryj skarbnicę dziedzictwa historycznego i kulturowego polskich monarchów. Dołącz do 2-godzinnej prywatnej wycieczki po Zamku Królewskim w Warszawie, aby cieszyć się zwiedzaniem wyłącznie z prywatnym przewodnikiem i grupą rodziny/przyjaciół. W ten sposób możesz ustawić tempo wycieczki i dostosować komentarz do tematów, które Cię interesują. Nie musisz się nawet martwić czekaniem w długich kolejkach do kasy biletowej, ponieważ zapewnimy bilety wstępu bez kolejki, aby ominąć tłumy! Wycieczka rozpocznie się na charakterystycznym Placu Zamkowym od wnikliwego wprowadzenia w historię dawnych polskich monarchów. Przewodnik poprowadzi Cię przez apartamenty, komnaty i sale wypełnione bogatym wystrojem i historycznymi malowidłami. Zanurz się w sztuce i posłuchaj historii ostatnich polskich monarchów, którzy rezydowali w tej wyjątkowej rezydencji. Nie znajdziesz bardziej pouczającej i osobistej wycieczki po Zamku Królewskim w Warszawie! 2-godzinna wycieczka grupowa to tańsza opcja zwiedzania Zamku Królewskiego w Warszawie w małej grupie do 15 osób. Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, nadal będziesz mógł zwiedzać w komforcie i uniknąć tłumów. Wycieczka będzie prowadzona przez 5-gwiazdkowego licencjonowanego przewodnika i oczywiście zapewniamy również bilety wstępu bez kolejki, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Wydłużona 3-godzinna wycieczka grupowa obejmuje również zwiedzanie warszawskiej Starówki. Od zabytków wzdłuż Traktu Królewskiego po tętniący życiem Rynek z pięknymi kamienicami i tradycyjnymi restauracjami i pubami - jest wiele wspaniałych miejsc i ukrytych perełek, które możesz odkryć z Lokalnym Przewodnikiem! Zakochaj się w jednym z najmodniejszych miast w Europie.

Atrakcje Warszawy: prywatne zwiedzanie zabytkowym fiatem

9. Atrakcje Warszawy: prywatne zwiedzanie zabytkowym fiatem

To 4-godzinne prywatne zwiedzanie rozpoczyna się o ustalonej godzinie odbiorem z Twojego hotelu w centrum Warszawy. Przyjedzie po Ciebie kierowca/przewodnik, który zaprosi Cię do wnętrza zabytkowego fiata 125p – kultowego samochodu z lat 80. i symbolu komunistycznej Warszawy. Podczas przejażdżki przewodnik będzie zabawiać Cię opowieściami o życiu w Warszawie, o tym, jak to jest być Polakiem w dzisiejszych czasach i jak to się zmieniało na przestrzeni lat. Plan zwiedzania może być dostosowany do Twoich życzeń – odwiedź więc miejsca, które szczególnie Cię interesują. Odkryj wpisane na listę UNESCO Stare Miasto i dowiedz się, jak odbudowano je po II wojnie światowej. Zobacz Zamek Królewski i zachwyć się pięknem kościołów, parków i pałaców przy Trakcie Królewskim. Odwiedź Pałac Kultury i Nauki, najbardziej kultowy warszawski zabytek z epoki komunizmu. Zobacz pochodzącą z okresu sowieckiego architekturę wokół Placu Konstytucji i bloki mieszkalne, słuchając opowieści o życiu w Warszawie w czasach komunizmu. Podczas przejażdżki możesz spróbować tradycyjnej polskiej wódki serwowanej ze smaczną przekąską. Odwiedź dawne żydowskie getto i zobacz fragment muru. Następnie udaj się na Plac Grzybowski, przy którym stoi jedyna ocalona z II wojny światowej synagoga. Kolejny przystanek to Praga – niegdyś zaniedbana dzielnica miasta, która dziś pełna jest artystycznych barów i kawiarni.

Warszawa: Gra ucieczki na smartfony i wycieczka

10. Warszawa: Gra ucieczki na smartfony i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Warszawie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę w kościele Nawiedzenia NMP z piękną architekturą! Odwiedź Rynek Nowego Miasta, który został zbudowany dzięki zwycięstwu nad Turkami i poznaj imponujący Pałac Krasińskich. Sfotografuj Barbakan w jego pięknym czerwonym kolorze i podziwiaj Stare Miasto, gdzie napisano tak wiele historii. Następnie Zamek Królewski czeka na Ciebie na królewską wycieczkę. Teatr Wielki zaniemówi, bo wspaniała rzeźba na jego fasadzie jest jak z bajki. Podziwiaj Grób Nieznanego Żołnierza z jego ciężką historią! Wielka Fontanna zachwyci Cię w bajkowym ogrodzie, a Pałac Kultury i Nauki ze swoimi wyjątkowymi eksponatami będzie wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Zamek Królewski w Warszawie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Królewski w Warszawie? Kliknij tutaj.

Zamek Królewski w Warszawie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 894 opinii

Zanimiva predstavitev Varšave, vodič nas je popeljal po prelepem parku, ogledali smo si predel z ambasadami w potem čudovito staro mesto. Vodič je bil zelo simpatičen in veliko svojega znanja nam je posredoval.

Wspaniała przewodniczka Ewa zadbała o przyjacielska i informatywne atmosferę. Super

Szczerze polecam! Świetny koncert, wybitna pianistka, urocza atmosfera!

Od autobusu do przewodnika i kierowcy autobusu wszystko było świetnie.

Bardzo dobry pianista i zabawny i uroczy gospodarz?