Dodaj daty

Royal Albert Dock Liverpool

Royal Albert Dock Liverpool – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

1. Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem po Liverpoolu i The Beatles. Posłuchaj historii społecznej miasta i tego, gdzie urodzili się, wychowali, mieszkali i grali Beatlesi. Zobacz wszystkie zabytki miasta, w tym nabrzeże wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i 2 wspaniałe katedry. Twoim pierwszym przystankiem jest Penny Lane i drugie Strawberry Field, gdzie możesz wysiąść z autobusu, aby zrobić bezcenną okazję do zrobienia zdjęcia. Następnie udasz się do domów dzieciństwa Johna Lennona i Paula McCartneya, po czym wrócisz do miasta, gdzie usłyszysz wszystko o wielkiej rzece Mersey. Po ukończeniu trasy City and Beatles użyj biletu, aby dołączyć do wycieczki po mieście z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Przejedź przez historyczne zabytki i atrakcje, w tym Royal Albert Dock, kultowe nabrzeże UNESCO, światowej sławy Cavern Club, World Museum, obie wspaniałe katedry, The Philharmonic Dining Rooms, China Town i wiele więcej. Będziesz mieć również ekskluzywne oferty w całym mieście, w tym bezpłatną lampkę szampana w salach jadalnych Filharmonii.

Liverpool: Rejs po rzece Mersey

2. Liverpool: Rejs po rzece Mersey

Cofnij się w czasie podczas tego rejsu po rzece w Liverpoolu, wysłuchując opowieści o Beatlesach i promach pływających po Mersey. Podziwiaj znane nabrzeże Liverpoolu, płynąc na pokładzie promu legendarnego przewoźnika Mersey Ferries. Wejdź na pokład promu na terenie liverpoolskiej przystani Pier Head, by rozpocząć swoją wodną przygodę. Skorzystaj z możliwości zakupu wyśmienitych przekąsek, które uprzyjemnią Ci podziwianie miasta z poziomu wody. Wysłuchaj komentarza przewodnika, który zwróci Twoją uwagę na zabytki. Przepłyń obok budowli wykonanych z żeliwa, cegieł i kamieni, które tworzą kompleks Royal Albert Dock. Zachwyć się widokiem na zespół architektoniczny Three Graces, który powstał w latach 00. XX wieku. W jego skład wchodzi oszałamiający drapacz chmur w stylu gotyckim. Promy Mersey Ferries pełne są wspomnień – wysłuchaj opowieści o występach Beatlesów w ramach wydarzeń Riverboat Shuffles na początku lat 60. i procederze przemytu. Przekonaj się, jak wiele historii łączy się z Mersey Ferries. Usiądź wygodnie, ciesząc się wciągającym komentarzem i otaczającym Cię dziedzictwem.

Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

3. Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

Weź udział w rejsie po rzece Mersey, by podziwiać hrabstwo Merseyside i znane nabrzeże Liverpoolu. Następnie zwiedź atrakcje miasta w ramach wycieczki wskakuj/wyskakuj na pokładzie autobusu z otwartym dachem i komentarzem na żywo. Rozpocznij przygodę w przystani Pier Head, gdzie wyruszysz w trwający 50 minut rejs po rzece (łodzie wypływają co godzinę). Płynąc po rzece Mersey, wsłuchaj się w komentarz, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o morskim dziedzictwie miasta. Po powrocie na ląd zwiedź miasto w ramach wycieczki autobusem z otwartym dachem. Podziwiaj główne atrakcje Liverpoolu z pokładu autobusu i wysłuchaj komentarza poświęconego historii miasta. Odwiedź interesujące Cię miejsca i dowiedz się więcej o kulturze oraz dziejach Liverpoolu od przewodnika obecnego w każdym autobusie. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach i zwiedzaj bez ograniczeń. Przystanki w ramach wycieczki autobusowej: • Kompleks Royal Albert Dock • Przystań Pier Head • Kompleks Liverpool ONE • Okolica Cavern Quarter • Muzea, galeria i biblioteka • Dworzec autobusowy Queen Square • Hotel Adelphi • Archikatedra Chrystusa Króla • Pub Philharmonic • Katedra w Liverpoolu • Kościół św. Łukasza (Bombed Out Church) • Łuk Chinese Arch • Cains Brewery Village • M&S Bank Arena i ACC

Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

4. Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

Poznaj historyczne Mercantile Maritime City UNESCO, podziwiając oszałamiającą architekturę Liverpoolu podczas tej zabawnej wycieczki po najważniejszych atrakcjach miasta i zabytkach. Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem w Royal Albert Dock i usiądź na górnym pokładzie, aby podziwiać najlepsze widoki. Dowiesz się o wszystkich głównych zabytkach Liverpoolu, w tym The Royal Albert Dock, kultowym nabrzeżu i światowej sławy Cavern Club. Usłyszysz także o World Museum, obu wspaniałych katedrach, jadalniach Filharmonii, China Town i wielu innych. Cała wycieczka trwa około 50 minut i wraca do pierwotnego punktu początkowego w Royal Albert Dock. Będziesz mieć również dostęp do ekskluzywnych ofert w całym mieście, w tym darmowego kieliszka szampana w salach restauracyjnych Filharmonii.

Liverpool: Bilet na wycieczkę autobusową Beatles Explorer

5. Liverpool: Bilet na wycieczkę autobusową Beatles Explorer

Wyrusz w czarującą podróż ulicami Liverpoolu na pokładzie autobusu City Explorer. Poznaj rodzinne miasto Beatlesów, zobacz słynną na całym świecie Penny Lane i odkryj miejsca filmowania seriali telewizyjnych, takich jak wielokrotnie nagradzany Peaky Blinders. Zacznij od Royal Albert Dock. Odwiedź dzielnice, domy dzieciństwa i szkoły Beatlesów, aby zobaczyć, gdzie dorastali i jak wpłynęły na ich kariery. Kontynuuj celebrację muzycznego dziedzictwa Liverpoolu, zatrzymując się na bezcenne okazje do robienia zdjęć na Penny Lane i Strawberry Field. Rozpoznasz nawet lokalizacje telewizyjne i filmowe, w tym Peaky Blinders. Z przewodnikiem na pokładzie, który jest ekspertem we wszystkich sprawach związanych z Liverpoolem, poznasz historię, dramat, talent i humor, które uczyniły Liverpool tym, czym jest dzisiaj.

Liverpool: Albert Docks Rejs krajoznawczy z komentarzem

6. Liverpool: Albert Docks Rejs krajoznawczy z komentarzem

Ciesz się rejsem po Albert Docks z rodzinną agencją rejsów wycieczkowych. Kup gorący lub zimny napój w barze na pokładzie i poczuj atmosferę nabrzeża od Tate Gallery po Liverpool Marina i Yacht Club. Zanurz się głębiej w zabytki dzięki komentarzowi na pokładzie. Wskocz na pokład i usiądź na wygodnej łodzi rzecznej z zadaszonymi siedzeniami, które zapewniają pasażerom komfort bez względu na pogodę. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i stolikami z napojami do kupienia. Miej dostęp do toalety na pokładzie. Zrelaksuj się, chłonąc widoki na doki Alberta, które zostały zbudowane w latach 60. XIX wieku jako rewolucyjny nowy kompleks doków. Dziś są popularnym, tętniącym życiem miejscem dla mieszkańców i turystów. Miń bary, restauracje, muzea i sklepy. Zaczynając poza Tate Gallery, przejedź przez wszystkie doki aż do Liverpool Marina i Yacht Club, odkrywając informacje o zabytkach z komentarzem na pokładzie. Skręcając w środku Mariny, wróć do Royal Albert Dock z muzyką.

Liverpool City Explorer 24-godz. wycieczka wskakuj/wyskakuj

7. Liverpool City Explorer 24-godz. wycieczka wskakuj/wyskakuj

Liverpool to miasto wspaniałych tradycji, dobrego humoru i wspaniałej architektury. Ta wycieczka na pokładzie autobusu typy Hop-On Hop-Off jest w całości o kulturze, komedii i stylu. Zobacz miasto z pokładu autobusu z pomocą obeznanego przewodnika , który pomoże Ci poznać najlepsze zakątki Liverpoolu. Posłuchaj ciekawych opowieści o historii, dramatach, talentach i śmiesznych anegdotach, które ukształtowały współczesny Liverpool. Wsiadaj i wysiadaj na 14 przystankach, które obejmują Mersey Ferries, katedry, chiński łuk, muzea i galerie. Przejazd całą trasą zajmuje około 50 minut, a autobusy kursują przez cały rok. Przystanki na trasie wycieczki autobusowej: • Albert Dock • Pier Head • Liverpool One • Cavern Quarter • Muzea, galeria i biblioteka • Dworzec autobusowy Queen Square • Hotel Adelphi • Archikatedra Chrystusa Króla • Pub Philharmonic • Katedra w Liverpoolu • Kościół św. Łukasza (Bombed Out Church) • Łuk Chinese Arch • Cain's Brewery Village • Echo Arena i ACC  

Liverpool i The Beatles – wycieczka całodniowa z Londynu

8. Liverpool i The Beatles – wycieczka całodniowa z Londynu

Weź udział w całodniowej wycieczce do miejsca, gdzie pierwsze kroki stawiali The Beatles. Dowiedz się więcej o ich życiu w Liverpoolu i odwiedź po drodze kilka nowoczesnych barów, kawiarni i sklepów. Po przybyciu na Lime Street w Liverpoolu będziesz mieć czas na zwiedzenie tego wiktoriańskiego miasta. Przejdź się wzdłuż słynnego nabrzeża, podziwiając wspaniale odnowiony kompleks Albert Dock. Miń bary, kawiarnie, restauracje, sklepy i inne wyjątkowe atrakcje. Następnie odwiedź muzeum The Beatles Story, gdzie poznasz najbardziej sensacyjną historię, o jakiej słyszał świat kultury popularnej. Po południu czeka Cię „Magical Mystery Tour”. Zobacz miejsca powiązane z Wielką Czwórką, w tym ich domy, szkoły, miejsca narodzin, Penny Lane, Strawberry Fields i inne znaczące punkty. Trasa kończy się w słynnym Cavern Club.

Liverpool: wycieczka autobusowa Beatlesów z wejściem Strawberry Field

9. Liverpool: wycieczka autobusowa Beatlesów z wejściem Strawberry Field

Poznaj Beatles Explorer, zupełnie nowy autobus wycieczkowy z otwartą wycieczką, który pokazuje to, co najlepsze w Liverpoolu i kultowe miejsca związane z Fab Four. Posłuchaj przewodnika na żywo na pokładzie, który przekaże wnikliwą wiedzę, ciekawe fakty i dobry humor na temat zespołu i miasta. Zacznij od oszałamiającego Royal Albert Dock Liverpool. Wskocz do autobusu i rozpocznij swoją historyczną wycieczkę po Beatlesach, mijając po drodze jedne z najlepszych zabytków Liverpoolu. Zatrzymaj się na Penny Lane, ulicy często odwiedzanej przez członków zespołu w dzieciństwie i rozsławionej przez popularną piosenkę. Później udaj się na Strawberry Field i spędź trochę czasu na zwiedzaniu wystawy, która obejmuje fortepian, na którym John Lennon skomponował utwór „Imagine”. Poświęć trochę czasu na obejrzenie ogrodów i zatrzymaj się na przekąskę w kawiarni, zanim kupisz prezenty z ekskluzywnej oferty w sklepie. Wskocz z powrotem do autobusu i wróć do Royal Albert Dock Liverpool.

Liverpool: piesza wycieczka po mieście z przewodnikiem

10. Liverpool: piesza wycieczka po mieście z przewodnikiem

Śledź historyczne korzenie Liverpoolu podczas wycieczki z przewodnikiem po centrum miasta. Poznaj miasto z lokalnym przewodnikiem, zwiedzając najważniejsze miejsca, w tym Cavern Club i nabrzeże. Dowiedz się o burzliwej historii Liverpoolu, odkrywając eklektyczne ulice i podziwiając zróżnicowaną architekturę. Zatrzymaj się przy nabrzeżu i Albert Docks i posłuchaj o historii handlu miasta i jego związku z Titanicem. Śledź życie Beatlesów od ich wczesnych dni w Cavern Club. Podziwiaj ukochane budynki miejskie, które tworzą Trzy Gracje wzdłuż Pier Head, a także mniej znane ukryte klejnoty po drodze.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Royal Albert Dock Liverpool: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Royal Albert Dock Liverpool? Kliknij tutaj.

Royal Albert Dock Liverpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 5705 opinii

Bilety już zarezerwowaliśmy online i nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie w kasie. Wpadka pojawiła się około 10 minut przed odlotem i nastąpił szybki i profesjonalny ruch, aby wszyscy na pokład. Pojechaliśmy w połowie tygodnia i wciąż było dużo miejsc do siedzenia, ale myślę, że w weekend może być wyjątkowo tłoczno. Komentarz odbywa się za pośrednictwem nagłośnień, nie przesycają Cię one informacjami, ale informują Cię o różnych budynkach, które mijasz na rzece Mersey. Na pokładzie jest wiele miejsc i masz dobry widok ze wszystkich kierunków. Warte 11 funtów za 45 do 50 minut podróży.

Gorąco polecamy połączenie rejsu po rzece i autobusu, dobry stosunek jakości do ceny i świetny sposób na zobaczenie i poznanie Liverpoolu. Jest komentarz na temat rejsu i bardzo kompetentny przewodnik w autobusie. Zostaliśmy w autobusie, ale to tylko dlatego, że mieliśmy mało czasu, następnym razem skorzystamy z wsiadania/wysiadania. Naprawdę jest tak wiele do zobaczenia w Liverpoolu jedna wycieczka to za mało, żeby zobaczyć wszystko

Prom przez Mersey był świetny. 50 minutowa podróż. Wycieczka autobusowa typu hop on, hop off też była naprawdę dobra. Zabawne i pouczające. Nasz przewodnik Paddy wykonał świetną robotę, wskazując miejsca historyczne i kulturalne, a także zapewniając rozrywkę wszystkim pasażerom. Świetny stosunek jakości do ceny.

Super atrakcja. Można siedzieć na zewnątrz lub w środku. Można kupić sobie coś ciepłego do picia. Statek podpływa pod obie strony brzegu i opowiada o budynkach/atrakcjach. Dużo ciekawych i interesujących faktów można się dowiedzieć.

Podróż była przyjemna i wystarczająco długa, jednakże informacje podawane z głośników były dość ciche i czasami ciężkie do zrozumienia.