Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Rovinj

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Transport
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Rovinj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rovinj? Kliknij tutaj.

Rovinj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2390 opinii

Przewodnicy bardzo starali się żeby wyjaśnić wszystko najdokładniej jak potrafię oraz stworzyć bardzo przyjemną atmosferę. Podczas rejsu brakowało opisu wycieczki w języku polskim gdyż nie wszyscy władali niemieckim/angielskim. A grupa Polaków nie była wcale mniejsza niż niemieckich gości. Istniała możliwość wykupu transferu do placu Świętego Marka, wycieczki gondolą, obiadu oraz wycieczki łącznie z transferem powrotnym za 90euro. Najsłabszym ogniwem był obiad (3 rodzaje makaronu w sosie pomidorowym). Wolałabym chyba dopłacić i zjeść w klimatycznej małej weneckiej knajpce... Poza tym ogolnie bardzo polecam Jak na pierwszy raz w Wenecji to świetna opcja

Ogólnie rzecz biorąc, była to bardzo przyjemna wycieczka - trzej przewodnicy naprawdę bardzo się starali i dużo wyjaśniali, i zawsze byli dostępni. Czuć było, że lubią swoją pracę i wykonują ją z zaangażowaniem. Organizacja była bardzo dobra i wszystko poszło dobrze. Zdecydowaliśmy się na transfer na starówkę i powrót taksówką wodną (pominęliśmy przejażdżkę gondolą i lunch). Jednak nie wybralibyśmy się w podróż powrotną taksówką (30 €/osoba) - siedzisz w zamkniętej łodzi z małymi oknami, które nie nadają się do oglądania ze względu na słoną wodę. Ale poza tym wszystko było w porządku.

Świetna wycieczka z miłym przewodnikiem. Doskonale zorganizowana i dobrze wdrożona. Czas po prostu leciał. Na pewno zrobimy to ponownie. Dodatkowo zarezerwowaliśmy cały pakiet ze wszystkimi transferami i ofertami, inaczej nigdy nie bylibyśmy w stanie przeżyć tak wiele w tak krótkim czasie. Jedyną denerwującą rzeczą były kontrole graniczne, ale nikt nie może temu pomóc.

Zobacz miłych towarzyszy podróży. Starają się spełnić wszystkie życzenia. Czas został bardzo dobrze wykorzystany. Jedyny mankament mieliśmy niestety miejsca przy przejściu pośrednim w drodze powrotnej. Kosze na śmieci też tam były. Więc spanie w samochodzie nie wchodziło w rachubę. Trzeba było ciągle podwijać stopy.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia serdecznie polecam! Sam rejs komfortowy. Widoki w Wenecji wyjątkowe i niezapomniane. Na statku krótkie informacje o Wenecji i o samym rejsie w języku angielskim i niemieckim. :)