Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Rovinj

Rovinj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rovinj? Kliknij tutaj.

Rovinj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2214 opinii

Przewodnicy bardzo starali się żeby wyjaśnić wszystko najdokładniej jak potrafię oraz stworzyć bardzo przyjemną atmosferę. Podczas rejsu brakowało opisu wycieczki w języku polskim gdyż nie wszyscy władali niemieckim/angielskim. A grupa Polaków nie była wcale mniejsza niż niemieckich gości. Istniała możliwość wykupu transferu do placu Świętego Marka, wycieczki gondolą, obiadu oraz wycieczki łącznie z transferem powrotnym za 90euro. Najsłabszym ogniwem był obiad (3 rodzaje makaronu w sosie pomidorowym). Wolałabym chyba dopłacić i zjeść w klimatycznej małej weneckiej knajpce... Poza tym ogolnie bardzo polecam Jak na pierwszy raz w Wenecji to świetna opcja

Świetna wycieczka z miłym przewodnikiem. Doskonale zorganizowana i dobrze wdrożona. Czas po prostu leciał. Na pewno zrobimy to ponownie. Dodatkowo zarezerwowaliśmy cały pakiet ze wszystkimi transferami i ofertami, inaczej nigdy nie bylibyśmy w stanie przeżyć tak wiele w tak krótkim czasie. Jedyną denerwującą rzeczą były kontrole graniczne, ale nikt nie może temu pomóc.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia serdecznie polecam! Sam rejs komfortowy. Widoki w Wenecji wyjątkowe i niezapomniane. Na statku krótkie informacje o Wenecji i o samym rejsie w języku angielskim i niemieckim. :)

Świetnie zorganizowana wycieczka. Przewodnicy wraz z pozostałą obsługą dbali o komfort pasażerów. Byli bardzo pomocni.

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam serdecznie.