Przygoda

Wyjazd saniami ciągniętymi przez skuter ku zorzy polarnej

Wyjazd saniami ciągniętymi przez skuter ku zorzy polarnej

Organizator atrakcji: Arctic Circle Snowmobile Park
Prawie wyprzedane

Od 324,98 zł za osobę

Prawie wyprzedane

To idealny sposób na oderwanie się od świateł miasta, bez kłopotów z jazdą. Usiądziesz wygodnie w saniach, pod ciepłym kocem, gdy wyruszysz na spotkanie zorzy polarnej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór rozpoczyna się 45 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Dokładny czas odbioru zostanie poinformowany e-mailem dzień wcześniej. Przygotuj się i poczekaj w holu hotelu lub poza miejscem zakwaterowania 5 minut przed planowanym czasem odbioru.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wyrusz w przejażdżkę saniami przez las arktyczny
 • Zobacz zorzę polarną
 • Odwiedź najlepsze miejsca na oglądanie zorzy na saniach ciągniętych przez skuter
Pełny opis

Przygoda na skuterach śnieżnych Northern Lights biegnie z Wioski Świętego Mikołaja w Rovaniemi i oferuje ekscytującą pogoń za zorzą polarną. Zostaniesz zabrany saniami w różne miejsca w poszukiwaniu świateł.

Twoi doświadczeni przewodnicy upewnią się, że znajdą najlepsze lokalizacje, aby zobaczyć zorzę polarną w pełnej okazałości. Poszukiwanie sań zorzy polarnej odbywa się w Laponii, pośrodku pasa Aurora.

Koło podbiegunowe może oferować jeden z najwyższych poziomów aktywności Aurory na Ziemi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Laponii i magicznymi ośnieżonymi polami. Rovaniemi to jedno z najlepszych na świecie miejsc na przygodę z zorzą polarną – zwłaszcza, jeśli lubisz też przyrodę.

Jeśli masz szczęście, a niebo jest czyste, możesz zobaczyć tańczącą na niebie zorzę polarną, podczas gdy wokół ciebie panuje spokój arktycznej nocy.

Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Odzież zimowa
 • Skuter
 • Przejażdżka saniami
 • Profesjonalny przewodnik

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Paszport lub dowód osobisty
  • Ciepła odzież

  Co trzeba wiedzieć

  • Miej na uwadze, że zorza polarna jest zjawiskiem naturalnym i jej widoczność zależy od warunków pogodowych. Zobaczenie zorzy nie może zostać zagwarantowane
  • Ta atrakcja obejmuje korzystanie ze skuterów śnieżnych
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 129 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,5/5
  • Transport
   4,5/5
  • Jakość/cena
   4,1/5
  • Jakość usług
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Niesamowite doświadczenie. Mieliśmy szczęście zobaczyć zorze polarne. Czas został wyczyszczony. W lesie było -24 stopnie. Byliśmy z 8 i 5 latkami. Poszło bardzo dobrze. Przewodnik zasugerował, żebyśmy wrócili do wioski wcześniej, bo dzieciom było bardzo zimno. Cudowni gospodarze, mieliśmy wyjaśnienia dotyczące powstawania zorzy polarnych. Trochę przestraszony w porównaniu z prędkością skutera śnieżnego w środku lasu, ale trzeba było jechać szybko, aby zobaczyć słynne zorze... świetna aktywność!

  Czytaj dalej

  16 lutego 2022

  Świetnie się bawiłem w poszukiwaniu zorzy polarnej. Przewodnik odebrał nas z naszego miejsca zakwaterowania pełen entuzjazmu. Przewodnik (grecki młodzieniec, 27 lat, którego imienia zapomnieliśmy) wiele wiedział, zainteresował się nami i miał ochotę na zabawną przygodę. Z powodu chmur szansa na zorzę polarną była bardzo mała, więc ich nie widzieliśmy. Jednak odpowiedział grupie, z którą byliśmy (w sumie 7 osób bez przewodnika), zapewnił wspaniałe wrażenia i sprawił, że wycieczka była zabawna!

  Czytaj dalej

  5 stycznia 2022

  Gospodarze to niesamowici ludzie. Bardzo pouczający i opiekuńczy. Była duża grupa, która wyszła -4 z nas i około 28 w innej grupie. Duża grupa nie robiła nic poza narzekaniem i nie okazywała szacunku nam, którym się to podobało. Gospodarze byli wobec nich bardzo cierpliwi. Nawet gdy pojawiły się światła i nie chcieli ich widzieć, ponieważ było im zimno (nosili wszystkie właściwe ubrania, ale nie chcieli się ruszać). Gospodarze zapewnili, że opiekowaliśmy się nami 4, i sprawili, że cały wieczór był niezapomniany i przyjemny. Napoje i ciastka były cudowne - chciałbym móc kupić gorący napój w Wielkiej Brytanii. To było cudowne. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie

  Czytaj dalej

  9 marca 2020

  Numer identyfikacyjny produktu: 300187