Wybierz daty
Rovaniemi

na skuterze śnieżnym

  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj według:
1 - 16 / 43

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na skuterze śnieżnym w: Rovaniemi

Oprócz atrakcji typu na skuterze śnieżnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rovaniemi?

W: Rovaniemi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu na skuterze śnieżnym w: Rovaniemi obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rovaniemi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rovaniemi? Kliknij tutaj.

Rovaniemi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 407 opinii

Niesamowite doświadczenie. Mieliśmy szczęście zobaczyć zorze polarne. Czas został wyczyszczony. W lesie było -24 stopnie. Byliśmy z 8 i 5 latkami. Poszło bardzo dobrze. Przewodnik zasugerował, żebyśmy wrócili do wioski wcześniej, bo dzieciom było bardzo zimno. Cudowni gospodarze, mieliśmy wyjaśnienia dotyczące powstawania zorzy polarnych. Trochę przestraszony w porównaniu z prędkością skutera śnieżnego w środku lasu, ale trzeba było jechać szybko, aby zobaczyć słynne zorze... świetna aktywność!

Wszystko było magiczne Odbiór - 100% na czas Obaj przewodnicy byli bardzo przyjaźni i zawsze gotowi do pomocy. Dostajesz wszystkie ciepłe ubrania, których potrzebujesz. Jazda skuterem śnieżnym to świetna zabawa. Mogliśmy zobaczyć zorzę polarną. Magiczne przeżycie Trwa trochę dłużej niż 4 godziny Tylko mała sugestia to lepsze kiełbaski i może trochę chleba do kiełbasek

Świetna wycieczka ze świetnymi przewodnikami. Były kiełbaski na grilla i kolba kukurydzy dla wegetarian. Ciepły sok ogrzał nas, gdy czekaliśmy na zorzę polarną. Nie mieliśmy szczęścia na naszym miejscu, ale nagle zobaczyliśmy kilka w drodze powrotnej i przewodnicy zatrzymali się ponownie i zrobili nam zdjęcia i zorzę polarną pomimo „godziny zamknięcia”.

Zrobiliśmy to działanie i było to sukcesem. Przewodnik, Olavi, bardzo miły, starał się wyjaśnić wszystko po angielsku i hiszpańsku. Udało nam się zobaczyć małe zorze, chociaż była pełnia księżyca i było to trudne. Myślę, że to dobra opcja, ponieważ jeśli ich nie widzisz, przynajmniej masz doświadczenie z motocyklem.

Dwaj przewodnicy byli bardzo mili i mówili dobrze po angielsku. Wyjaśniają, jak najlepiej sfotografować zorzę polarną i zrobili zdjęcia uczestnikom. Wyjaśniają również, jak do tego doszło i odpowiadają na pytania. Dostajesz kombinezony i buty do noszenia. Są kiełbaski, kolba kukurydzy i sok z jagód.