Wybierz daty
Rotterdam

bilety

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: Rotterdam

Oprócz atrakcji typu bilety jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rotterdam?

W: Rotterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu bilety w: Rotterdam obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rotterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rotterdam? Kliknij tutaj.

Rotterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 134 opinii

Spędziłem wspaniałe popołudnie na stronie. Udało mi się odwiedzić młyny i wejść na łódź, ale uważaj, przewodnik powiedział mi, że pierwszy raz widział taki bilet (bilet z Get your guide), więc musiał sprawdzić, a ja się bałem w momencie, gdy nie mogłem się cieszyć. . . Nie sprawdziłem też, czy opłaca się opłacać (cena wizyty w młynach vs ten bilet)

Zoo było świetne, spędziliśmy godziny na spacerach. mnóstwo fajnych zwierząt i poszliśmy w dzień tygodnia, więc nie było tam wielu innych gości, którzy mogliby utrudnić sprawę. Pamiętaj, aby zapłacić za parking w pobliżu wejścia, zanim spróbujesz wyjść, aby uchronić się przed koniecznością powrotu.

Nasza wizyta w Kinderdijk przebiegła bardzo dobrze. Nie było tłoczno, ale bardzo cicho, nie było wielu odwiedzających. Nie musieliśmy nigdzie czekać. Cały personel/wolontariusze byli bardzo przyjaźni i chętni do odpowiedzi na wszelkie pytania, które zadaliśmy.

Pokochałem to. Przepiękne miejsce, którym każdy mógł się cieszyć. Cena była bardzo rozsądna. Jedzenie było bardzo smaczne.

Fajna wycieczka! Polecamy razem z wycieczką łodzią!