Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Roskilde

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe

Roskilde – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Roskilde

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Roskilde?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Roskilde?

Roskilde: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Roskilde? Kliknij tutaj.

Roskilde: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2019 opinii

Praktycznie niezastąpiony, może być używany w autobusach i pociągach metra w najważniejszych obszarach miasta bez ograniczeń, a także bezpłatny wstęp do głównych atrakcji i muzeów. Uwaga, nie można już odebrać fizycznej karty na lotnisku, ale trzeba pobrać aplikację i zrealizować kupon otrzymany w momencie zakupu, a następnie aktywować kartę… mój syn to zrobił. Byłem już w kryzysie. Dla nas to była bardzo przydatna również biorąc pod uwagę koszty transportu do Kopenhagi

Łatwa wymiana poczty/karty na lotnisku. Bardzo ciekawa mapa, która pozwala na swobodne poruszanie się. Daje możliwość zobaczenia wielu rzeczy, których niekoniecznie byśmy widzieli. Dodatkowo płatny na stronie w euro, oszczędza koszty prowizji, które mogą zwiększyć i tak już spory budżet na wycieczkę do Kopenhagi.

Fajnie było łatwo zwiedzać Kopenhagę dzięki przepustce! W ciągu 48 godzin odwiedziliśmy 3 muzea, wspięliśmy się na 3 wieże widokowe i zwiedziliśmy 2 zamki, wybraliśmy się na wycieczkę łodzią i zwiedziliśmy Ogrody Tivoli. A to szybko i łatwo dzięki transportowi publicznemu w cenie! Świetna karta!

Bardzo szybko staje się opłacalny! Karta pozwala na swobodne poruszanie się metrem/pociągiem/autobusem i daje możliwość zobaczenia wielu rzeczy, których niekoniecznie byśmy zobaczyli bez karty. Wzięliśmy kartę 72h i zrobiliśmy około 3/4 zajęć dziennie + transport.

ta karta jest absolutnie idealna, jeśli chcesz korzystać z pociągów, metra itp., aby odwiedzić wszystkie części Kopenhagi!